31 Mayıs 2010, Pazartesi 18:56:14

BU SAYGISIZLIĞI DÜZELTİN!

İsrail ve İskenderun’daki terörist saldırıları kınayan Hava-İş, İskenderun Deniz İkmal Komutanlığı'na yapılan saldırıda şehit olan askerler için ‘şehit’ ifadesini kullanmadı.
  • bedavadan sizin sayenizde maaş alanlar dürüst vatandaş ailelerin zorluklarla 20 yaşına getirip orlarda şehit edilen askerlerimizin ailelerinin acılarını anlayamazlar zaten.belki en büyük çocukları belki tek umutları idi eli ekmek tutmaya namzet insanlardı.duygu sömürüsüne gerek yok hepsinin şehit törenlerinde ailelerini görüyoruz.damı akan evler gecekondu muhitleri.bu ülke hepimizinse böyle olmamalı.sırça köşklerde ses yok.ne menem bi ülkeyse...adalet göreniniz var mı??
  • sendikanıza yakışan bu ise sizi tebrik ediyorum.zaten orada şehit olanlar hala saf kalp ile vatandaşlık eden ailelerin çocukları idi.bizde sendika yönetimin ne olduğunu yıllar önce delegelik yaparak öğrendik.sendikanızı size yıllarımızı thy ye bırakıp ekmeğimizi başka yerlerde aramaya gittik.şükür biz kaybetmedik.sendika bugüne kadar hangi şehide yorum yapmış ki.bileniniz var mı.zorlama bir siyaset başka bir şey değil.adam olsalar mayısta imza atmazlar dı.ner dee.
  • İŞTE YAPMANIZ GEREKEN BUYDU.TEMSİL ETTİĞİNİZ BİNLERİN DAHİLİNDE SENDİKASIZ KİŞİLERİNDE HASSASİYETİNİ ÖNEMSEDİĞİNİZ İÇİN ŞİMDİ SİZİ TEBRİK EDERİM... ELEŞTİRİLERİ BİR SENDİKAYA YAKIŞIR ŞEKİLDE DEĞERLENDİRMEK GEREKİR,ELEŞTİRİ SAHİPLERİNE MANALI CEVAPLAR VERMEK BU İŞİ UZATIR. HERŞEYE RAĞMEN,YAPTIĞINIZ DÜZELTME İÇİN SİZİ TEBRİK EDERİM..
  • benim sendikama da yakışan işte budur.Düzeltmeyi yapan sendikamız yöneticilerine teşekkür ederim
Hava-İş Sendikası’nın her iki saldırıyı kınayan açıklaması, İskenderun’da şehit olan askerler için ‘şehit’ ifadesinin kullanılmaması üzerine tepki çekti.

AirportHaber’e mail yoluyla ulaşan okuyucular, Hava-İş’in gerekli düzenlemeyi yapmasını istedi.

İşte Hava-İş Sendikası’nın açıklamasında yer alan o bölüm:

BU SAYGISIZLIĞI DÜZELTİN!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

Misafir ~ 8 yıl önce
bedavadan sizin sayenizde maaş alanlar dürüst vatandaş ailelerin zorluklarla 20 yaşına getirip orlarda şehit edilen askerlerimizin ailelerinin acılarını anlayamazlar zaten.belki en büyük çocukları belki tek umutları idi eli ekmek tutmaya namzet insanlardı.duygu sömürüsüne gerek yok hepsinin şehit törenlerinde ailelerini görüyoruz.damı akan evler gecekondu muhitleri.bu ülke hepimizinse böyle olmamalı.sırça köşklerde ses yok.ne menem bi ülkeyse...adalet göreniniz var mı??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
sendikanıza yakışan bu ise sizi tebrik ediyorum.zaten orada şehit olanlar hala saf kalp ile vatandaşlık eden ailelerin çocukları idi.bizde sendika yönetimin ne olduğunu yıllar önce delegelik yaparak öğrendik.sendikanızı size yıllarımızı thy ye bırakıp ekmeğimizi başka yerlerde aramaya gittik.şükür biz kaybetmedik.sendika bugüne kadar hangi şehide yorum yapmış ki.bileniniz var mı.zorlama bir siyaset başka bir şey değil.adam olsalar mayısta imza atmazlar dı.ner dee.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
İŞTE YAPMANIZ GEREKEN BUYDU.TEMSİL ETTİĞİNİZ BİNLERİN DAHİLİNDE SENDİKASIZ KİŞİLERİNDE HASSASİYETİNİ ÖNEMSEDİĞİNİZ İÇİN ŞİMDİ SİZİ TEBRİK EDERİM... ELEŞTİRİLERİ BİR SENDİKAYA YAKIŞIR ŞEKİLDE DEĞERLENDİRMEK GEREKİR,ELEŞTİRİ SAHİPLERİNE MANALI CEVAPLAR VERMEK BU İŞİ UZATIR. HERŞEYE RAĞMEN,YAPTIĞINIZ DÜZELTME İÇİN SİZİ TEBRİK EDERİM..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
benim sendikama da yakışan işte budur.Düzeltmeyi yapan sendikamız yöneticilerine teşekkür ederim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000