09 Temmuz 2012, Pazartesi 13:15:51

GENELKURMAY MERAK EDİLENLERİ CEVAPLADI

Genelkurmay İletişim Daire Başkanı Tuğgeneral Kavun, Suriye’nin düşürdüğü Türk jetiyle ilgili bilinmeyenleri Milliyet’le paylaştı. Kavun pilotların otopsi raporunu açıklama yetkisinin Malatya Savcılğı’nda olduğunu söyledi
  • troller doluşmuş yine
  • Her seyden evvel sizin yalniz olmadiginizi ifade etmek ister ve ne kadar cok insanlari bilgilendirirsek okadar cok ozgurlugu dogru gidebiliriz INSANoglu olarak (sadece TC acisindan bakmamak gerekiyor). Sizin yaziniza ilave olarak: Dinin Bu GRI'ler icin cok buyuk bir engel olup ortadan kaldirmak istedikleride birbaska gercektir ,bunuda 1933 senesinde dunya para hegemonyasina ulastiklarinda 1 ABD dollari uzerinde deklere ettmislerdir bu para birimi ozel bir mesaj icerdigi icin hic degismemistir Uzerinde 5000 senelik bir mesaj var ancak sadece size uzerindeki NOVOS ORDO SECLORUM ve dini anlatacagim. Bunun anlami TC= yeni laik dunya duzeni. Dikkat ederseniz laikligi sadece TRde degil butun avrupa ve rusyada ayni donemde gerceklestirdiler ingilizcedeki tasidigi anlam 'yeni dinden uzak dunya duzenidir'. Bu adamlar baska bir degisle satanist = zionistlerdir. Bunlara bizim zamanimizda sadece JFK karsi cikmisti cunki executive order 11110 ile onlara dogrudan savas ilan etmisti
  • 1 Mayis 1776 tarihinde Bavaria almanyada bu adamlarin finansmaniyla Illuminati(masonlar) lojasi kurulup dunyayi kontrol etme hedeflerine fiilen baslayip perde arkasi planlariniyla ulkeleri derin devlettlere cevirmeye baslarlar tabiki inanilmaz servetleriyle kolaylikla liderler yerlestirirler demokrasi adina (demokrasi design olarak calismasi imkansizdir netice olarak onlar tarafindan belirlenen yone gider). Bunlari gerceklestirmek icin 22 tane protokol yazarlar - the protocols of the learned elders of zion - 1870 yilinda bu satanist=dinsiz gruba ait Albert Pike kendi kitbini yazari 33ncu derece mason olarak. Ve bu kitapta 3 dunya savasi organize edeceklerini ilan eder. Her iki tarafta onlar icin calistigi icin kacacak yerleri belli sadece burada VERGI odeyen zavalli vatandaslara olacak. Her iki taraf derken savasan 2 taraf demek istiyorum. Bugun DENVER havalimanin alti binlerce km atom signaklari yapildi onlar icin..... vs vs vs
  • Bu emirle Artik ABD kendi parasini kendi basacakti,ozel bir banka olan Federeal Reserve(Rotschild ve 5 ailenin ozel bankasi) degilde Treasury(yani Hazine) basacakti bunuda devletin elindeki gumus reservelerine dayanarak basilacakti dolayisiyla adi da silver dollar olacakti. E.O.11110 haziranda imzaladi ve para basildi ancak hic insanlarin cebine girmeden 4 ay sonra aleni vuruldu ornek olsun diye + kardesini, cocuklarinida ortadan kaldirdilar esinide Onasis'e sattilar.Bu olayi yakin tarihimizde Gaddafiyede yaptilar cunki o artik Altin Dinar kullanacakti bu da kagit parayi tedavulden cikartabilir diye onuda aynen aleni ornek teskil etsin diye imha etti NATO onlar icin. Ornegin Biliyormuydunuz Hitlerin finansoru 1930 larda perde arkasinda G.W.Bush'un dedesinin oldugunu=Prescott Bush ve Papa Benedict'in Hitler gencliginde gorev aldigini? Bunlar iste hepsi ayni yere hizmet ediyorlar sonrada etik olmayarak Basbakan veya Papa olarak yerlestiriliyorlar. VS VS gercek tarih okuldakinden farkli..

