02 Aralık 2010, Perşembe 12:18:42

“ELİMİZDEN KAÇAMAZLAR!”

Hava İş yönetiminin muhalif Gökkuşağı Hareketi’nin olağanüstü genel kurul talebine reddetmesine cevap gecikmedi. Gökkuşağı sözcüsü Bahadır Altan’ın ilk değerlendirmesi, “Elimizden kaçamazlar” oldu.
  • Sen beni bahadır'la karıştırmış olacaksın.FLAŞH;FLAŞH;FLAŞH...olmaz bizde...
  • ANADOLUDA ISTEN CIKARTILAN SURGUN OLAN ISCILER ICIN SENI DESTEKLIYORUZ BAHADIR ALTAN KACIRMA
  • Suçlu ayağa kalk'ı yazan arkadaş bu satırların aynısını daha önce airport haberde yayınlanan bir kan ilgili haberde de yazmıştı.Sanırım piskopata bağlamış ve düşünce üretecek dağarçığa da sahip olmadığı için aynı paragrafları her gökkuşağı haberinde copy past edip duruyor. Bilgilerinize
  • sen baskanina yalakalik yapmayi birak da bir sorsana ona niye hapis yatmis?Boluculukten hapis yatmis ve 95 secimlerinde hadep gibi irkci bir partiyi destekleyen birinin sendika baskani olmasi dorgu bir sey midir?Gerci burasi Turkiye boyle birisini bile bu milletin baskanliga secmesi de ayri.. O olay bile onun kim oldugunun ispatidir ama anlayana tabii...Tekel direnisi diyorsun da baskan, genel mudurlukteki basin aciklamasina destege gelen Tekel iscileri icin onlar disardan parayla tutulmus adamlar dedi adamlarini onlain ustlerine saldirtdi sonra onlarin gercek Tekel iscileri olduklari ispatlaninca sus pus oldu agzini acamadi...Git Levent de direnen Tekel iscilerine bir sor hava is in baskani kimdir nasil biridir diye de anlatsinlar sana..

Gökkuşağı Hareketi’nin, geçtiğimiz günlerde bir basın toplantısı düzenleyerek duyurduğu Hava İş’te olağanüstü genel kurul  yapılmasına ilişkin başvurusuna olumsuz cevap geldi.

Hava-İş’ten yapılan açıklamada, delegelerin sözünü ettiği gerekçeler ortaya konularak, söz konusu gerekçelerin somut olmadığı, mevcut yönetimin iddia edilenin aksina faaliyetlerini yerine getirdiği ve ihbarların iyi niyet taşımadığı gibi, inandırıcılık, ciddiyet, haklı neden ve objektiflikten yoksun olduğu vurgulandı.

Hava-İş’in bütün bu gerekçelerle olağanüstü genel kurul talebini geri çevirmesine ilk tepki Gökkuşağı Hareketi sözcüsü Bahadır Altan’dan geldi.

Uçuştan dönen Bahadır Altan, Hava-İş’in olağanüstü genel kurulu reddettiği haberini ilk kez Airporthaber’den öğrendi.
İlk sıcak değerlendirmeyi de Airporthaber’e yapan Altan, başvurunun reddedilmesini, “Tüzük ve hukuk ihlali” olarak yorumladı.

60 delege yeterli olmasına rağmen olağanüstü genel kurul için şu ana kadar 100’ün üzerinde delegenin olağanüstü genel kurul için imza verdiği kaydeden Altan, “Şu anda Hava-İş’in hangi gerekçelerle reddettiğini bilmiyorum. İlk kez sizden öğreniyorum. Ancak bu beklediğimiz bir karardı. Bu karar, o koltukta biraz daha fazla oturmayı kar sayanların onursuzluğudur. Bundan sonra hukuksal mücadelemize devam edeceğiz. Çalışanlar bu kirli yapıyı istemiyorlar. Ama elimizden kaçamazlar” dedi.

©AirportHaber.com ÖZEL

“ELİMİZDEN KAÇAMAZLAR!”

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

Misafir ~ 7 yıl önce
Sen beni bahadır'la karıştırmış olacaksın.FLAŞH;FLAŞH;FLAŞH...olmaz bizde...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ANADOLUDA ISTEN CIKARTILAN SURGUN OLAN ISCILER ICIN SENI DESTEKLIYORUZ BAHADIR ALTAN KACIRMA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Suçlu ayağa kalk'ı yazan arkadaş bu satırların aynısını daha önce airport haberde yayınlanan bir kan ilgili haberde de yazmıştı.Sanırım piskopata bağlamış ve düşünce üretecek dağarçığa da sahip olmadığı için aynı paragrafları her gökkuşağı haberinde copy past edip duruyor. Bilgilerinize

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
sen baskanina yalakalik yapmayi birak da bir sorsana ona niye hapis yatmis?Boluculukten hapis yatmis ve 95 secimlerinde hadep gibi irkci bir partiyi destekleyen birinin sendika baskani olmasi dorgu bir sey midir?Gerci burasi Turkiye boyle birisini bile bu milletin baskanliga secmesi de ayri.. O olay bile onun kim oldugunun ispatidir ama anlayana tabii...Tekel direnisi diyorsun da baskan, genel mudurlukteki basin aciklamasina destege gelen Tekel iscileri icin onlar disardan parayla tutulmus adamlar dedi adamlarini onlain ustlerine saldirtdi sonra onlarin gercek Tekel iscileri olduklari ispatlaninca sus pus oldu agzini acamadi...Git Levent de direnen Tekel iscilerine bir sor hava is in baskani kimdir nasil biridir diye de anlatsinlar sana..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000