02 Mayıs 2011, Pazartesi 08:21:44

KOŞANER'İN GULFSTREAM'İ GÖRÜNTÜLENDİ

Genelkurmay Başkanlığı için yeni satın alınan Gulfstream 550-V görüntülendi.
  • arkadaşım size kısmen katılıyorum.fakat o japonların saydığınız erdemleri bizim yüce dinimizde fazlasıyla var.araştırmak ve bulup hayata geçirmek gerekiyor.o zaman bütün bu yorumlara gerek kalmayacak.saygılar
  • Al birini vur ötekine. Japon olmak varmış arkadaş. İnsanlığı, mütevaziliği, temizliği, namusu, ar'ı, vatan severliği gidip görün. Bizde her şey hikaye. Ben doğuda askerlik yaptım. Yaşadığım sefaleti, rezaleti anlatmaya dilim varmıyor. Aç bitap pislik içinde günlerce uyumadan 5 ay burnumdan getirdiler. Nasıl olsa vatandaş cahil, fakir ne anlar BMW'den Gulf Stream'den milyon dolardan. Yiyiniz ağalar. Şiiri bile var.
  • Bildiğim kadarıyla Hava Kuvvetleri envanterinde komutanların kullanımı için VIP donanımlı CN235'ler var. Onlar uçak değil, belediye otobüsü mü? Menzilinin yetmediği uçuşlarda tarifeli uçağa binersin olur biter. İrfan Tansel'ler, Reşat Mater'ler, Emin Alpkaya'lar, Muhsin Batur'lar C-54'lerle, Viscount'larla, C130'larla, C-160'larla gitmediler mi kardeşim gidecekleri yerlere? O zaman dünya küçüktü şimdi büyüdü mü?
  • Genelkurmayın emrinde ve TSK envanterinde makam uçağı olarak kullanılabilecek Cessna'lar, Beechcraft'lar, Gulfstream IV'ler dahil, onca uçak varken bu uçakların alınması israftan başka birşey değildir. Yazık, günah... ABD başkanı Air Force 1 ile Türkiye'ye bir geldi, ondan sonra başladı bu uçak kompleksi bizde.
Hava Kuvvetleri Komutanlığı’nın 100. kuruluş yıldönümü nedeniyle dün Etimesgut’ta konuşlu 11. Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanlığı’nda düzenlenen etkinliğe Hava Kuvvetleri Komutanlığı personeli, eşleri ve çocuklarıyla katıldı.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner’in 09-001 kuyruk numaralı Gulfstream G550-V model makam uçağı da görüntülendi.

Basın mensuplarının Koşaner’in uçağının dış görüntüsünü fotoğraflamalarına izin verildi.

(Milliyet)
KOŞANER'İN GULFSTREAM'İ GÖRÜNTÜLENDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 7 yıl önce
arkadaşım size kısmen katılıyorum.fakat o japonların saydığınız erdemleri bizim yüce dinimizde fazlasıyla var.araştırmak ve bulup hayata geçirmek gerekiyor.o zaman bütün bu yorumlara gerek kalmayacak.saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Al birini vur ötekine. Japon olmak varmış arkadaş. İnsanlığı, mütevaziliği, temizliği, namusu, ar'ı, vatan severliği gidip görün. Bizde her şey hikaye. Ben doğuda askerlik yaptım. Yaşadığım sefaleti, rezaleti anlatmaya dilim varmıyor. Aç bitap pislik içinde günlerce uyumadan 5 ay burnumdan getirdiler. Nasıl olsa vatandaş cahil, fakir ne anlar BMW'den Gulf Stream'den milyon dolardan. Yiyiniz ağalar. Şiiri bile var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bildiğim kadarıyla Hava Kuvvetleri envanterinde komutanların kullanımı için VIP donanımlı CN235'ler var. Onlar uçak değil, belediye otobüsü mü? Menzilinin yetmediği uçuşlarda tarifeli uçağa binersin olur biter. İrfan Tansel'ler, Reşat Mater'ler, Emin Alpkaya'lar, Muhsin Batur'lar C-54'lerle, Viscount'larla, C130'larla, C-160'larla gitmediler mi kardeşim gidecekleri yerlere? O zaman dünya küçüktü şimdi büyüdü mü?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Genelkurmayın emrinde ve TSK envanterinde makam uçağı olarak kullanılabilecek Cessna'lar, Beechcraft'lar, Gulfstream IV'ler dahil, onca uçak varken bu uçakların alınması israftan başka birşey değildir. Yazık, günah... ABD başkanı Air Force 1 ile Türkiye'ye bir geldi, ondan sonra başladı bu uçak kompleksi bizde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000