30 Ocak 2014, Perşembe 14:56:41

HAVA İŞ ÜYE SAYISINI AÇIKLADI

Hava İş Sendikası üye sayısını açıkladı.
  • “İnsanları idare etmeyi üzerine alan bir kimse, kendini ve ailesini düşündüğü gibi yönettiği kimseleri düşünmedikçe kıyamet gününde cennetin kokusunu bile alamaz." buyurulmaktadır. (Buharî, Ahkâm 8)
  • arkadaşlar THY' de hiçbirşey gerçekleşmeden olup olmayacağına inanmayın. Birisi ortaya bir laf atar dönüp dolaşır mutasyon geçirir önüne gelir. Sonuç olaraksa dillendirmeye gerek yok olacagı warsa zaten herhalukarda olur. onun için teknik olacak felan olacak fistan olacak pek takmayin bu tür şeylere...
  • evet, bunu yapmazsanız " THY' YE ÖZEL SENDİKA " olarak kalacaksınız. Sektörün diğer şirketlerinin çalışanları o kadar kötü durumdalarki. Fazla yorulmazsınız.
  • THpilimY HABOM da tarafsız arabulucu süreci basladı

Yapılan açıklamda:

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca her Ocak ve Temmuz aylarında yayımlanan iş kolları çalışan sayısı ve sendika üyelerini gösteren iş kolları ocak ayı istatistikleri 29 Ocak tarihinde yayımlandı.

Temmuz 2013’te 13593 (%1,96) olan üye sayımız Ocak 2014'te 16517 (2,34)'ye ulaştı.

8 Aralık 2013’te göreve gelen yeni yönetim kurulumuz işyerlerimizde sendikasız olan çalışanlarımıza üye olmaları için başlattığı kampanya ile üye sayımız 2924 kişi artarak 16517'ye ulaşmış, iş kolumuzdaki çalışanların %2,34'üne ulaşarak taşımacılık iş kolunda en büyük sendika konumuna gelmiştir.

Hedefimiz yeni dönemde havacılık sektöründe tüm çalışanları teşkilatlandırarak sendikamız üyesi yapmak olacaktır.

HAVA İŞ ÜYE SAYISINI AÇIKLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

................ ~ 4 yıl önce
“İnsanları idare etmeyi üzerine alan bir kimse, kendini ve ailesini düşündüğü gibi yönettiği kimseleri düşünmedikçe kıyamet gününde cennetin kokusunu bile alamaz." buyurulmaktadır. (Buharî, Ahkâm 8)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
habomcuyuz.biz ~ 4 yıl önce
arkadaşlar THY' de hiçbirşey gerçekleşmeden olup olmayacağına inanmayın. Birisi ortaya bir laf atar dönüp dolaşır mutasyon geçirir önüne gelir. Sonuç olaraksa dillendirmeye gerek yok olacagı warsa zaten herhalukarda olur. onun için teknik olacak felan olacak fistan olacak pek takmayin bu tür şeylere...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
EVET-EVET ~ 4 yıl önce
evet, bunu yapmazsanız " THY' YE ÖZEL SENDİKA " olarak kalacaksınız. Sektörün diğer şirketlerinin çalışanları o kadar kötü durumdalarki. Fazla yorulmazsınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Civan ~ 4 yıl önce
THpilimY HABOM da tarafsız arabulucu süreci basladı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000