15 Eylül 2009, Salı 11:48:30

Etihad'dan İstanbul-Kolombo fırsatı

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad, İstanbul’dan Sri Lanka’nın en büyük şehri Kolombo’ya Abu Dabi aktarmalı olarak gerçekleştirdiği uçuşlarda yolcularına özel fırsatlar sunuyor...
  • Sri Lanka daha yeni iç savaşın içinden çıktı ve iç savaşın nedenleri de henüz ortadan kalkmış değil. Durum böyleyken kim uçacak ki Kolombo'ya? Arap ülkelerinde konuk işçi olarak çalışan Sri Lanka'lıların dışında? O nedenle THY Sri Lanka'ya uçmasın daha iyi bence.
  • Araplarda uyanmış valla....
  • Biz bunlara Avrupa da posteki saydiriyoruz..
  • bu bi fırsat kolama idi malesef etihad thy den önce davranarak bizi alt eti

Yıl sonuna kadar devam edecek kampanya kapsamında Etihad yolcuları İstanbul’dan Kolombo’ya yakıt harcı, vergiler ve hizmet bedeli dahil 635 Avro’dan başlayan fiyatlarla uçabiliyor.

Yemyeşil bitki örtüsü, lacivert okyanusu, Hindistan cevizi ağaçları ve sıcakkanlı insanlarıyla turistler için farklı bir seçenek olan Kolombo’ya halihazırda İstanbul’dan haftanın dört günü uçulabiliyor. Sri Lanka Havayolları ile gerçekleştirdiği codeshare anlaşmasıyla uçuş noktalarını zenginleştiren Etihad’ın, Kasım ayından itibaren İstanbul-Abu Dabi uçuşlarının sayısını haftada beşe çıkarmasıyla birlikte Kolombo’ya da haftanın beş günü uçmak mümkün hale gelecek.

Habertürk

Etihad'dan İstanbul-Kolombo fırsatı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 9 yıl önce
Sri Lanka daha yeni iç savaşın içinden çıktı ve iç savaşın nedenleri de henüz ortadan kalkmış değil. Durum böyleyken kim uçacak ki Kolombo'ya? Arap ülkelerinde konuk işçi olarak çalışan Sri Lanka'lıların dışında? O nedenle THY Sri Lanka'ya uçmasın daha iyi bence.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Araplarda uyanmış valla....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Biz bunlara Avrupa da posteki saydiriyoruz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bu bi fırsat kolama idi malesef etihad thy den önce davranarak bizi alt eti

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000