21 Nisan 2011, Perşembe 15:21:19

KULEDE SİNEMA KEYFİ

Kontrolörler görev başında film izlemişler...
  • hepinizi seviyorum.elinizden geleni yapıyorsunuz siz yerde biz havada el birliği ile calısıyoruz.canınızı hiç bir seye sıkmayın.selamlar fo
  • usa'da çok rahat ekonomik ve sosyal koşullarla çalışan atc'nin uyumasını haber yaparsın, ülkende hostes'ten bile az maaş alan ve avrupa'daki meslektaşlarından en az 2 katı yoğun ve fazla çalışan atc'leri haber yapmazsınız. ülkemize de bir girdi sağlayacak(milli maliyetlerin artmasıyla) havacılık tazzminatlarının arttırılmasını öngören yasa meclisten geçeli 9 ay olmasına rağmen hala bürokrasi'den geçemedi. bunu da haber yaparsanız seviniriz.
  • Bir iş yapmayan arkadaşlar dedikodu yada başka birimlere çamur ve iftıra atarak kendilerini bu şekilde tatmin etmeye çalışıyorlar ama bunu yaparken hiç düşünmüyorlar galiba başkalarına gereksiz ithamlarda bulundukların dolayı kendilerinin ne duruma düştüklerini göremiyorlar yazık bu insanlara başka bir şey söylemiyorum.
  • ehhh biz de kontrolorler koyun modunda birileri bizi gutsun diye devam ederlerse sartlar daha da kotulesir... avrupanın en yogun hava sahalarından biri ol... çalışma saatlerin neredeyse meslektaşlarının iki katı olsun... üç kuruş maaşa çalış... ehhh kimseyi suclamamak lazım... kontrolor kardeşlerim koyun oldukça, ''kol'' center muamelesi gormekten kurtulamayız..
Amerika’nın Ohio kentinde geçtiğimiz hafta iki uçağın hava trafik kontrol kulesinden hiç yardım alamadan inmesi üzerine başlatılan soruşturmada çarpıcı sonuçlara ulaşıldı.

Amerikan Havacılık Otoritesi (FAA), görevden alınan Ohio hava trafik kontrolörü ve müdürünün görevleri başında iken film izlediklerinin belirlendiğini açıkladı.

FAA kurallarına göre hava trafik kontrol merkezinde DVD oynatıcısının bulunması yasak.

23 Mart tarihinde de Washington’daki Reagan National Airport’ta bir hava trafik kontrolörü görevi esnasında uyuyakalmış, iki uçak havalimanına kendi çabalarıyla iniş yapmıştı.
KULEDE SİNEMA KEYFİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 7 yıl önce
hepinizi seviyorum.elinizden geleni yapıyorsunuz siz yerde biz havada el birliği ile calısıyoruz.canınızı hiç bir seye sıkmayın.selamlar fo

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
usa'da çok rahat ekonomik ve sosyal koşullarla çalışan atc'nin uyumasını haber yaparsın, ülkende hostes'ten bile az maaş alan ve avrupa'daki meslektaşlarından en az 2 katı yoğun ve fazla çalışan atc'leri haber yapmazsınız. ülkemize de bir girdi sağlayacak(milli maliyetlerin artmasıyla) havacılık tazzminatlarının arttırılmasını öngören yasa meclisten geçeli 9 ay olmasına rağmen hala bürokrasi'den geçemedi. bunu da haber yaparsanız seviniriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bir iş yapmayan arkadaşlar dedikodu yada başka birimlere çamur ve iftıra atarak kendilerini bu şekilde tatmin etmeye çalışıyorlar ama bunu yaparken hiç düşünmüyorlar galiba başkalarına gereksiz ithamlarda bulundukların dolayı kendilerinin ne duruma düştüklerini göremiyorlar yazık bu insanlara başka bir şey söylemiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ehhh biz de kontrolorler koyun modunda birileri bizi gutsun diye devam ederlerse sartlar daha da kotulesir... avrupanın en yogun hava sahalarından biri ol... çalışma saatlerin neredeyse meslektaşlarının iki katı olsun... üç kuruş maaşa çalış... ehhh kimseyi suclamamak lazım... kontrolor kardeşlerim koyun oldukça, ''kol'' center muamelesi gormekten kurtulamayız..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000