11 Temmuz 2008, Cuma 15:17:31

VE O PİLOT KOVULDU

Türk Havayolları Ankara-İstanbul seferini yapmak üzere yolcuları uçağa aldıktan sonra aç olduğu ve yemek yediği gerekçesiyle yolcuları uçaktan indiren Kaptan Pilot Bahadır Altan THY’den kovuldu.
  • daha önce ucuzculuk adına üniversite mezunu teknisyenleri haklarını aradığı ve bu işin hakkı olan maaşlarını istedikleri için işten çıkarmaya çalışan ve yeni mezun üniversite mezunu teknisyen arkadaşları personel alımında liselilerin arkasına dizen thy şimdi bu ucuzculuk politikasını pilotlar üzerindede uygulamaya başladı. bayrak taşıyıcısı, ve kalite kavramlarıyla anılan thy artık nerdeyse bayağılığın ucuzculuğun hakkını aramaya korkanların ve torpillilerin cenneti haline dönüştü, maalesef geleceğini artık göremediğimiz bir kuruma dönüşmeye başladı, yazık
  • Hani bir oluşum vardı. biz kaç kişiyiz ne oldu biz kaç lirayız oldu .buradaki yorumlarıda ona benzettim açıkçası ne fayda fiyatınız mı artacak.
  • cok üzücü yorumlar kimsiniz siz ...
  • Bahadır Kaptan,sizinle sadece tek bir uçuş yapabildim ve ne mutlu ki o uçuşu yapabildim.Buraya ne yazacağımı da bilemiyorum açıkcası.Sizi gerçekten özleyeceğim.

Geçtiğimiz günlerde Ankara Esenboğa Havalimanında gerçekleşen eşine ender rastlanan olayda Hava-İş Sendikası Temsilciliği de yapan Kaptan Pilot Bahadır Altan, kokpitte yemek yediği sırada uçağa alınan yolcuları tekrar uçaktan indirmişti. Uçağın içinde Denizcilik Müsteşarı Hasan Naiboğlu da bulunuyordu. Şikayet üzerine hakkında soruşturma başlatılan Kaptan Pilot Bahadır Altan’ın THY’deki görevine son verildi.

 

Ayrıntıları aktarmaya devam edeceğiz.

VE O PİLOT KOVULDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (66)

aviator ~ 10 yıl önce
daha önce ucuzculuk adına üniversite mezunu teknisyenleri haklarını aradığı ve bu işin hakkı olan maaşlarını istedikleri için işten çıkarmaya çalışan ve yeni mezun üniversite mezunu teknisyen arkadaşları personel alımında liselilerin arkasına dizen thy şimdi bu ucuzculuk politikasını pilotlar üzerindede uygulamaya başladı. bayrak taşıyıcısı, ve kalite kavramlarıyla anılan thy artık nerdeyse bayağılığın ucuzculuğun hakkını aramaya korkanların ve torpillilerin cenneti haline dönüştü, maalesef geleceğini artık göremediğimiz bir kuruma dönüşmeye başladı, yazık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
money ~ 10 yıl önce
Hani bir oluşum vardı. biz kaç kişiyiz ne oldu biz kaç lirayız oldu .buradaki yorumlarıda ona benzettim açıkçası ne fayda fiyatınız mı artacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
turkjet ~ 10 yıl önce
cok üzücü yorumlar kimsiniz siz ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
123.Dönem Kabin Memuru ~ 10 yıl önce
Bahadır Kaptan,sizinle sadece tek bir uçuş yapabildim ve ne mutlu ki o uçuşu yapabildim.Buraya ne yazacağımı da bilemiyorum açıkcası.Sizi gerçekten özleyeceğim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000