14 Ekim 2014, Salı 11:08:58

ALİ KEMAL TATLIBAL EVLENİYOR

Hava İş Genel Başkanı Ali Kemal Tatlıbal, 26 Ekim günü dünyaevine girecek.
  • Teknik rumuzlu arkadaş kimsin bilmiyorum ama seviyesiz biri oldugun belli. 305 çalışan hangi baskan döneminde çıkarıldı hangi başkan döneminde geri alındı unutmayalım. Allah Mesut etsin
  • Bu arkadaş yaşıyormu ? Etiket yaptıktan sonra evliliğe karar verdi herhalde..THY li arkadaşllar yakışır size ..EE HEPİNİZ ARTIK BİRER ÇEYREK TAKARSINIZ...Nede olsa yenı başkanınız..
  • O gorevi hak etmeyen bir insan oldugunu kanitladi. Habom dan technic e gecislerde uygulanan emek hirsizliginin altinda tatlibal in da imzasi var. Iscinin avukati olacagina is verenin yaveri olmus kukla bir sendikanin baskanidir Thy calisanlari gozunde. Kendisine mutluluklar dileyemiyorum!
  • AKP milletvekilinin oğlundan ancak YANDAŞ Başkan olur. artık dünya evine de girdi.Daha da kimsenin sorunuyla uğraşmaz.revizyonun cumartesileri ne olacak.gelinen cumartesilerin mesailerini almak için veya vardiyanın kaldırılmasına uğraşılıyor mu?

Geçen yıl Hava İş Genel Başkanlığı’na seçilen Ali Kemal Tatlıbal, bekarlığa veda edecek.

AKP eski Kahramanmaraş Milletvekili Cafer Tatlıbal’ın oğlu Ali Kemal Tatlıbal’ın düğünü 26 Ekim günü Wyndham İstanbul Petek Otel’de yapılacak.

Ali Kemal Tatlıbal, Aralık 2013’te uzun yıllar sendika başkanlığı yapan Atilay Ayçin ile yarıştığı seçimden galip çıkarak sendika yönetimini devralmıştı.

ALİ KEMAL TATLIBAL EVLENİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

305 ~ 4 yıl önce
Teknik rumuzlu arkadaş kimsin bilmiyorum ama seviyesiz biri oldugun belli. 305 çalışan hangi baskan döneminde çıkarıldı hangi başkan döneminde geri alındı unutmayalım. Allah Mesut etsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
asım ~ 4 yıl önce
Bu arkadaş yaşıyormu ? Etiket yaptıktan sonra evliliğe karar verdi herhalde..THY li arkadaşllar yakışır size ..EE HEPİNİZ ARTIK BİRER ÇEYREK TAKARSINIZ...Nede olsa yenı başkanınız..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teknik ~ 4 yıl önce
O bize taktı.Zamanı gelince biz de ona takacaz tabiiki.
Glide slope ~ 4 yıl önce
O gorevi hak etmeyen bir insan oldugunu kanitladi. Habom dan technic e gecislerde uygulanan emek hirsizliginin altinda tatlibal in da imzasi var. Iscinin avukati olacagina is verenin yaveri olmus kukla bir sendikanin baskanidir Thy calisanlari gozunde. Kendisine mutluluklar dileyemiyorum!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teknik ~ 4 yıl önce
AKP milletvekilinin oğlundan ancak YANDAŞ Başkan olur. artık dünya evine de girdi.Daha da kimsenin sorunuyla uğraşmaz.revizyonun cumartesileri ne olacak.gelinen cumartesilerin mesailerini almak için veya vardiyanın kaldırılmasına uğraşılıyor mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000