28 Mayıs 2012, Pazartesi 11:10:17

ARTIK TERMİNAL 2'Yİ KULLANACAK

Avrupa’nın lider düşük tarifeli havayolu şirketlerinden biri olan Germanwings yolcularına yeni imkanlar sunmaya devam ediyor...

Germanwings 30 Mayıs tarihinden itibaren Budapeşte havalimanında yer alan Terminal 1 yerine Budapeşte’nin daha modern ve gelişmiş terminallerinden biri olan Terminal 2B’yi kullanmaya başlayacak.

Turistlerin büyük ilgi gösterdiği Orta Avrupa’nın incilerinden biri olarak görülen Budapeşte’ye Germanwings ile ortak uçuş düzenleyen Lufthansa’nın yolcuları da bu hizmetten yararlanabilecek. Yolcuların her zaman rahatını ve konforunu düşünen Germanwings yolcularına sunduğu bu hizmetle de yine adından söz ettirecek.

Avrupa’nın en başarılı low-cost havayollarından biri olan Germanwings, merkezleri Köln/Bonn, Stuttgart, Berlin, Hannover ve Dortmund’dan Avrupa’nın 75’ten fazla noktasına uçuyor. Düşük maliyetli havayolu şirketi Germanwings yolcularına şu anda 30 adet Airbus A319 tipi uçaklardan oluşan genç bir filoyla hizmet veriyor.

29 Euro’dan başlayan fiyatları ile dikkat çeken uygun fiyatlı Alman havayolu şirketi havayolu Germanwings’in Türkiye’ye düzenlediği tarifeli uçuşların tümü, Airbus A319 tipi uçaklar ile Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleştiriliyor. Taksim’den Sabiha Gökçen Havaalanına uçak saatlerini yakalayacak şekilde servis araçları kalkıyor. Almanya seyahatlerinde Germanwings avantajlarından yararlanmak isteyenler, Germanwings’in internet sitesinden, uluslararası çağrı merkezinden veya Airep ofisinden rezervasyon yaptırabiliyor.

ARTIK TERMİNAL 2'Yİ KULLANACAK

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000