03 Şubat 2012, Cuma 08:00:01

KOMUTANDAN ŞOK İTİRAF

Eski Jandarma Genel Komutanı Eşref Bitlis'in şüpheli ölümüyle ilgili ifade veren Doğan Güreş'ten soruşturmanın seyrini değiştirecek bir itiraf geldi.
  • Olay sadece birtane binada olan Jusmat la bitmiyor, o kadar derinki akil fikir erdiremiyorsun. Kim nereye hizmet etigini anliyamiyorsun. Cunki yavas yavas sizildi toplumuza ve sana soyle anlatayim dunyadaki tum toplumlara. bunun ispatinida sana JFK bizzat kendisi versin cunki aynen bu konuya deyinmisti adam tarih 27-04-1961'de 19 dakika 11 saniyelik konusma yapmisti basindan yardim almak icin bu derin devlete karsi savasmak icin archive.org 'ta dilersen dinleyebilirsin en onemli mesajinida (hedefleriyle ilgili) en son cumlesiyle vermistir ancak ne anlayan oldu ne de bugunki medyada arastiriliyor bu gibi seyler (sana medya haber olarak tatli tarifi veriyor) ancak birey olarak arastirmani tavsiye ederim arastirmaci ruhun var ne olsada ...
  • ya bu adam general falan değil resmen eşkiyanın babası.bunun gn kur bşk döneminde bunun eşkiya oğlu istanbul u (birilerinin yardımıyla)haraca bağlamıştı.devletin fenerbahçe orduevi bu eşkiyanın ana üssü konumundaydı.bunları ne çabuk unutuyorsunuz.
  • En kolay durumu yaşıyor yaşatıyoruz sorunun üzerine gideceğimize sorunla yaşamayı öğrenmek ve susmak "ÖLEN ÖLÜR KALAN SAĞLAR BİZİMDİR" HEPİMİZ BAKIYORUZ DİNLİYORUZ İZLİYORUZ ARANIZDA BİR BABAYİĞİT YOKMU Buradan çağrı yapıyorum CUMHURBAŞKANI BAŞBAKAN TÜM BAKANLAR TÜM MİLLETVEKİLLERİ TÜM BÜROKRATLAR TÜM YARGI MENSUPLARI BÜTÜN HALKIMIZ Siyaseti bir kenara bırakarak gerçekten samimi duygularla Kendisine güvenen bir Türkiye Cumhuriyeti yetkilisi varsa JUSMMAT denilen amerikan askeri yardım kuruluşunu incelesin bütün faili mechuller aydınlanacaktır. Doğu ve güneydoğudaki faili mechullerin gerisinde KANDAVASI-RANT KAVGASI-HUSUMET gibi kişisel sebeplerden oluşuyor bu da DEVLET-SİYASET-MAFYA üçgenindeki MAFYÖZ İLİŞKİLER içinde incelenmelidir
  • hiç yakışmıyor geçmişine...
Olayın tüm detayları incelenmeden 'motor buzlanması' denilerek kapatılan dosya ile ilgili Ankara Özel Yetkili Cumhuriyet Savcısı Mehmet Özgür'e ifade veren dönemin Genelkurmay Başkanı Doğan Güreş, itiraf niteliğinde açıklamalarda bulundu.

DİYARBAKIR DAHA ÖNEMLİ

Kaza olmadan önce görüştüğü Bitlis'e Brüksel'de yapılacak olan NATO toplantısına beraber gitmeyi teklif ettiği ancak Bitlis'in, 'Ben Diyarbakır'a gideceğim, Diyarbakır benim için daha önemli' diyerek geri çevirdiğini söylediği kaydedildi.

ARA YOL BULDULAR!

