21 Mayıs 2012, Pazartesi 11:31:28

GERMANWINGS'TEN ÇAĞRI

Geçen yıl Türklerin yoğun olarak yaşadıkları Kreuzberg semtindeki Hermannplatz meydanında başlayan geçit törenine, aralarında Türkiye ve çok sayıda Latin Amerika ülkesinin de bulunduğu toplam 70 ülkeden binlerce kişi süslü araçlarla katıldı.

 

Berlin’deki Karnaval Coşkusuna Germanwings’in 29€’dan başlayan fiyatları ile uçabilirsiniz.

Almanya’nın başkenti Berlin’de bu yıl 17.si düzenlenecek ‘Kültürler Karnavalı’na Alman Havayolu Şirketi Germanwings’in size sunduğu avantajlı fiyatlarla katılabilirsiniz.

Kültürler arasında yakınlaşmayı hedefleyen karnavalda, dünyanın her yöresinden gelen insanların uyum içinde yaşaması kutlanıyor. Çin'den, Güney Afrika'ya, Brezilya'dan Kore'ye farklı ülke ve kültürden gelen insanların yöresel kıyafetleriyle yaptıkları dans ve gösteriler ilgiyle izleniyor.

Yaklaşık olarak 1,5 milyon ziyaretçinin katılması beklenen festival 25-28 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek. Dört gün boyunca sürecek olan festivalde egzotik yiyecekler, içecekler bulunurken birbirinden güzel konserler ve partiler de düzenlenecek.
Berlin’deki ‘Kültürler Karnavalı’na Germanwings Fırsatları İle Katılın

Kültürler Şehri Berlin’e 29€’dan başlayan fiyatları ile dikkat çeken Alman Havayolu şirketi Germanwings ile uçmak mümkün. Germanwings, İstanbul- Berlin arasında haftada 2 gün Airbus A319 tipi uçaklar ile gerçekleştiriliyor. İstanbul uçuşları Sabiha Gökçen Havalimanından yapılıyor ve havalimanından Taksim’e uçak saatlerini yakalayacak biçimde servisler bulunuyor.

Almanya seyahatlerinde Germanwings avantajlarından yararlanmak isteyenler, şirketin www.germanwings.com web sitesinden, uluslararası çağrı merkezinden veya Airep ofisinden rezervasyon yaptırabilirler.

GERMANWINGS'TEN ÇAĞRI

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000