09 Mart 2015, Pazartesi 08:12:52

İLKER BAŞBUĞ'DAN F-4 AÇIKLAMASI

Yeni kitabının imza gününde konuşan Genelkurmay eski Başkanı Başbuğ F-4 uçaklarının art arda düşmesiyle ilgili olarak; 'Bu konudaki spekülasyonları doğru bulmuyorum. Bu kazaların üstüste gelmesinin acı bir tesadüf olduğunu düşünüyorum' dedi.
  • Bugünler sizin ve korkaklınızın eseri. Ayrıca ağlama duvarında dua eden sabetay/yahudi birisinden ne bekleyebilirsin ki?
  • Devam edin,Çanakkale'de İstiklal savaşında kaçanların torunları.Her kurumu,kuruluşu saygıdeğer kişileri,Hukukçuyu,askeri,bilim insanını ülkede ne varsa yiyin.Ulaşamadığınız her değeri yiyip bitirin.Bir gün gelir sizin değerlerinizi yemeye gelirler,Sizde hemen ellerinizle teslim edersiniz.ilk önce ölecek bu kişilere,nöbetçilere bu kininiz başka nereden gelebilirki?Ben merak etmiyorum.öncelikle soyunuzu sopunuzu araştırın.Cevabınızı bulursunuz.Adınızı Soyadınızı yazın.Belki merak eden olur.Her yapılan iş parayla pulla yapılmaz.Özellikle size hiç yapılmaz.Ama şu ülkenin masum garibanları varya onlara can feda olur,ölünür,şehit olunur.Siz geçmiş atalarınız tarafından şu anki halinize dönüştürülürken,Bu yiğitlerin ataları ince ince bu Canların dokularını işlemişler.Siz bu yetişme tarzını hiç bilemezsiniz.Yarışırlar,Kazanırlar,Kanun ve yönetmeliklerle çalışırlar.Yüzde doksan dokuzu köşesine çekilir giderler.Sizde yüzde birine söz ederseniz bu sözleride işitirsiniz.Bari susunda adam zannetsinler.
  • Hayırdır "moral" bir acın var belli
  • Sayın başbuğa böyle bilmesi gereken soruları sormayın görmedim duymadım diyen komutan ,balyozdada bilmiyordum dedi,bu kadar adam onun yüzünden yandı ,soyadı kuvvetli ancak taşıyamadı diye düşünüyorum.

Yeni kitabının imza gününde konuşan Genelkurmay eski Başkanı Başbuğ F-4 uçaklarının art arda düşmesiyle ilgili olarak Bu konudaki spekülasyonları doğru bulmuyorum. Bu kazaların üstüste gelmesinin acı bir tesadüf olduğunu düşünüyorum... Komplolara inanmıyorum doğru olduğunu düşünmüyorum. İnanmamak, etkisi altına girmemek lazım dedi.

"KOMPLOLARA İNANMIYORUM"

Başbuğ, art arda düşen F-4 uçaklarıyla ilgili kamuoyundaki tartışmalarla ilgili bir soruya yanıt verdi. Başbuğ, "Bu konudaki spekülasyonları doğru bulmuyorum. Bu kazaların üstüste gelmesi acı bir tesadüf olduğunu düşünüyorum. Ölen pilotlarımıza rahmet diliyorum. Ne olmuş olabilir İncelemeyle ortaya çıkacaktır.

25-26 F-16 UÇAK PİLOTU SUÇLANDI, CEZA ALDI, TSK BÜYÜK KAN KAYBETTİ

Özellikle Balyoz ve diğer davalarda deniz ve hava kuvvetleri personeline adeta bir kıyım yapıldı. 25-26 F-16 pilotu suçlandı, ceza aldı, TSK’dan ayrılma durumlarına sokuldu. Büyük kan kaybetti. Bu durumun pilotun moraline etkisi olmuş mudur Olmuş olabilir. Hiç olmamış yaşanmamış gibi tanımlamak da pek gerçekçi değil. Netice olarak  diğer komplolara inanmıyorum doğru olduğunu düşünümüyorum. İnanmamak, etkisi altına girmemek lazım...Yetkili makamların açıklama yapmasını bekeleyeceğiz. Muhtemelen pilotajla ilgili bazı sorunlar olduğu sonucu çıkabilir. Pilotlar tecrübelidir doğrudur ama hava ayrı bir olay. Saniyedeki hata affetmiyor" şeklinde konuştu.

İLKER BAŞBUĞ'DAN F-4 AÇIKLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Yüreksiz ~ 3 yıl önce
Bugünler sizin ve korkaklınızın eseri. Ayrıca ağlama duvarında dua eden sabetay/yahudi birisinden ne bekleyebilirsin ki?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Devam edin,Çanakkale'de İstiklal savaşında kaçanların torunları.Her kurumu,kuruluşu saygıdeğer kişileri,Hukukçuyu,askeri,bilim insanını ülkede ne varsa yiyin.Ulaşamadığınız her değeri yiyip bitirin.Bir gün gelir sizin değerlerinizi yemeye gelirler,Sizde hemen ellerinizle teslim edersiniz.ilk önce ölecek bu kişilere,nöbetçilere bu kininiz başka nereden gelebilirki?Ben merak etmiyorum.öncelikle soyunuzu sopunuzu araştırın.Cevabınızı bulursunuz.Adınızı Soyadınızı yazın.Belki merak eden olur.Her yapılan iş parayla pulla yapılmaz.Özellikle size hiç yapılmaz.Ama şu ülkenin masum garibanları varya onlara can feda olur,ölünür,şehit olunur.Siz geçmiş atalarınız tarafından şu anki halinize dönüştürülürken,Bu yiğitlerin ataları ince ince bu Canların dokularını işlemişler.Siz bu yetişme tarzını hiç bilemezsiniz.Yarışırlar,Kazanırlar,Kanun ve yönetmeliklerle çalışırlar.Yüzde doksan dokuzu köşesine çekilir giderler.Sizde yüzde birine söz ederseniz bu sözleride işitirsiniz.Bari susunda adam zannetsinler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Hayırdır "moral" bir acın var belli

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Sayın başbuğa böyle bilmesi gereken soruları sormayın görmedim duymadım diyen komutan ,balyozdada bilmiyordum dedi,bu kadar adam onun yüzünden yandı ,soyadı kuvvetli ancak taşıyamadı diye düşünüyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000