27 Mart 2012, Salı 08:19:22

İŞTE YENİ HATLAR

Avrupa’nın lider düşük fiyatlı havayolu şirketi Germanwings, 2012 yaz uçuş planını açıkladı. 2012 yılı yaz uçuş programı çerçevesinde 20 yeni noktaya uçacak olan Germanwings yaz aylarında da yolcularına uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam edecek.
  • Yaw neye oyle diyon kardaşım Türkçe dünya dili değilmi, heryerde Türkler var
  • Bursa Yenişehir havaalanı mutlaka bu şirket tarafından düşünülmeli.
  • Sende ingilizce veya almanca sec kardesim. Yurtdisina cikiyorsan, öyle veya böyle bir yabanci lisan sart. Ingilizce bilmiyorsan hic cikma o zaman yurtdisina kardesim sende!
  • o kadar türkiye destinasyonlarına uçuş düzenlliyor,sitesinde türkçe dil seçeneği yok? acaba kime hitap ediyor
Özellikle Köln/Bonn ve Stuttgart merkezlerinden pek çok ilk uçuş gerçekleştirecek havayolunun yaz aylarında programa dahil edeceği yeni destinasyonların büyük ilgi çekmesi bekleniyor.

Haziran ayı itibariyle Köln/Bonn merkezinden Kazablanka başta olmak üzere Fas’ın Tunus, Tanca ve Nador şehirleri, Londra Heathrow, Napoli, Katanya, Jerez de la Frontera ve Rijeka uçuşları başlayacak. Bu seferlerin yanı sıra Köln/Bonn’dan seyahat eden yolcular artan Barselona ve Prag uçuşlarından da yaz süresince yararlanabilecek.

Stuttgart havalimanı ise bu yaz en çok yeni sefere ev sahipliği edecek. Özellikle Avrupa’nın güneyine başlanacak seferler arasında Venedik, Katanya, Dubrovnik, Bilbao, Bremen, Brüksel, Milan, Manchester ve Rijeka noktaları bulunuyor.

Germanwings uçuş programı çerçevesinde İstanbul, Antalya, Ankara ve İzmir’den; Köln/Bonn, Stuttgart, Berlin, Hannover, Hamburg dahil olmak üzere toplam altı noktaya sefer düzenliyor.

Avrupa’nın en başarılı düşük tarifeli havayollarından biri olan Germanwings, merkezleri Köln/Bonn, Stuttgart, Berlin, Hannover ve Dortmund’dan Avrupa’nın 90’dan fazla noktasına uçuyor. Düşük maliyetli havayolu şirketi Germanwings yolcularına 32 adet Airbus A319 tipi uçaktan oluşan genç bir filoyla hizmet veriyor.

29 Euro’dan başlayan fiyatlarıyla dikkat çeken Alman havayolu şirketinin Türkiye’ye düzenlediği tarifeli uçuşların tümü, 144 kişilik Airbus A319 ile yapılıyor. İstanbul uçuşlarını Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleştiren Germanwings’in avantajlarından yararlanmak isteyenler şirketin www.germanwings.com web sitesinden, uluslararası çağrı merkezinden veya Airep ofisinden rezervasyon yaptırabilirler.
İŞTE YENİ HATLAR

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 6 yıl önce
Yaw neye oyle diyon kardaşım Türkçe dünya dili değilmi, heryerde Türkler var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bursa Yenişehir havaalanı mutlaka bu şirket tarafından düşünülmeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Sende ingilizce veya almanca sec kardesim. Yurtdisina cikiyorsan, öyle veya böyle bir yabanci lisan sart. Ingilizce bilmiyorsan hic cikma o zaman yurtdisina kardesim sende!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
o kadar türkiye destinasyonlarına uçuş düzenlliyor,sitesinde türkçe dil seçeneği yok? acaba kime hitap ediyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000