29 Aralık 2010, Çarşamba 16:39:58

ATİLAY AYÇİN'DEN ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMALAR!

Hava-İş Sendikası Genel Başkanı Atilay Ayçin, suskunluğunu AirportHaber'e bozdu ve gündeme bomba gibi düşecek açıklamalarda bulundu... Ayçin, ilk ve son kez AirportHaber'e konuştu...
  • sendika başkanı örgütçü olmalı dişli olmalı elindekine sahip çıkmalı .ne yazıkki attilla ayçin bunu yapamamıştır yada işne gelmemiştir.teknikten başka ve bir avuç yerişletmede çalışan arkadaşımızdan başka kim kaldı elinde .havaş gitti çelebi gitti ama atilla ayçin hala aynı yerde yazık sendikacıyız diye orda oturmayın thy larının değil hava alanında çalışan herkesin sendikası olun saygılarımla.
  • Yazıklar olsun hakikatten yersiz yalan iftirayı edep edinen herkese yazıklar olsun. Atilay aycinin göreve geldiği günden beri tanirim,işçinin hakkını yedirtmedigi için devlet liderlerine kopeklik yapmadigi için bugün thy de çalışanlar bukadar yüksek maaş alıyor. Bahadir bey siz bugunekadar neredeydiniz? Biz biliyoruz kim niçin bukadar saldiriyor sendikaya,iş veren atilay aycinin gecmisini biliyorki dış getiremeyecegini biliyor. Bahadir beyi piyon seçmiş atilay başkanı ortadan kaldirtip istediği gibi at oynatmayı düşünüyor. Arkadaşlar uyanık olun işimizi cektirtmeyin,bahadir kaptan sanada yazıklar olsun,bizi nerede nezaman korudunki? Bugünde çıkmış ahkam kesiyorsun git patronla bilardo oyna sen bunun ne demek olduğunu iyi bilirsin.
  • sendika olsun tabii olmali da ama hava is gibi degil..hava is bugun her yonuyle kokusmus,curumus,bitmistir..ulkemizdeki sendikalarin cogu boyledir..tek gida is de oyledir..levent de onunde luks makam araclarinin oldugu son derece luks bir binada hukumdar olan baskanlari parali askerlerini emekcilerin ustune saldirtir.. emekci aidatlari ile yasanan beles ve luks hayat sendikacilari yoldan cikarmistir..hemen hepsi muazzam mal varliklari olan,hic bir kisisel masraflarini ceplerinden odemeyen,5 yildizli otellerde alem yapip,luks arabalara binen,cocuklarini yurtdisinda okutan,koltuk,iktidar,mevki ve para duskunu say say bitmez marifetleri olan insan olmuslardir..Bu mudur sendika ve sendikacilik? bu mudur hak hukuk?Bu mudur emekci hakki korumak?
  • sendika emekçinin (emek karşılığı geçimini sağlayan, ekonomiye katkı sağlayan (İNSAN).) köle olmasını engelleyen bir kurumdur ve gücünü bilinçli çalışandan alır.Bütün dünya Avrupa ,Amerika,japonya bu kurumları insanlarının hakları için destekliyor.. Ama bizim ülkemizde sendika bir düşman olarak görülüyor...Yazık...Sendikalar her medeni ülkede yönetimle uzlaşarak çalışanlarını korur kollar.. Hak Hukuktur... Gak guguk değildir.. Önce araştırıp okuyalım ..Ne faydalı? ne zararlı?...

Atilay Ayçin sendikal faaliyetlerin son durumu hakkında neler söyledi?

Sendikanın hedefinde hangi şirketlerde örgütlenme var?

TGS ve Turkish DO&CO da sendikalı olacak mı?

Tartışılan 8'inci maddeyi yorumlayanlar için hangi ifadeleri kullandı?

Olağanüstü genel kurul için neler dedi?

Ayçin'in ofisini kimler dinliyor?

Muhalif Gökkuşağı Hareketi için hangi ağır sözleri kullandı?

Lüks içinde yaşadığı doğru mu?

"Mali denetim yok" iddiaları için ne dedi?

Otel odalarında delegelere alem yaptırıldığı iddialarına nasıl cevap verdi?

İşte tüm bu soruların yanıtları ve çok daha fazlası yarından itibaren AirportHaber'de olacak... Bu çok özel röportajı sakın kaçırmayın...

ATİLAY AYÇİN'DEN ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMALAR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 7 yıl önce
sendika başkanı örgütçü olmalı dişli olmalı elindekine sahip çıkmalı .ne yazıkki attilla ayçin bunu yapamamıştır yada işne gelmemiştir.teknikten başka ve bir avuç yerişletmede çalışan arkadaşımızdan başka kim kaldı elinde .havaş gitti çelebi gitti ama atilla ayçin hala aynı yerde yazık sendikacıyız diye orda oturmayın thy larının değil hava alanında çalışan herkesin sendikası olun saygılarımla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yazıklar olsun hakikatten yersiz yalan iftirayı edep edinen herkese yazıklar olsun. Atilay aycinin göreve geldiği günden beri tanirim,işçinin hakkını yedirtmedigi için devlet liderlerine kopeklik yapmadigi için bugün thy de çalışanlar bukadar yüksek maaş alıyor. Bahadir bey siz bugunekadar neredeydiniz? Biz biliyoruz kim niçin bukadar saldiriyor sendikaya,iş veren atilay aycinin gecmisini biliyorki dış getiremeyecegini biliyor. Bahadir beyi piyon seçmiş atilay başkanı ortadan kaldirtip istediği gibi at oynatmayı düşünüyor. Arkadaşlar uyanık olun işimizi cektirtmeyin,bahadir kaptan sanada yazıklar olsun,bizi nerede nezaman korudunki? Bugünde çıkmış ahkam kesiyorsun git patronla bilardo oyna sen bunun ne demek olduğunu iyi bilirsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
sendika olsun tabii olmali da ama hava is gibi degil..hava is bugun her yonuyle kokusmus,curumus,bitmistir..ulkemizdeki sendikalarin cogu boyledir..tek gida is de oyledir..levent de onunde luks makam araclarinin oldugu son derece luks bir binada hukumdar olan baskanlari parali askerlerini emekcilerin ustune saldirtir.. emekci aidatlari ile yasanan beles ve luks hayat sendikacilari yoldan cikarmistir..hemen hepsi muazzam mal varliklari olan,hic bir kisisel masraflarini ceplerinden odemeyen,5 yildizli otellerde alem yapip,luks arabalara binen,cocuklarini yurtdisinda okutan,koltuk,iktidar,mevki ve para duskunu say say bitmez marifetleri olan insan olmuslardir..Bu mudur sendika ve sendikacilik? bu mudur hak hukuk?Bu mudur emekci hakki korumak?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
sendika emekçinin (emek karşılığı geçimini sağlayan, ekonomiye katkı sağlayan (İNSAN).) köle olmasını engelleyen bir kurumdur ve gücünü bilinçli çalışandan alır.Bütün dünya Avrupa ,Amerika,japonya bu kurumları insanlarının hakları için destekliyor.. Ama bizim ülkemizde sendika bir düşman olarak görülüyor...Yazık...Sendikalar her medeni ülkede yönetimle uzlaşarak çalışanlarını korur kollar.. Hak Hukuktur... Gak guguk değildir.. Önce araştırıp okuyalım ..Ne faydalı? ne zararlı?...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000