22 Kasım 2013, Cuma 16:50:01

AYÇİN; ‘BASKILARA BOYUN EĞERSENİZ ÇOCUKLARINIZIN YÜZÜNE BAKAMAZSINIZ’

Hava İş Sendikası Genel Başkanı Atilay Ayçin, Genel Kurul öncesinde üyelere ve delegelere seslendi.
  • Reform hareketi ve işçi komitesi birleşerek güçlü bir sendika yönetimi oluşturup,bir an önce sözleşme imzalanıp,grevdeki arkadaşlarımız işine dönmesoni istiyoruz.Hakan kardeşime bu yolda başarılar diliyorum.
  • Sendika baronları gidecek,işçi emekçi için günrş yeniden dogacak.Milli servet düşmanlarından kurtulacagız.
  • Hakan başkanlıgında olan yönetimi destekliyoruz.Dürüst,çalışkan bir arkadaşımız.Atilay ayçin artık bırak git taban istemiyor seni.
  • Sevgili Hakan çok akıllı,bilgili,vizyonu olan,sendikacılık hakkında şu anda mevcut yönetime ders verebilecek seviyede mevzuata hakim,halk arasında safi beyin diyebileceğimiz kıymetli,beyefendi bir arkadaşımızdır.O bu şekilde ciddi karalamalara maruz kalmış,bir çok iftiraya gögüs germiş ama yine de tarzını bozmamış bir adamdır.Hııı unutmadan mevcut Hava-İş yönetimine oy vermiş birisiyim.Ama bazı doğruları da söylemekten kaçınmam.Mevcut Hava-iş yönetimi bu beyin insanları yanlış stratejilerle kendilerinden uzaklaştırmıştır.Halbuki bu cevherleri doğru işleseydi bugün bu tiraji komik durumları yaşamaz ve yaşatmazdı.İşin bu şirketin bir çalışanı olarak öncelikle bu grevin GREVCİLER ADINA HAYIRLISI İLE ÖNCELİKLE BİTMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM.Çünkü herkes genel kurul derdine düşmüş iken Acıyı,Üzüntüyü,Yokluğu,Yoksunluğu,Yalnızlığı,Yoksulluğu en önemli GELECEKTEN ENDİŞESİ olan ,Hala bir İşim Olacak mı diye düşünen GREVCİLERİ Umarım birileri düşünüyordur.İ

Hava İş Sendikası Genel Başkanı Atilay Ayçin, Genel Kurul öncesinde üyelere ve delegelere seslendi.

7-8 Aralık’ta yapılacak olan Hava İş Sendikası Olağan Genel Kurul’u öncesinde Atilay Ayçin, üyelere ve delegelere seslenerek bazı mesajlar verdi.

25 yıl boyunca şeffaf olduklarını ifade eden Ayçin, ‘Biz görevde olduğumuz 25 yıl boyunca herşeyimizi üyelere anlattık ve açıkladık. Ama işveren tarafından kurgulanmış olan muhalif gruplar, özellikle benim üzerimden karalama kampanyası yürüterek, başka yollar denediler. Kirli pazarlıklar olduğuna dair duyumlar alıyoruz’ dedi.

Delege seçimlerinin muhaliflerler tarafından sabote edildiğini vurgulayan Ayçin, ‘Seçimi kazanmakla ilgili olarak fikrimiz sadece yönetimde kalmak değildir. Bizim amacımız aldığımız hakları koruyup, 4 yıl boyunca bu kurumu ayakta tutmaya devam etmektir. Eğer amacımız sadece seçimi kazanmak olsaydı biz de pazarlık yapardık’ şeklinde konuştu.

Muhalif grupları sert bir dille eleştiren Atilay Ayçin, ‘Emek Meclisi delege seçimlerinden sonra Genel Kurul seçimlerinden çekildi. Çünkü reformla beraber hareket edip işverenin dediğini yaptılar. Gökkuşağı Hareketi’nden bizimle beraber greve çıkıp eylem önerenler garanti alarak işlerine geri döndüler. Geriye mücadelesini sürdüren ve 24 yıldır hiçbir pazarlığa girmeyen mevcut Hava İş Yönetimi kaldı’ dedi.

Delegelere de çağrıda bulunan Ayçin, ‘Baskılara boyun eğmeden, özgürce oylarını kullansınlar. Eğer işverenin baskı ve tehditlerine boyun eğip, bugünü kurtarmak amacıyla oy kullanırsanız evde çocuklarınızın yüzüne bakamazsınız’ ifadelerini kullandı.

İşte Atilay Ayçin’in açıklamalarının tamamı:

AYÇİN; ‘BASKILARA BOYUN EĞERSENİZ ÇOCUKLARINIZIN YÜZÜNE BAKAMAZSINIZ’

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (71)

anadolu ~ 5 yıl önce
Reform hareketi ve işçi komitesi birleşerek güçlü bir sendika yönetimi oluşturup,bir an önce sözleşme imzalanıp,grevdeki arkadaşlarımız işine dönmesoni istiyoruz.Hakan kardeşime bu yolda başarılar diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
km ~ 5 yıl önce
Sendika baronları gidecek,işçi emekçi için günrş yeniden dogacak.Milli servet düşmanlarından kurtulacagız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
delege ~ 5 yıl önce
Hakan başkanlıgında olan yönetimi destekliyoruz.Dürüst,çalışkan bir arkadaşımız.Atilay ayçin artık bırak git taban istemiyor seni.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pes pessssss ~ 5 yıl önce
Sevgili Hakan çok akıllı,bilgili,vizyonu olan,sendikacılık hakkında şu anda mevcut yönetime ders verebilecek seviyede mevzuata hakim,halk arasında safi beyin diyebileceğimiz kıymetli,beyefendi bir arkadaşımızdır.O bu şekilde ciddi karalamalara maruz kalmış,bir çok iftiraya gögüs germiş ama yine de tarzını bozmamış bir adamdır.Hııı unutmadan mevcut Hava-İş yönetimine oy vermiş birisiyim.Ama bazı doğruları da söylemekten kaçınmam.Mevcut Hava-iş yönetimi bu beyin insanları yanlış stratejilerle kendilerinden uzaklaştırmıştır.Halbuki bu cevherleri doğru işleseydi bugün bu tiraji komik durumları yaşamaz ve yaşatmazdı.İşin bu şirketin bir çalışanı olarak öncelikle bu grevin GREVCİLER ADINA HAYIRLISI İLE ÖNCELİKLE BİTMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM.Çünkü herkes genel kurul derdine düşmüş iken Acıyı,Üzüntüyü,Yokluğu,Yoksunluğu,Yalnızlığı,Yoksulluğu en önemli GELECEKTEN ENDİŞESİ olan ,Hala bir İşim Olacak mı diye düşünen GREVCİLERİ Umarım birileri düşünüyordur.İ

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000