14 Mart 2012, Çarşamba 10:21:33

GERMANWINGS GERİ DÖNÜYOR

Uygun fiyatları ile yolcularını “low cost” kavramı ile tanıştıran Avrupa’nın lider düşük tarifeli havayolu şirketi Germanwings, bir süredir ara verdiği Türkiye uçuşlarına 31 Mart tarihinden itibaren tekrar başlıyor.
  • Merhaba; Germanwings niye Türkiye uçuşlarına ara vermişti ? Bundan birkaç sene önce neredeyse sadece Germanwings'in uçakları inerdi Sabiha Gökçen'e.
  • ayh bayılacağım şimdi
  • internet sitesinde bir çok dil olmasına rağmen türkçe seçeneğini ısrarla koymamalı kara bir cahillikti..easyjet,transavia gibi havayollarının sitelerinde türkçe dil seçeneği olmasına rağmen bu havayolu türk müşterilerine hitap etmemektedir.
Germanwings yeni uçuş programı çerçevesinde İstanbul, Antalya, Ankara ve İzmir’den; Köln/Bonn, Stuttgart, Berlin, Hannover, Hamburg dahil olmak üzere toplam altı noktaya sefer düzenleyecek.

2012 sezonun ilk uçuşunu 31 Mart 2012 tarihinde yapacak olan Germanwings, 29 Euro’dan başlayan fiyatlarla, yolcularına hem konforlu hem de uygun fiyatlı uçuş imkanı sunacak.

Mart ayı itibariyle başlayacak diğer seferler arasında İstanbul-Stuttgart ve İstanbul-Köln-Bonn direkt uçuşları yanı sıra aktarmalı İstanbul - Berlin ve İstanbul- Hannover uçuşları bulunuyor.

Avrupa’nın en başarılı low-cost havayollarından biri olan Germanwings, merkezleri Köln/Bonn, Stuttgart, Berlin, Hannover ve Dortmund’dan olmak üzere Avrupa’nın 90’dan fazla noktasına uçuyor. Düşük maliyetli havayolu şirketi Germanwings yolcularına 32 adet Airbus A319 tipi uçaklardan oluşan genç bir filoyla hizmet veriyor.

29 Euro’dan başlayan fiyatlarla dikkat çeken Alman havayolu şirketinin Türkiye’ye düzenlediği tarifeli uçuşların tümü, 144 kişilik Airbus A319 ile yapılıyor. İstanbul uçuşlarını Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleştiren Germanwings’in avantajlarından yararlanmak isteyenler şirketin www.germanwings.com web sitesinden, uluslararası çağrı merkezinden veya Airep ofisinden rezervasyon yaptırabilirler.
GERMANWINGS GERİ DÖNÜYOR

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 6 yıl önce
Merhaba; Germanwings niye Türkiye uçuşlarına ara vermişti ? Bundan birkaç sene önce neredeyse sadece Germanwings'in uçakları inerdi Sabiha Gökçen'e.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ayh bayılacağım şimdi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
internet sitesinde bir çok dil olmasına rağmen türkçe seçeneğini ısrarla koymamalı kara bir cahillikti..easyjet,transavia gibi havayollarının sitelerinde türkçe dil seçeneği olmasına rağmen bu havayolu türk müşterilerine hitap etmemektedir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000