09 Nisan 2015, Perşembe 08:25:51

GERMANWINGS KAZASINDA ŞOK İDDİA

Germanwings uçağını düşüren yardımcı pilot Andreas Lubitz'in, kaptan pilotun kahvesine müshil koyarak tuvalete gitmesine sebep olduğu iddia edildi.
  • Yok; kaptanın gazozuna ilaç koymuş. Yeşilçam TV ve benzeri TÜrk kanalları Almanya'da izleniyor demek ki?
  • yakinda haberi cikar, lubitz aslinda travestiymis, internette kadin kiyafeti satan sitelere girmis diye. kiz arkadasi da bu yuzden terk etmis onu. sonra ameliyat olmus cinsiyet degistirmis ama bunu sirkete bildirmemis, gizlemis. yazin bunu bi kenara :)
  • iyiki Lubitz erotik siteye girmemiş yoksa kaptani... Allah korusun
  • Yok uçuşmaz raporu almış yırtmış atmış ...sırketın haberi yokmuş nedir bu yalanlar bırakın saglık muayene sonucların şirkette bildiriliyor öyle değilmi adam intihar etmeden 3 gün önce araba almış ondan sonrada intihar etti yokyaaaa

Geçen mart ayında, İspanya'nın Barcelona kentinden Almanya'nın Düsseldorf şehrine giden Germanwings havayolu şirketine ait uçak Fransa'nın güneyinde düşmüştü.

148 kişiyle birlikte Alpler'e çakılan uçağı, Alman yardımcı pilot Andreas Lubitz'in kasten düşürdüğü ortaya çıkmış ve ortaya birçok iddia atılmıştı.

Yeni iddia ise,  Lubitz'in kaptan pilot Patrick Sondheimer'ın kahvesine müshil koymuş olabileceği şeklinde.

Alman medyasında çıkan haberleri destekler nitelikte bazı bilgiler, soruşturmayı yürüten Düsseldorf savcılığı tarafından Lubitz'in el konan bilgisayarından elde edildi.

28 yaşındaki Alman pilot, Sondheimer'ın tuvalete gitmesini sağlayarak uçağın kontrolünü ele geçirdi ve Airbus A-320'yi Fransız Alpleri'ne düşürdü.

Bilgisayardan elde edilen bilgilere göre; Lubitz, internetten idrar sökücü ilaçlar konusunda aramalar yaptı.

GERMANWINGS KAZASINDA ŞOK İDDİA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Volvo ~ 3 yıl önce
Yok; kaptanın gazozuna ilaç koymuş. Yeşilçam TV ve benzeri TÜrk kanalları Almanya'da izleniyor demek ki?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
lubitz ~ 3 yıl önce
yakinda haberi cikar, lubitz aslinda travestiymis, internette kadin kiyafeti satan sitelere girmis diye. kiz arkadasi da bu yuzden terk etmis onu. sonra ameliyat olmus cinsiyet degistirmis ama bunu sirkete bildirmemis, gizlemis. yazin bunu bi kenara :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
iyiki Lubitz erotik siteye girmemiş yoksa kaptani... Allah korusun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Yok uçuşmaz raporu almış yırtmış atmış ...sırketın haberi yokmuş nedir bu yalanlar bırakın saglık muayene sonucların şirkette bildiriliyor öyle değilmi adam intihar etmeden 3 gün önce araba almış ondan sonrada intihar etti yokyaaaa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
olurmu oyle sey ~ 3 yıl önce
saglik bilgileir kisiye ozeldir hi cbir hastane bunu sirkete bildirmekle yukumlu degildir. kisi hastaneden almis oldugu belgeyi kendisi sirekte teslim eder bu trukiyede de ayni zmand boyledir

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000