27 Mart 2015, Cuma 01:21:48

GERMANWINGS KAZASINDA FLAŞ GELİŞME; SES KAYDI YAYINLANDI

Fransa'da geçtiğimiz gün düşen Germanwings Havayolları'na ait uçağın kara kutusundan 60 saniyelik ses kaydı yayınlandı. Ses kaydında kapının tekmelendiği ve çığlık sesleri yükseliyor.
  • normalde karakutuyu en aşağı iki ayda çözerler... buradaki karakutu çok daha büyük oranda zarar görmüş iki günde çözüp yayınladı. helal olsun adamlara (!!!)
  • Arkadaşlar, bilmedigim icin soruyorum.: Airbusta balta yolcu kabininde mi? yoksa germanwings procedürü müdür kaptan wc çikarken baltayi yanina alir. olasi bir fo intiharina karsi ????
  • Olay, ayan beyan bir pilotun korkunç cinayet ve intihar eylemidir. Pilotluk mesleğini bu olaydan ötürü suçlamayız ama uçak kazalarının pilotaja dayalı olma oranı %70 in üzerindedir...
  • Belki yardımcı plot dışarıda kaldı birinci plot uçağı düşürdü

Fransa'da Alp Dağları'na düşen Germanwings Havayolları'nın kara kutusundan 60 saniyelik ses kaydı olduğu iddia edilen bir video, Youtube'da yayınlandı.

Şoke eden Cockpit Voice Recorder (CVR) sesleri arasında kokpit kapısının tekmelendiği ve bağışmalar yükseliyor. 

Lufthansa Ceo'su Fransız savcılık yetkilileri, 28 yaşındaki Alman yardımcı pilot Andreas Lubitz'in uçağı bilerek düşürdüğünü, kokpit kapısının tekmelendiğini ve yardımcı pilottan hiçbir ses çıkmadığını belirtmişlerdi.

İŞTE ŞOK SES KAYDI

GERMANWINGS KAZASINDA FLAŞ GELİŞME; SES KAYDI YAYINLANDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (112)

işe bak ~ 3 yıl önce
normalde karakutuyu en aşağı iki ayda çözerler... buradaki karakutu çok daha büyük oranda zarar görmüş iki günde çözüp yayınladı. helal olsun adamlara (!!!)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
balta ve airbus ~ 3 yıl önce
Arkadaşlar, bilmedigim icin soruyorum.: Airbusta balta yolcu kabininde mi? yoksa germanwings procedürü müdür kaptan wc çikarken baltayi yanina alir. olasi bir fo intiharina karsi ????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TT ~ 3 yıl önce
Olay, ayan beyan bir pilotun korkunç cinayet ve intihar eylemidir. Pilotluk mesleğini bu olaydan ötürü suçlamayız ama uçak kazalarının pilotaja dayalı olma oranı %70 in üzerindedir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Belki yardımcı plot dışarıda kaldı birinci plot uçağı düşürdü

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000