19 Şubat 2010, Cuma 10:04:40

Türk uçaklarına taciz!

Ege Denizi'nin uluslararası hava sahasında eğitim uçuşundaki Türk uçaklarına önceki gün Yunan uçakları tarafından iki kez müdahale edildi.
  • Bırakın önlesinler kendi sonlarını nasıl önleyecekler onlardan bi haberler....yakında onların uçakları pazarlama sayfalarında boy gösterecek....
  • Yunanistan batmistir 380 milyar euro borcu olan bir ulke ,birakin silahlanmaya devam etsinler korkunun ecele faydasi olmaz.
  • Türk yunan dostluğu bir masaldır.Bizler yunanlıların sözlerine değil icraatlarına bakmalıyız.Son zamanlardaki dostluk söylemlerine rağmen habire silahlanıyorlar.Bu silahları herhalde süs için almıyorlar.Kullanmak için Türkiye'nin zayıf anını bekliyorlar.Yunanlıların gerçek yüzünü öğrenmek Türk yunan dostluğu masalından uyanmak isteyenler "yunan mezalimi" kitabını okusunlar.
  • Rüyalarında bile Türk görmüyorlarsa ne olayım . Ne bu Yunanlıların paranoyası. Bunları düzeltmeye psikolog bile yetişmez. Sonra da ekonomi kötü Türkler için silah aldık yaygarası yapıyorlar. Sen istedigin silagı al. Benim vatan sevgim senin alyına basar. AB birligi dedigin baban bile seni kurtaramaz.

Genelkurmay Başkanlığı'nın internet sitesinde yer alan duyuruya göre, Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığının Ege Denizi'nin uluslararası hava sahasında eğitim uçuşu yapan F-16 uçaklarına, Yunanistan'ın N.Ankhialos ve Tanagra meydanlarından kalkan F-16 ve M-2000 uçakları tarafından Midilli Adası'nın güneybatısı ve kuzeybatısında iki kez önleme yapıldı.

Türk uçaklarına taciz!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
Bırakın önlesinler kendi sonlarını nasıl önleyecekler onlardan bi haberler....yakında onların uçakları pazarlama sayfalarında boy gösterecek....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yunanistan batmistir 380 milyar euro borcu olan bir ulke ,birakin silahlanmaya devam etsinler korkunun ecele faydasi olmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Türk yunan dostluğu bir masaldır.Bizler yunanlıların sözlerine değil icraatlarına bakmalıyız.Son zamanlardaki dostluk söylemlerine rağmen habire silahlanıyorlar.Bu silahları herhalde süs için almıyorlar.Kullanmak için Türkiye'nin zayıf anını bekliyorlar.Yunanlıların gerçek yüzünü öğrenmek Türk yunan dostluğu masalından uyanmak isteyenler "yunan mezalimi" kitabını okusunlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Rüyalarında bile Türk görmüyorlarsa ne olayım . Ne bu Yunanlıların paranoyası. Bunları düzeltmeye psikolog bile yetişmez. Sonra da ekonomi kötü Türkler için silah aldık yaygarası yapıyorlar. Sen istedigin silagı al. Benim vatan sevgim senin alyına basar. AB birligi dedigin baban bile seni kurtaramaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000