27 Ekim 2013, Pazar 12:05:27

BAHADIR ALTAN'DA KILIÇDAROĞLU SENDROMU

Hava İş Sendikası'nda yarınki uçuş işletme delege seçimleri öncesinde bugün Anadolu yakası şubesi seçimi heyecanı yaşanıyor. Anadolu'da kimler liste çıkardı, Gökkuşağı lideri Bahadır Altan delege olamayacak mı?
  • Bahadır kaptanın ilk attığı kazık değil ki bu alışkanlık edinmiş kendisi sendika maaşını beğenmez başkan adayı olmaz ama devamlı ayçine paraları yiyor diye laf atar demek ki sendika başkanı o kadar da para kazanmıyormuş bahardır bey beğenmediğinize göre :))
  • Düzeltme belirtilen saat ve dakika yorumun girildiği zamanı belirten saat ve dakikaymış dikkatsizliğim sonucu vardığım yanlış bir yargı oluşmuş.. Fakat küçük bir detay ana fikir kendini korumaya devam etmektedir.. Saygılar
  • Önce teknisyen sonra f/o olan arkadaş thy de mi görev yapıyorsun bilmiyorum ama öyledir büyük ihtimalle konuya dahil olduğuna göre.. Sen daha hakkını savunmaktan acizsin.. Insanın en acınası hali hakkını savunmaktan acizkenki halidir sen de onlardan birisin hele ki kokpitin büyük çoğunluğu tamamen aciziyetin dibinde.. O yüzden yüzün kızarsın biraz bari.. Birde yazmış şu saate Dakikaya kadar uçuştaydım diye.. Şirket menfaati gereği taxi süratini minimumda tutup er mesaisi aşmamaya da önem gösterip ekip arkadaşlarının dinlenmelerini de şirket için çalıyormusun söyle bakayım?
  • Keşke herkes teknikteki arkadaşlarımız kadar yürekli olsa kabinden biri olarak onları seviyoruz en azından birbirlerini koruyor kolluyorlar başka söze ne gerek

Hava-İş Sendikası genel kurulu öncesinde delege seçimleri sürerken bugün Anadolu yakasında seçim heyecanı yaşanıyor. Bu sabah başlayan seçimlerde 6 delegeyi kapabilmek için iki liste yarışacak.

Mevcut yönetimin adayı Sezgin Uzun ile birlikte Emek Meclisi'nin desteklediği Cem Narsap'ın yarıştığı seçimlerde Gökkuşağı Hareketi'nin liste çıkarmaması dikkat çekerken Reform Hareketi'nin de Narsap'ı desteklediği iddia edildi.

BAHADIR ALTAN, KILIÇDAROĞLU GİBİ...

Bu arada Gökkuşağı Hareketi'nin liste çıkarmadığı seçimlerde bir de önemli nokta dikkat çekti. Gökkuşağı Hareketi lideri Bahadır Altan'ın delege olmasının beklendiği Anadolu yakası şube seçimlerinde Altan listede yer almadı. Böylelikle Altan'ın delege seçilme olasılığı da kalmadı. Altan'ın genel kurulda delege olarak oy kullanamayacak olması, tıpkı önceki genel seçimlerde CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun adres değişikliğinden dolayı oy kullanamaması olayına benzetildi. Bu olaydan dolayı Kılıçdaroğlu 'oy dahi kullanamayan lider' durumuna düşerken Altan'ın da benzer durumla karşı karşıya kalacağı kaydedildi.

BAHADIR ALTAN'DA KILIÇDAROĞLU SENDROMU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Kazık ~ 5 yıl önce
Bahadır kaptanın ilk attığı kazık değil ki bu alışkanlık edinmiş kendisi sendika maaşını beğenmez başkan adayı olmaz ama devamlı ayçine paraları yiyor diye laf atar demek ki sendika başkanı o kadar da para kazanmıyormuş bahardır bey beğenmediğinize göre :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Düzeltme belirtilen saat ve dakika yorumun girildiği zamanı belirten saat ve dakikaymış dikkatsizliğim sonucu vardığım yanlış bir yargı oluşmuş.. Fakat küçük bir detay ana fikir kendini korumaya devam etmektedir.. Saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Önce teknisyen sonra f/o olan arkadaş thy de mi görev yapıyorsun bilmiyorum ama öyledir büyük ihtimalle konuya dahil olduğuna göre.. Sen daha hakkını savunmaktan acizsin.. Insanın en acınası hali hakkını savunmaktan acizkenki halidir sen de onlardan birisin hele ki kokpitin büyük çoğunluğu tamamen aciziyetin dibinde.. O yüzden yüzün kızarsın biraz bari.. Birde yazmış şu saate Dakikaya kadar uçuştaydım diye.. Şirket menfaati gereği taxi süratini minimumda tutup er mesaisi aşmamaya da önem gösterip ekip arkadaşlarının dinlenmelerini de şirket için çalıyormusun söyle bakayım?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
K/a ~ 5 yıl önce
Keşke herkes teknikteki arkadaşlarımız kadar yürekli olsa kabinden biri olarak onları seviyoruz en azından birbirlerini koruyor kolluyorlar başka söze ne gerek

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000