Suriye’nin düşürdüğü RF-4 uçağımız ve şehit pilotlarımızla ilgili gündemdeki bazı sorulara dün yer vermiştim. Genelkurmay İletişim Daire Başkanı Tuğgeneral Baki Kavun, Milliyet gazetesi yazarı Fikret Bila'nın sorularını yanıtladı.

Tuğgeneral Kavun, uçağımızın nasıl düşürüldüğü ve pilotlarımızın nasıl şehit olduğu konusunun, uçağın ana gövdesi çıkartıldıktan sonra yapılacak incelemeler sonucunda kesinliğe kavuşacağını vurguladı. Kavun, bir taraftan uçağın diğer parçalarının çıkarılma çalışmalarının sürdüğünü, bir taraftan da radar izleri dahil olmak üzere diğer bulguların ve çıkarılan parçaların değerlendirilmesine devam edildiğini de açıkladı.

* Şehit pilotlarımıza otopsi yapıldı mı? Yapıldıysa, hangi sonuçlara ulaşıldı?
Şehitlerimize Malatya’da otopsi yapıldı. Otopsi raporu, Malatya Savcılığı’na teslim edildi. Otopsi raporunu açıklama yetkisi savcılığımıza aittir.

* Pilotlarımızın botları ve kaskları nasıl su yüzüne çıkabildi?
Havacılık kazalarında pilotların kasklarının ve botlarının su yüzüne çıkabildiği daha önce de gözlenmiş bir olgudur. Kasklar ve botlar, yapıldığı malzemenin niteliği gereği su yüzüne çıkabilmektedirler. Ayrıca kaza anındaki çarpmanın etkisiyle de kask ve botların çıkabildiği görülmüştür. Örneğin geçtiğimiz günlerde şehit olan Türk Yıldızları filomuzun F-5 pilotunun da kaskı ve botları çıkmıştı. Su içindeyse akıntılar botların bağlarını çözebilmekte ve botları çıkarabilmektedir. İmal edildiği malzeme, yüzer malzeme olduğu için de su yüzüne çıkabilmektedirler.

Uçağımızla ilgili yanıtlar
Düşürüler RF-4 uçağımızla ilgili sorulara Tuğgeneral Kavun’un verdiği yanıtlar da şöyle:

* Düşürülen RF-4 uçağımızda füze algılayan sistem var mıydı?
Evet, bu uçağımızda füze algılama sistemi vardı. Bu nedenle ‘Bir füze tehdidi söz konusuysa algılamış olmaları gerekirdi’ diye değerlendiriyoruz.

* Uçağımızda pilotların kendi aralarındaki konuşmaları kaydeden VTR kayıt cihazı bulunuyor muydu? Bu parçaya ulaşıldı mı?
Bu uçağımızda VTR cihazı bulunmuyordu.

* Türkiye’nin elindeki görüntülerde ve radar izlerinde uçağımızın füze ile düşürüldüğünü kesin olarak gösteren veya kanıtlayan bir kayıt var mı?
Bir füze görüntüsü yok. Radar izleri, diğer bulgular ve parçalar üzerindeki incelemeler devam ediyor. Uçağın ana gövdesi dahil deniz dibindeki parçaların çıkartılması çalışmaları da sürüyor. Uçağın ana gövdesi çıkartıldıktan sonra yapılacak inceleme sonucunda uçağımızın nasıl düşürüldüğüne ilişkin kesin bilgilere ulaşılacak ve kamuoyuyla paylaşılacaktır.

* Uçağımıza yönelen tehditle ilgili olarak Suriyeliler’in konuşmasına ilişkin GES’ten Diyarbakır’daki 2. Hava Kuvvet Komutanlığı Birleştirilmiş Hava Harekat Merkezi’ne iletilmiş bir bilgi, uyarı var mı?
Hayır. GES’ten Diyarbakır’a iletilmiş böyle bir bilgi yok.

* Aynı şekilde bu merkezden pilotlarımıza iletilmiş benzeri bir bilgi ve uyarı var mı?
Diyarbakır Birleştirilmiş Hava Harekat Merkezi’nden pilotlarımıza gönderilmiş böyle bir ileti de yok.
Genelkurmay Başkanlığı, eldeki bilgileri doğru ve dikkatli biçimde kamuoyuyla paylaşmayı sürdürüyor. Genelkurmay Başkanlığı’nın aldığı bu açık tutum, kamuoyunun kaynağı belli olmayan bilgi ve yorumlara itibar edilmemesi gerektiğini gösteriyor.

