28 Eylül 2011, Çarşamba 14:55:00

GERMANWINGS 29.99'A UÇURUYOR...

Germanwings bilet fiyatlarını 29.99 Euro’dan başlatıyor...
  • Türkiye'ye yatptığı tüm uçuşlar İstanbul Sabiha Gökçen diyor ancak Germanwings Stuttgart ve Köln-Bonn'dan Ankara Esenboğa havalimanına direkt tarifeli seferleri mevcuttur.Uçuşlar Ankara Esenboğa için Kasımın aynın ilk haftası İstanbul Sabiha Gökçen için Kasım ayının ikinci haftasına kadar devam etmektedir. Kış tarifesinde her sene olduğu gibi yer almamaktadır. Airporthaber her Germanwinngs haberinde yanlış bilgi vermesnden dolayı Ankara yada İzmirden uçuşu olduğu halde haberde Türkiye'ye yaptığu tüm uçuşlar İstanbul Sabiha'dan gerçekleştirdiği yazması Ankara yada İzmir'den uçacak insanlar için yanlış bilgilendirmesi bir havacılık sitesi için cok doğru bir tutum değil. Biraz araştırma yapmalarını öneririm.
  • 144 kişilik 319 la 30 euro değil bedavaya uçmam almanyaya.
Germanwings bilet fiyatlarını 29.99 Euro’dan başlatarak, yolcularına hem konforlu hem de uygun fiyatlı uçuş imkanı sunmaya devam ediyor.
 
Avrupa’nın lider düşük maliyetli havayolu şirketlerinden biri olan Germanwings’in, Ekim ayı boyunca İstanbul, Antalya, Ankara ve İzmir’den Köln/Bonn, Stuttgart, Berlin, Dortmund ve Hannover uçuşları devam ediyor. 
 
29 Euro’dan başlayan fiyatlarıyla dikkat çeken havayolu şirketi Germanwings kış aylarında uçuşlarına bir süreliğine ara verecek. Ekim ayındaki fırsatlardan yararlanmak için yerinizi şimdiden ayırtın, uygun fiyatlarla seyahat etme imkanına sahip olun.
 
Avrupa’nın en başarılı low-cost havayollarından biri olan Germanwings, merkezleri Köln/Bonn, Stuttgart, Berlin, Hannover ve Dortmund’dan Avrupa’nın 75’ten fazla noktasına uçuyor. Düşük maliyetli havayolu şirketi Germanwings yolcularına şu anda 30 adet Airbus A319 tipi uçaktan oluşan genç bir filoyla hizmet veriyor.
 
Merkezi Köln’de bulunan ve Türkiye’deki ilk seferini 3 Aralık 2002 tarihinde Köln - İstanbul arasında yapan Germanwings; uygun fiyatlar, kolay erişim ve güvenilirlik ilkelerine dayanan standartları ile iddialı. En önemli prensiplerinden biri de dakiklik olan Germanwings ile uçmak için dünyanın her köşesinden 7 gün 24 saat www.germanwings.com web sitesinden ya da Airep ofisinden rezervasyon yaptırılabiliyor. 
 
Alman havayolu şirketinin Türkiye’ye düzenlediği tarifeli uçuşların tümü, 144 kişilik Airbus A319 ile Sabiha Gökçen Havalimanından gerçekleştiriliyor. Almanya seyahatlerinde Germanwings avantajlarından yararlanmak isteyenler, Germanwings’in internet sitesinden, uluslararası çağrı merkezinden ya da Airep ofisinden rezervasyon yaptırabilirler.
GERMANWINGS 29.99'A UÇURUYOR...

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 7 yıl önce
Türkiye'ye yatptığı tüm uçuşlar İstanbul Sabiha Gökçen diyor ancak Germanwings Stuttgart ve Köln-Bonn'dan Ankara Esenboğa havalimanına direkt tarifeli seferleri mevcuttur.Uçuşlar Ankara Esenboğa için Kasımın aynın ilk haftası İstanbul Sabiha Gökçen için Kasım ayının ikinci haftasına kadar devam etmektedir. Kış tarifesinde her sene olduğu gibi yer almamaktadır. Airporthaber her Germanwinngs haberinde yanlış bilgi vermesnden dolayı Ankara yada İzmirden uçuşu olduğu halde haberde Türkiye'ye yaptığu tüm uçuşlar İstanbul Sabiha'dan gerçekleştirdiği yazması Ankara yada İzmir'den uçacak insanlar için yanlış bilgilendirmesi bir havacılık sitesi için cok doğru bir tutum değil. Biraz araştırma yapmalarını öneririm.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
144 kişilik 319 la 30 euro değil bedavaya uçmam almanyaya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000