29 Eylül 2011, Perşembe 15:00:42

ETIHAD "YILIN HAVAYOLU ŞİRKETİ" SEÇİLDİ

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad, İngiltere merkezli TTG’nin organize ettiği 2011 TTG Seyahat Ödülleri’nde “Yılın Havayolu Şirketi” unvanına sahip oldu.
  • al san bir IRLANDALI.. EGITIM SART-- bilmemek aypi degil.. yereki ögrenmek iste.. Hadi kardesim.. biraz okula git.. öyle gel --
  • kafan mi iyi ne yazdigini sen anladin mi
  • bizde kabin gülse '' hafif '' gülmese '' suratsız '' oluyor .. çuvaldızı kendimize batıralım .. yabancı kabin görevlilerine de bizimkilere yaptığınız gibi davranın da göreyim sizi .. bakalım güleryüzlülermi !
  • Etihad ödül alıyor, üst üste birkaç yıl alıyor; birkaç farklı yerden alıyor. bir de üstüne zarar yerine kar ediyor. karı açıklarken de uçak almadık ondan kar ettik gibi saçma sapan bir gerekçe türetmiyor.
Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad, turizm ve seyahat sektörünün önde gelen küresel yayınlarından İngiltere merkezli TTG’nin organize ettiği 2011 TTG Seyahat Ödülleri’nde “Yılın Havayolu Şirketi” unvanına sahip oldu. Abu Dabi merkezli Etihad, üstün hizmet kalitesi sunan, güçlü bir iş modeline sahip ve finansal başarı gösteren şirketlere verilen ödülü, TTG tarafından belirlenen jürilerin oylarıyla aldı.

Etihad CEO’su James Hogan konuyla ilgili, “Bu ödül, dünyanın dört bir yanındaki ekiplerimizin özverili çalışmalarının takdir edildiğinin bir göstergesi... 2011 yılının Etihad için bir dönüm noktası olacağına ve sürdürülebilir kârlılığa geçiş yapacağımıza eminiz” şeklinde konuştu.

TTG Seyahat Ödülleri’nde layık görüldüğü unvan ile Etihad’ın son dönemde kazandığı çok sayıda önemli ödüle bir yenisi eklenmiş oldu. Etihad son olarak Haziran ayında, 100’den fazla ülkeden yaklaşık 19 milyon sektör temsilcisinin oylarıyla belirlenen Skytrax Ödülleri’nde, ikinci kez üst üste “En İyi First Class” ödülüne layık görülmüştü. Şirket aynı ödüllerde, imzası haline gelen “Inspired Service” anlayışıyla “En İyi First Class Yemek Hizmeti” ödülüne de sahip olmuştu.

İstanbul’u da dünyaya bağlıyor
Orta Doğu, Avrupa, Kuzey Amerika, Afrika ve Asya’da 70’in üzerinde noktaya uçuş gerçekleştiren Etihad, İstanbul’dan da Abu Dabi aktarmalı olarak; Sidney, Melbourne, Pekin, Singapur, Bangkok, Kuala Lumpur, Tokyo, Johannesburg, Kolombo, Seul ve Bangalore’nin de bulunduğu yirminin üzerinde önemli merkeze bağlantı olanağı sunuyor

ETIHAD "YILIN HAVAYOLU ŞİRKETİ" SEÇİLDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 7 yıl önce
al san bir IRLANDALI.. EGITIM SART-- bilmemek aypi degil.. yereki ögrenmek iste.. Hadi kardesim.. biraz okula git.. öyle gel --

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
kafan mi iyi ne yazdigini sen anladin mi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bizde kabin gülse '' hafif '' gülmese '' suratsız '' oluyor .. çuvaldızı kendimize batıralım .. yabancı kabin görevlilerine de bizimkilere yaptığınız gibi davranın da göreyim sizi .. bakalım güleryüzlülermi !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Etihad ödül alıyor, üst üste birkaç yıl alıyor; birkaç farklı yerden alıyor. bir de üstüne zarar yerine kar ediyor. karı açıklarken de uçak almadık ondan kar ettik gibi saçma sapan bir gerekçe türetmiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000