GENELKURMAY MERAK EDİLENLERİ CEVAPLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

troller ~ 6 yıl önce
troller doluşmuş yine

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gri adam ve 49 subay astb ~ 6 yıl önce
Her seyden evvel sizin yalniz olmadiginizi ifade etmek ister ve ne kadar cok insanlari bilgilendirirsek okadar cok ozgurlugu dogru gidebiliriz INSANoglu olarak (sadece TC acisindan bakmamak gerekiyor). Sizin yaziniza ilave olarak: Dinin Bu GRI'ler icin cok buyuk bir engel olup ortadan kaldirmak istedikleride birbaska gercektir ,bunuda 1933 senesinde dunya para hegemonyasina ulastiklarinda 1 ABD dollari uzerinde deklere ettmislerdir bu para birimi ozel bir mesaj icerdigi icin hic degismemistir Uzerinde 5000 senelik bir mesaj var ancak sadece size uzerindeki NOVOS ORDO SECLORUM ve dini anlatacagim. Bunun anlami TC= yeni laik dunya duzeni. Dikkat ederseniz laikligi sadece TRde degil butun avrupa ve rusyada ayni donemde gerceklestirdiler ingilizcedeki tasidigi anlam 'yeni dinden uzak dunya duzenidir'. Bu adamlar baska bir degisle satanist = zionistlerdir. Bunlara bizim zamanimizda sadece JFK karsi cikmisti cunki executive order 11110 ile onlara dogrudan savas ilan etmisti

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gri adam 49 subay astb 3 ~ 6 yıl önce
1 Mayis 1776 tarihinde Bavaria almanyada bu adamlarin finansmaniyla Illuminati(masonlar) lojasi kurulup dunyayi kontrol etme hedeflerine fiilen baslayip perde arkasi planlariniyla ulkeleri derin devlettlere cevirmeye baslarlar tabiki inanilmaz servetleriyle kolaylikla liderler yerlestirirler demokrasi adina (demokrasi design olarak calismasi imkansizdir netice olarak onlar tarafindan belirlenen yone gider). Bunlari gerceklestirmek icin 22 tane protokol yazarlar - the protocols of the learned elders of zion - 1870 yilinda bu satanist=dinsiz gruba ait Albert Pike kendi kitbini yazari 33ncu derece mason olarak. Ve bu kitapta 3 dunya savasi organize edeceklerini ilan eder. Her iki tarafta onlar icin calistigi icin kacacak yerleri belli sadece burada VERGI odeyen zavalli vatandaslara olacak. Her iki taraf derken savasan 2 taraf demek istiyorum. Bugun DENVER havalimanin alti binlerce km atom signaklari yapildi onlar icin..... vs vs vs

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gri adam ve 49 subay astb 2 ~ 6 yıl önce
Bu emirle Artik ABD kendi parasini kendi basacakti,ozel bir banka olan Federeal Reserve(Rotschild ve 5 ailenin ozel bankasi) degilde Treasury(yani Hazine) basacakti bunuda devletin elindeki gumus reservelerine dayanarak basilacakti dolayisiyla adi da silver dollar olacakti. E.O.11110 haziranda imzaladi ve para basildi ancak hic insanlarin cebine girmeden 4 ay sonra aleni vuruldu ornek olsun diye + kardesini, cocuklarinida ortadan kaldirdilar esinide Onasis'e sattilar.Bu olayi yakin tarihimizde Gaddafiyede yaptilar cunki o artik Altin Dinar kullanacakti bu da kagit parayi tedavulden cikartabilir diye onuda aynen aleni ornek teskil etsin diye imha etti NATO onlar icin. Ornegin Biliyormuydunuz Hitlerin finansoru 1930 larda perde arkasinda G.W.Bush'un dedesinin oldugunu=Prescott Bush ve Papa Benedict'in Hitler gencliginde gorev aldigini? Bunlar iste hepsi ayni yere hizmet ediyorlar sonrada etik olmayarak Basbakan veya Papa olarak yerlestiriliyorlar. VS VS gercek tarih okuldakinden farkli..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000