13 Eylül 2017, Çarşamba 18:17:53

Hava İş Mavi delege listesini açıkladı

Hava İş mevcut yönetimi 28. olağan genel kurul için bu gece uçuş işletmede yapılacak seçimlere ilişkin delege listesini açıkladı.
  • Gülay Gülger listede olmasına rağmen kazanmış...
  • Bu Mavi Listenin Kazanamamasının sebebi bu listede olan Birazdan anlatacağım tarz kişidir.Anlattığım zaman bu kişi- kişilerin kim olduğunu okuyanlar hemen anlayacaktır.Bu kişi örneğinden gidersek Öğretmenliği Approach kaç çeşittir sorusundan ibaret bu kişinin Hürkuş havayolundaki geçmişini isteyenler araştırabilir,internette ufak bir araştırma yapabilir.Sim aralarında ben bir namaz kılayim diye reklam yapan bu zatın ne kadar dinle alakalı olduğu devreleri ve Hürkuş havayolundaki muhatapları ile kolayca sorgulanarak bulunabilir. Simlerde haksız uygulamalar içerisinde olduğu kanıtlarla sabit olup konu Hukuka ve Üst Yönetime intikal etmiştir.En büyük kankası bir Kaptanın dava etmesi sonucu Examinerliği alınan ve sonrasında Level Bust yapan zat olup türlü taktiklerle kimleri kumpasa getirdikleri yakından bilinmekte ve takip edilmektedir.Bu Haklar onların yanına kar kalmayacaktır,daha ileri giderlerse bu zatlar ifşa edilecektir ve bu Hakların maddi ve manevi karşılığı bu zatlardan tazmin edilecektir.Ancak acı verici olan bu tür kişilerin bu listeye koyulup listedeki diğer pırlanta kişilerin Hakkının yenmesidir ve listenin kaybetmesidir. Sendika yönetiminin bu konuda ileride daha dikkatli seçim yapması dileğiyle..
  • Olayın içinde olup muhalefet yerine iktidara yön vermek için bu listede olanlara başarılar; ancak Aycin dönemi delegesi olan ; haydi herkes greve diyip sonrada gerisin geri kaçanlar da var ; yalakalıgı meslek edinmişler daha güçlü olacaktır ; bozuk zihniyete sağlam karakter ne kadar dayanır ? Bu tip meseleleri efendilikle kim cözebilmis ? En iyi dünya karması da olsa hayal görmeyin ; iyi insanları da bıktıracaklar. Adam gibi diyeceginiz kisi sayisi gene de cok az. En azından denensin tabii, sadece kişi bazinda destekliyorum.
  • kabin delege aday listesi efsane. kaç tane uçtuğum insan var içlerinde, hepsi birbirinden harika insanlar. zaten büyük ihtimal yine seçilecek bu sendika, bari içlerinde onlar olsun.

Hava İş mevcut yönetimi 28. olağan genel kurul için bu gece uçuş işletmede yapılacak seçimlere ilişkin mavi delege listesini açıkladı.

Kokpit ve kabin camiasının tanınan ve sevilen isimlerinin yer aldığı, güçlü kadrodan oluşan liste ile seçime girecek olan Ali Kemal Tatlıbal'ın listesindeki isimler yayınlandı

İşte o liste;

Hava İş Mavi delege listesini açıkladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (92)

Diğer liste ~ 9 ay önce
Gülay Gülger listede olmasına rağmen kazanmış...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tecrübe ~ 9 ay önce
Bu Mavi Listenin Kazanamamasının sebebi bu listede olan Birazdan anlatacağım tarz kişidir.Anlattığım zaman bu kişi- kişilerin kim olduğunu okuyanlar hemen anlayacaktır.Bu kişi örneğinden gidersek Öğretmenliği Approach kaç çeşittir sorusundan ibaret bu kişinin Hürkuş havayolundaki geçmişini isteyenler araştırabilir,internette ufak bir araştırma yapabilir.Sim aralarında ben bir namaz kılayim diye reklam yapan bu zatın ne kadar dinle alakalı olduğu devreleri ve Hürkuş havayolundaki muhatapları ile kolayca sorgulanarak bulunabilir. Simlerde haksız uygulamalar içerisinde olduğu kanıtlarla sabit olup konu Hukuka ve Üst Yönetime intikal etmiştir.En büyük kankası bir Kaptanın dava etmesi sonucu Examinerliği alınan ve sonrasında Level Bust yapan zat olup türlü taktiklerle kimleri kumpasa getirdikleri yakından bilinmekte ve takip edilmektedir.Bu Haklar onların yanına kar kalmayacaktır,daha ileri giderlerse bu zatlar ifşa edilecektir ve bu Hakların maddi ve manevi karşılığı bu zatlardan tazmin edilecektir.Ancak acı verici olan bu tür kişilerin bu listeye koyulup listedeki diğer pırlanta kişilerin Hakkının yenmesidir ve listenin kaybetmesidir. Sendika yönetiminin bu konuda ileride daha dikkatli seçim yapması dileğiyle..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Karma ~ 9 ay önce
Olayın içinde olup muhalefet yerine iktidara yön vermek için bu listede olanlara başarılar; ancak Aycin dönemi delegesi olan ; haydi herkes greve diyip sonrada gerisin geri kaçanlar da var ; yalakalıgı meslek edinmişler daha güçlü olacaktır ; bozuk zihniyete sağlam karakter ne kadar dayanır ? Bu tip meseleleri efendilikle kim cözebilmis ? En iyi dünya karması da olsa hayal görmeyin ; iyi insanları da bıktıracaklar. Adam gibi diyeceginiz kisi sayisi gene de cok az. En azından denensin tabii, sadece kişi bazinda destekliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
km ~ 9 ay önce
kabin delege aday listesi efsane. kaç tane uçtuğum insan var içlerinde, hepsi birbirinden harika insanlar. zaten büyük ihtimal yine seçilecek bu sendika, bari içlerinde onlar olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000