01 Temmuz 2017, Cumartesi 09:42:52

Etihad ekonomi yolcularına 'boş koltuk' satacak

Etihad Havayolları yolcuların yan koltuklarını ucuza satın alabilecekleri sistemini tanıttı.
  • Thy bilet fiyatlari cok yuksek. Sacma sapan fiyatlar varken yurtdisindaki muadil sirketlere yoneliyoruz ister istemez. Thy parayi yurticinde tutmak istiyorsa, ekonomiye katki saglamak istiyorsa fiyat politikasini duzeltmeli.
  • Thy bu gidişle hep bos koltuk satacak
  • Seni uçakların dolmusculuk yapıyor tasdiği yolcuların yuz de75 tiransit yolcu taşıyor avrupa da afrika ya bedava dasimacilik yapıyor 700 1000 dolar biletler thy 300 dolar yolcu afrika ya taşıyor o çok analım şanlı thy yolu bu durum da
  • Boş koltuğa geçerim olur biter...

Birleşik Arap Emirlikleri'nin bayrak taşıyıcı havayolu şirketi Etihad Havayolları yolcuların yan koltuklarını satın alabilecekleri sistemini tanıttı.

Ekonomi sınıfında oturan yolculara yönelik yeni uygulamada yolcular, yanındaki koltuğu ekstra ücretle satın alabilecek. Geniş gövdeli uçaklarda 3 koltuğa kadar satın alım yapılabilirken dar gövdeli uçaklarda ise 2 koltuk satın alınabiliyor.

Yolcular uçuşa en az 35 saat kala yan koltuk için teklifte bulunacak. Eğer şirket o koltuğu satamıyorsa önerilen düşük ücret karşılığında yan koltukta kimsenin oturmayacağı şekilde seyahat edilebiliyor.

Eğer şirket o koltuğu satabilirse önerilen ekstra ücret tahsil edilmiyor. Şirket bu hizmet için ne kadar ücret talep edildiği konusunda net bir açıklama ise henüz yapmış değil.

Etihad ekonomi yolcularına 'boş koltuk' satacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Olabilir ama thy yuksek ~ 1 yıl önce
Thy bilet fiyatlari cok yuksek. Sacma sapan fiyatlar varken yurtdisindaki muadil sirketlere yoneliyoruz ister istemez. Thy parayi yurticinde tutmak istiyorsa, ekonomiye katki saglamak istiyorsa fiyat politikasini duzeltmeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thy ~ 1 yıl önce
Thy bu gidişle hep bos koltuk satacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
wolf ~ 1 yıl önce
sebep
Can ~ 1 yıl önce
Seni uçakların dolmusculuk yapıyor tasdiği yolcuların yuz de75 tiransit yolcu taşıyor avrupa da afrika ya bedava dasimacilik yapıyor 700 1000 dolar biletler thy 300 dolar yolcu afrika ya taşıyor o çok analım şanlı thy yolu bu durum da

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Boş koltuk ~ 1 yıl önce
Boş koltuğa geçerim olur biter...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000