11 Kasım 2010, Perşembe 18:22:24

TURKUAZ UÇAĞI SLİDE PATLATTI!

Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan kalkışa hazırlanan Turkuaz Havayolları’na ait uçağın tahliye botları patladı. Uçak kalkıştan vazgeçerek, park pozisyonuna döndü.
  • şuan erzurum havalanında bekletılmekteyız 14 kasım 2010 14 10 ucusu 4saatlık bır rotardan bahsedılıyor ama turkuazdan hıc personel yok havalanında allah sonumuzu hayır etsın yazık lar olsun demekten basak bısey demıyorum ben askerım terhıs oldum dıye sevınemedım bıle
  • çocuk doğarken sakat doğdu . doktorlar bu hastaya çare bulmadılar. olmadı dışardan dr, ayarlandı çare olmadı, içerden de olmayaınca. the end of end.. bu işler öyle kolay değil adamın nefesini keser ince işler den biri havacılıktır. sonuçta çalışan arkadaşlar mağdur yolcular mağdur. EY SHGM. DUR DE artık .. slyat patlatmış kim, YOLCU, ay inanmıyorum ya. garibim yolcu koltukta çakılıyor gaibim kapı slyatı nedir bilmez ki. kapıya değil dokunmak nefes almakta korkar. EY SHGM. dur de. çalışan insanları mağdur eden iş veren zihniyeti sivil havacılkta yeri olmaz.
  • Son durum şudur.içhatlar PAZARTESİ SON.insanlar patır patır İSTİFA etmekte.Uçakların 2 sine EL KONDU.Personel MAAŞ alamıyor bayrama parasız giriyor.Yolcuların hepsi uçaklara el konduğundan MAĞDUR.Peki HİDAYET nerde.?Amerikada......
  • Son durum şudur.içhatlar PAZARTESİ SON.insanlar patır patır İSTİFA etmekte.Uçakların 2 sine EL KONDU.Personel MAAŞ alamıyor bayrama parasız giriyor.Yolcuların hepsi uçaklara el konduğundan MAĞDUR.Peki HİDAYET nerde.?Bu kadar ah ah ah.bu dünyada herşeyin hesabı vardır.Allah öyle büyük bir güçtür ki verdiğin nefesi alamazssın aldığın nefesi veremezssin.
Turkuaz Havayolları, Esenboğa Havalimanı’nda talihsiz bir olay yaşadı. Kalkış için pist başına ilerleyen içinde 150 yolcu bulunan uçağın, taksi yaptığı sırada sırada slide’ları (tahliye botları) patladı.
 
Bunun üzerine uçak kalkıştan vazgeçerek park pozisyonuna döndü. Uçakta bulunan yolcular indirildi.
 
Slide’ların neden patladığı henüz bilinmezken, meraklı yolcuların zaman zaman slide’ları patlattığı biliniyor.
 
Bu arada, Turkuaz Havayolları’nın Almanya’nın Hannover kentindeki MTU motor tesislerinde bakımda bulunan bir motorunu, bakımı tamamlanmasına rağmen teslim almadığı, ödeme konusunda yaşanan sıkıntı yüzünden teslimatın geciktiği bildirildi.

©AirportHaber.com ÖZEL
 
TURKUAZ UÇAĞI SLİDE PATLATTI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Misafir ~ 8 yıl önce
şuan erzurum havalanında bekletılmekteyız 14 kasım 2010 14 10 ucusu 4saatlık bır rotardan bahsedılıyor ama turkuazdan hıc personel yok havalanında allah sonumuzu hayır etsın yazık lar olsun demekten basak bısey demıyorum ben askerım terhıs oldum dıye sevınemedım bıle

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
çocuk doğarken sakat doğdu . doktorlar bu hastaya çare bulmadılar. olmadı dışardan dr, ayarlandı çare olmadı, içerden de olmayaınca. the end of end.. bu işler öyle kolay değil adamın nefesini keser ince işler den biri havacılıktır. sonuçta çalışan arkadaşlar mağdur yolcular mağdur. EY SHGM. DUR DE artık .. slyat patlatmış kim, YOLCU, ay inanmıyorum ya. garibim yolcu koltukta çakılıyor gaibim kapı slyatı nedir bilmez ki. kapıya değil dokunmak nefes almakta korkar. EY SHGM. dur de. çalışan insanları mağdur eden iş veren zihniyeti sivil havacılkta yeri olmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Son durum şudur.içhatlar PAZARTESİ SON.insanlar patır patır İSTİFA etmekte.Uçakların 2 sine EL KONDU.Personel MAAŞ alamıyor bayrama parasız giriyor.Yolcuların hepsi uçaklara el konduğundan MAĞDUR.Peki HİDAYET nerde.?Amerikada......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Son durum şudur.içhatlar PAZARTESİ SON.insanlar patır patır İSTİFA etmekte.Uçakların 2 sine EL KONDU.Personel MAAŞ alamıyor bayrama parasız giriyor.Yolcuların hepsi uçaklara el konduğundan MAĞDUR.Peki HİDAYET nerde.?Bu kadar ah ah ah.bu dünyada herşeyin hesabı vardır.Allah öyle büyük bir güçtür ki verdiğin nefesi alamazssın aldığın nefesi veremezssin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000