28 Eylül 2017, Perşembe 16:25:09

Hava İş Kooperatifi'nde ilk kazma vuruluyor

2014 yılı Kasım ayında Hava İş Sendikası’nın seçim vaadi olarak kurulan ve 2019 yılının ilk yarısında bitirilmesi hedeflenen Hava-İş Konut Yapı Kooperatifi’nde ilk kazmanın Ekim Ayı içerisinde vurulacağı duyuruldu.
  • Mesele yandaş olmak değil , hakkın yanında olabilmekte. Verilen söz ne zamandı yapılmaya başlanacak tarih ne zaman? Hemde daha hafriyat olacak, süreç daha başlamadı bile.
  • İnşallah oturacağımız günleri de görürüz. Teşekkürler. Güveniyorum ama yalaka değilim.
  • Ikinci etap icin bilgisi olan var mi? Bu sadece bir yildir suruncemede kalan proje mi? Gecen Haziran ayinda duyurusu yapilan etap ne olacak?
  • Her insan kendine yakısanı yapar kalite tesadüf degildir idrak edemeyen zeytin ezmeleri

2014 yılı Kasım ayında Havaiş Sendikası’nın seçim vaadi olarak kurulan ve 2019 yılının ilk yarısında bitirilmesi hedeflenen Hava-İş Konut Yapı Kooperatifi’nde ilk kazmanın Ekim Ayı içerisinde vurulacağı duyuruldu.

Konuya ilişkin açıklama yapan Havaiş Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Uygur “ Geçtiğimiz sene Ağustos ayında 50 dönümün üzerinde imarlı arsa alarak süreci başlatmıştık. Plan tadiline ilişkin talebimiz de Temmuz ayında İBB Meclisinde görüşülmeye başlandı ve geçtiğimiz hafta Meclis’ten geçti. Yine Arnavutköy Belediye Başkanının desteği sayesinde ruhsat başvuru işlemlerini başlattık ve inşallah önümüzdeki ay içerisinde ilk kazmayı vurarak 2019 yılının ilk yarısında daireleri üyelerimize teslim etmiş olacağız. Söz verdiğimiz tarihte ve hedeflediğimiz rakamlarla projeyi tamamlayacağımıza inancımız tam” dedi.

Bilindiği üzere Havaiş Kooperatifinde hisse fiyatlarının %100’ün üzerinde prim yaptığı ve ciddi rağbet görmüştü.

Hava İş Kooperatifi'nde ilk kazma vuruluyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Yandas ~ 10 ay önce
Mesele yandaş olmak değil , hakkın yanında olabilmekte. Verilen söz ne zamandı yapılmaya başlanacak tarih ne zaman? Hemde daha hafriyat olacak, süreç daha başlamadı bile.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yakala ~ 10 ay önce
İnşallah oturacağımız günleri de görürüz. Teşekkürler. Güveniyorum ama yalaka değilim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havaci ~ 10 ay önce
Ikinci etap icin bilgisi olan var mi? Bu sadece bir yildir suruncemede kalan proje mi? Gecen Haziran ayinda duyurusu yapilan etap ne olacak?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Anonim ~ 10 ay önce
Her insan kendine yakısanı yapar kalite tesadüf degildir idrak edemeyen zeytin ezmeleri

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000