02 Nisan 2015, Perşembe 18:33:32

İKİNCİ KARA KUTU DA BULUNDU

Fransa'da düşen Germanwings yolcu uçağının ikinci karakutusu da bulundu. Uçağı kasten düşürdüğü açıklanan Alman pilot hakkında yeni bilgilere ulaşıldı.
  • Yahu siz necisiniz alamanyada yasıyosunuz ülkemize laf atıyosunuz biz sizin alamnyanıza karısıyomuyuz işinize bakın.cok milliyetciysenix verginizi burda verin burda bi işler yapın sonra söz sahibi olun!!!!ordan tv den duyma haberlerle buraya yorum yapmayın Türkiye cok gelişti son yıllarda cok sukur ama siz bunu goremeyecek kadar kapatmışsınız algılarınızı!!!!!!
  • Turk pilot msüslüman olsaydı teorsit derler ama alman pilot bişey diyemediler şuna bak
  • Bize ne?
  • Ne bahtsiz pilotmus be zaten diplomasinida internet ten almisti canim.seneryo oturdu kayitlar yapildi simdiden ikinci karakutuda bulundu yasasin kapitalizm

Marsilya Başsavcısı Brice Robin, yaptığı yazılı açıklamada, Airbus A320 tipi uçağın ikinci karakutusunun enkazda bulunduğunu duyurdu. Karakutuda uçuşla ilgili teknik bilgiler bulunuyor.

Kazanın meydana geldiği gün bulunan ilk karakutudaki kokpit kayıtlarının incelenmesi sonucunda, ikinci pilot Andreas Lubitz'in uçağı kasıtlı olarak düşürdüğü tespit edilmişti.

Barselona-Duesseldorf seferini yaparken düşen uçakta 144 yolcu ve altı kişilik mürettebattan kurtulan olmamıştı.

İNTERNETTE İNTİHARI ARAŞTIRDI
Uçağı kasten düşürdüğü açıklanan Alman pilot Lubitz hakkında yeni bilgilere ulaşıldı.
Düsseldorf Savcılığı'nın verdiği bilgiye göre, 28 yaşındaki Lubitz olaydan birkaç gün önce internette intihar ve kokpit kapısının güvenliği hakkında bilgi edindi.

İKİNCİ KARA KUTU DA BULUNDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Alaman-cı ~ 3 yıl önce
Yahu siz necisiniz alamanyada yasıyosunuz ülkemize laf atıyosunuz biz sizin alamnyanıza karısıyomuyuz işinize bakın.cok milliyetciysenix verginizi burda verin burda bi işler yapın sonra söz sahibi olun!!!!ordan tv den duyma haberlerle buraya yorum yapmayın Türkiye cok gelişti son yıllarda cok sukur ama siz bunu goremeyecek kadar kapatmışsınız algılarınızı!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Turk pilot msüslüman olsaydı teorsit derler ama alman pilot bişey diyemediler şuna bak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Bize ne?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Ne bahtsiz pilotmus be zaten diplomasinida internet ten almisti canim.seneryo oturdu kayitlar yapildi simdiden ikinci karakutuda bulundu yasasin kapitalizm

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000