26 Eylül 2012, Çarşamba 15:45:37

OKTOBERFEST'E GERMANWINGS İLE UÇUŞ FIRSATI

Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen Oktoberfest her yıl olduğu gibi bu yıl da ziyaretçi akınına uğruyor. Germanwings festivale kolay ulaşım imkanı sağlıyor...

 Açıldığı İlk hafta sonu 850.000 ziyaretçiyi ağırlayan festivalde at arabaları ve geleneksel köstümlü bando takımları eşliğinde eğlenceli bir geçit töreni düzenlendi.

İki hafta sürecek olan festivalde birbirinden renkli ve eğlenceli etkinlikler gerçekleştirilmeye devam edilecek.

6 milyon kişinin katılması beklenen Oktoberfest, ilk olarak 1810 yılında, Bavyera Veliaht Prensi Ludwig ve Sachsen-Hildeburghausen Prensesi Therese'nin düğünleri vesilesiyle kutlanmıştı.

Avrupa’nın en başarılı low-cost havayollarından biri olan Germanwings, merkezleri Köln/Bonn, Stuttgart, Berlin, Hannover ve Dortmund’dan Avrupa’nın 75’ten fazla noktasına uçuyor. Düşük maliyetli havayolu şirketi Germanwings yolcularına şu anda 30 adet Airbus A319 tipi uçaklardan oluşan genç bir filoyla hizmet veriyor.

Tam bir kültür, sanat ve eğlence şehri olan Münih’e Alman Havayolu şirketi Germanwings ile Köln/Bonn veya Berlin üzerinden aktarmalı olarak uçmak mümkün. Alman havayolu şirketi İstanbul, Ankara, Antalya ve İzmir’den 144 kişilik Airbus A319’lar ile Köln/Bonn direkt uçuşlar gerçekleştiriyor.

Almanya seyahatlerinde Germanwings avantajlarından yararlanmak isteyenler, Germanwings’in www.germanwings.com web sitesinden veya uluslararası çağrı merkezinden rezervasyon yaptırabilirler.

OKTOBERFEST'E GERMANWINGS İLE UÇUŞ FIRSATI

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000