02 Ekim 2013, Çarşamba 17:47:29

HAVA İŞ SEÇİMLERİNDE ŞOK SONUÇLAR

Hava İş Sendikası'nın 23 Eylül'de başlayan delege seçimlerinde ilk sonuçlar sürpriz oldu.
  • Sendikalar işverenin arka bahçesidir derdi babam.. Hakli da aslinda ama aycin icin bu kesinlikle gecerlj degil.. 24 yildir kazanilmis haklariniza bakin bunu cok net anlayacaksiniz., Atilay aycin döneminde canı cok yanan 305den biri olarak ben bile herhangi baska bir yönetimin havais basına geçirilmesi intihar olur diye düşünüyorum! Hakkınızda hayırlısı ex kader arkadaslarım..
  • Toplantı yapıp kime oy verileceğini söyleyen bir kabin hizmetleri var THY'de tam bir rezalet. Reform hareketi gelince 3. Yıldızı bile göremiyeceksiniz. Çalışanın hakkını şirkete satan bir sendikanın kimseye faydası olmaz! Uyanın bu gaflet uykunuzdan. Kabin ve kokpit greve çıkmadınız bari sizi gerçekten düşünün ve koruyan sendikayı ayırt edebilin yoksa kurtaracak hiçbir hakkınız kalmayacak.
  • Havaiş ten Atilaydan daha dişli daha tecrübrli kimse olamaz hamdi topçu Atilay ı istemiyorsa zaten çalışan için Atilay ın iyi olduğu kesin ; çünkü bu adamlardan değilsen kötüsün gönderilmen lazım. Bu reformun reklamını da kendi istekleritle yaptırıolar su an
  • Arkadaşlarım kanmayın sakın bu reform hareketine.İşverenden sendikacı olmaz.Zaten işverenden taraflar nasıl olacak ta sizleri savunacaklar!Akıl var mantık var.Kanmayın yalanlarına,bilyorsunuzdur zaten, bunlar kazanmak için her yolu mübah gören insanlar. Umarın hakkınızda hayırlısı olur emekleriniz boşa gitmez.Saygılar.

Taksim, Harbiye ve Adıyaman'da yapılan delege seçimlerinde Reform Hareketi en çok oyu alan grup oldu. Sadece Hava İş mevcut yönetiminin liste çıkardığı bu üç noktada Reform Hareketi ipi göğüsledi.

Taksim'den 2, Harbiye'den 3 ve Adıyaman'dan bir delege çıkarma hakkı kazanan Reform Hareketi, sendika seçimlerine hızlı bir giriş yapmış oldu.

Sözkonusu noktalarda Emek Meclisi ve Gökkuşağı Hareketi liste çıkarmamıştı.

Airporthaber.com

HAVA İŞ SEÇİMLERİNDE ŞOK SONUÇLAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (100)

305!!! ~ 5 yıl önce
Sendikalar işverenin arka bahçesidir derdi babam.. Hakli da aslinda ama aycin icin bu kesinlikle gecerlj degil.. 24 yildir kazanilmis haklariniza bakin bunu cok net anlayacaksiniz., Atilay aycin döneminde canı cok yanan 305den biri olarak ben bile herhangi baska bir yönetimin havais basına geçirilmesi intihar olur diye düşünüyorum! Hakkınızda hayırlısı ex kader arkadaslarım..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rezalet ~ 5 yıl önce
Toplantı yapıp kime oy verileceğini söyleyen bir kabin hizmetleri var THY'de tam bir rezalet. Reform hareketi gelince 3. Yıldızı bile göremiyeceksiniz. Çalışanın hakkını şirkete satan bir sendikanın kimseye faydası olmaz! Uyanın bu gaflet uykunuzdan. Kabin ve kokpit greve çıkmadınız bari sizi gerçekten düşünün ve koruyan sendikayı ayırt edebilin yoksa kurtaracak hiçbir hakkınız kalmayacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havaiş ~ 5 yıl önce
Havaiş ten Atilaydan daha dişli daha tecrübrli kimse olamaz hamdi topçu Atilay ı istemiyorsa zaten çalışan için Atilay ın iyi olduğu kesin ; çünkü bu adamlardan değilsen kötüsün gönderilmen lazım. Bu reformun reklamını da kendi istekleritle yaptırıolar su an

Yanıtla

Kalan karakter 1000
OBJEKTİF ~ 5 yıl önce
Arkadaşlarım kanmayın sakın bu reform hareketine.İşverenden sendikacı olmaz.Zaten işverenden taraflar nasıl olacak ta sizleri savunacaklar!Akıl var mantık var.Kanmayın yalanlarına,bilyorsunuzdur zaten, bunlar kazanmak için her yolu mübah gören insanlar. Umarın hakkınızda hayırlısı olur emekleriniz boşa gitmez.Saygılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000