18 Eylül 2017, Pazartesi 19:11:12

Habom ve Halkalı'daki delege seçimlerini Tatlıbal kazandı

Türkiye Sivil Havacılık Sendikası (Hava İş) genel merkez delege seçimlerinde 2 iş yerinde daha seçimler tamamlandı.
  • Seçimden çıkan sonuç:En çok ğyeye sahip olduğu Uçucular mevcut sendikayı İSTEMİYOR.Geri kalan kamyoncu ve yer çalışanlarının sendikası olsun mevcut yönetim...
  • Bugün yapılan delege seçimleri kimseye haber vermeden (mail gelmedi, sendika sitesinde de yok) 8:00'den 7:00'ye alarak, 6:30'dan beri binada olan Çarkçı Kaptan ve Zeytin Dalı Hareketi'nin 10 kişilik delege listesini seçime sokmama korkaklığını gösteren sendikaya daha ne denir, bilemedim. Karşılarına liste çıkmasın diye Cuma mesai bitiminden sonra duyuru yapıp pazartesi sabah seçime giden sendika yönetimi, seçim pazartesiye denk getirilemiyor ve karşılarına liste çıktığında da saati kimseye haber vermeden geri çekerek aslında muhalefetten ve dürüst yarışmaktan ne kadar korktuğunu açıkça gösteriyor. Yazıklar olsun böyle sendikaya!!!
  • Tatlıbal açık ara kazanacak ve bunu hiçbir güç değiştiremez..Dik dur eğilme bu personel seninle Tatlıbal..
  • olm sizin gecen gun Carkci kaptan kazandiginda neredeydiniz ? o kadar yazdik biriniz cikmadi ya. :) Fazla şaaapmayin uzmeyin kendinizi. Bu sene biraz zor. Bye bye tatlibal.

Türkiye Sivil Havacılık Sendikası'nın (Hava İş) Kasım ayında gerçekleştireceği 28'inci Olağan Genel Kurulu öncesi iki iş yerinde daha delege seçimleri tamamlandı.

Türk Hava Yolları'nın (THY) Florya Habom ve Halkalı BT binasında gerçekleştirilen delege seçimlerinde Hava İş Sendikası Genel Başkanı Ali Kemal Tatlıbal ve ekibi, bu iş yerlerinde 4'er delege çıkardı.

Yarın Harbiye ve Taksim satış, Kargo ve İstasyonda yapılacak seçimlerin ardından delege seçimleri tamamlanmış olacak.

Habom ve Halkalı'daki delege seçimlerini Tatlıbal kazandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (48)

Uçuş işletme ~ 10 ay önce
Seçimden çıkan sonuç:En çok ğyeye sahip olduğu Uçucular mevcut sendikayı İSTEMİYOR.Geri kalan kamyoncu ve yer çalışanlarının sendikası olsun mevcut yönetim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ford ~ 10 ay önce
Kamyoncu kelime tercihin için teşekkürler. Başka bir kelimede kullanabilirdin...
İstasyon ~ 10 ay önce
Bugün yapılan delege seçimleri kimseye haber vermeden (mail gelmedi, sendika sitesinde de yok) 8:00'den 7:00'ye alarak, 6:30'dan beri binada olan Çarkçı Kaptan ve Zeytin Dalı Hareketi'nin 10 kişilik delege listesini seçime sokmama korkaklığını gösteren sendikaya daha ne denir, bilemedim. Karşılarına liste çıkmasın diye Cuma mesai bitiminden sonra duyuru yapıp pazartesi sabah seçime giden sendika yönetimi, seçim pazartesiye denk getirilemiyor ve karşılarına liste çıktığında da saati kimseye haber vermeden geri çekerek aslında muhalefetten ve dürüst yarışmaktan ne kadar korktuğunu açıkça gösteriyor. Yazıklar olsun böyle sendikaya!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tatlıbal ~ 10 ay önce
Tatlıbal açık ara kazanacak ve bunu hiçbir güç değiştiremez..Dik dur eğilme bu personel seninle Tatlıbal..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TROLLER ~ 10 ay önce
olm sizin gecen gun Carkci kaptan kazandiginda neredeydiniz ? o kadar yazdik biriniz cikmadi ya. :) Fazla şaaapmayin uzmeyin kendinizi. Bu sene biraz zor. Bye bye tatlibal.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çava reş ~ 10 ay önce
Çarkçı kazandı uçuş işletmeyi öyle akşam evine gitti sabah yine kaptan yine kaptan o sadece onun için boş bir rüyaydı dostum

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000