Bilirkişi raporlarıyla da doğruluğu tartışmalı hale gelen 'motorların buzlanması' iddiasının Güreş'in itiraflarıyla tamamen çürüdüğü ifade edildi. Güreş'in, üretici firmanın "Uçak satmayız" tehdidi karşısında kazada uçak hatası ihtimalini araştırmadıklarını söylediği öğrenildi. Kazada, pilotaj hatasına da rastlayamadıklarını ifade eden Güreş'in, bunun üzerine "buzlanma" gibi bir ara bir yol bulduklarını söylediği öğrenildi. Özel Yetkili Cumhuriyet Savcısına, ameliyatlı olduğu için kaldığı lojmanında ifade veren Doğan Güreş, şüpheli kazaya şahitlik ettiğini dile getirdiği öğrenildi.

DEMİREL, ŞAPKAYI ALIP GİTTİ

Kaza günü, dönemin Başbakanı Süleyman Demirel ile birlikte bir programa gittiklerini söyleyen Güreş'in, uçağın düşme anına da şahitlik ettiğini söylediği belirtildi. Yenimahalle'deki Posta İşletmeleri Merkezinin bahçesine düşen uçağın yanına ilk gidenlerden birinin de kendisi olduğunu anlatan Güreş, Demirel'in enkaz yerine gelmediğini de kaydettiği öğrenildi. Yeni Şafak'ın haberine göre, uçağın düşme anına şahitlik eden Demirel'in daha önceden de yaptığı gibi şapkasını alarak gittiği tespit edildi.

KOMUTANDAN ŞOK İTİRAF

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 6 yıl önce
Olay sadece birtane binada olan Jusmat la bitmiyor, o kadar derinki akil fikir erdiremiyorsun. Kim nereye hizmet etigini anliyamiyorsun. Cunki yavas yavas sizildi toplumuza ve sana soyle anlatayim dunyadaki tum toplumlara. bunun ispatinida sana JFK bizzat kendisi versin cunki aynen bu konuya deyinmisti adam tarih 27-04-1961'de 19 dakika 11 saniyelik konusma yapmisti basindan yardim almak icin bu derin devlete karsi savasmak icin archive.org 'ta dilersen dinleyebilirsin en onemli mesajinida (hedefleriyle ilgili) en son cumlesiyle vermistir ancak ne anlayan oldu ne de bugunki medyada arastiriliyor bu gibi seyler (sana medya haber olarak tatli tarifi veriyor) ancak birey olarak arastirmani tavsiye ederim arastirmaci ruhun var ne olsada ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ya bu adam general falan değil resmen eşkiyanın babası.bunun gn kur bşk döneminde bunun eşkiya oğlu istanbul u (birilerinin yardımıyla)haraca bağlamıştı.devletin fenerbahçe orduevi bu eşkiyanın ana üssü konumundaydı.bunları ne çabuk unutuyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
En kolay durumu yaşıyor yaşatıyoruz sorunun üzerine gideceğimize sorunla yaşamayı öğrenmek ve susmak "ÖLEN ÖLÜR KALAN SAĞLAR BİZİMDİR" HEPİMİZ BAKIYORUZ DİNLİYORUZ İZLİYORUZ ARANIZDA BİR BABAYİĞİT YOKMU Buradan çağrı yapıyorum CUMHURBAŞKANI BAŞBAKAN TÜM BAKANLAR TÜM MİLLETVEKİLLERİ TÜM BÜROKRATLAR TÜM YARGI MENSUPLARI BÜTÜN HALKIMIZ Siyaseti bir kenara bırakarak gerçekten samimi duygularla Kendisine güvenen bir Türkiye Cumhuriyeti yetkilisi varsa JUSMMAT denilen amerikan askeri yardım kuruluşunu incelesin bütün faili mechuller aydınlanacaktır. Doğu ve güneydoğudaki faili mechullerin gerisinde KANDAVASI-RANT KAVGASI-HUSUMET gibi kişisel sebeplerden oluşuyor bu da DEVLET-SİYASET-MAFYA üçgenindeki MAFYÖZ İLİŞKİLER içinde incelenmelidir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
hiç yakışmıyor geçmişine...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000