17 Ağustos 2010, Salı 16:00:34

ŞİRKETLER KABİN MEMURU ARIYOR...

Yaz mevsimin yavaş yavaş sonuna geldiğimiz şu günlerde şirketler kış sezonunda bünyelerinde çalıştıracakları kabin memurları aramaya başladılar.
  • Haklısın özgürlüklere EVET varlıkta buluşturan AKP ye evet
  • GENÇ KABİN MEMURU OLMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMA BİR UYARIM OLACAK .SAKIN HOSTES YETİŞTİRİYORUZ VE SİZİ HAVAYOLLARINA YERLEŞTİRİYORUZ DİYEN OKULLARA İNANMAYIN .SİZLE DİREK O HAVAYOLLARINA GİDİN VE MÜRACATINIZI YAPIN ONLAR ZAYEN ALINCA KENDİ EĞİTİMLERİNİ VERİYOR.SAKIN BU DIŞARDAKİ KURSLARA PARANIZI KAPTIRMAYIN.SAYGILAR
  • Eğer Sky Airlines, sadece iç hat-iç hat düşünürse, bence zorlanır. Yapması gereken, Türkiye'ye taşıdığı özellikle gurbetçi yolcuyu, memleketlerine yurt içinde de taşımaktır. Dış hat-iç hat için ise, ESB en ideal bir transfer noktası olacaktır. İç hat-iç hat uçuşta, AnadoluJet, SAW'da Sky Airlines'ı çok zorlar.
  • sen ne için yazıyorsun belli bu havacılık adı üstünde havacılık sitesi belli.siyasi görüşünü illaki belli edeceksen git mitng meydanlarında konuş arkadaşım!

Türk Sivil Havacılık Sektörü’nde her geçen gün yaşanan büyüme, istihdamı da artırmaya devam ediyor. Havayolu şirketleri, kış sezonu öncesi kabin memuru arayışlarına başladı.

Yakın bir gelecekte iç hatlarda da uçuşlara başlayacak olan Kayı Group bünyesindeki SKY Havayolları, İstanbul Sabiha Gökçen ve Ankara merkezli uçuşlarında görev yapacak kabin ekipleri arıyor. Şirketin aradığı kabin memurlarının deneyimli olması gerekmiyor. AirportHaber’in edindiği bilgilere göre; aranan özellikler arasında 23 yaşını doldurmuş olmak, bayanlarda en az 1,65 m, erkeklerde ise en az 1,70 m boya sahip olmak, yabancı dil olarak İngilizce ya da Almanca’dan en az birini bilmek gerekiyor.

Şirketi aradığı kabin ekiplerinde İstanbul’da çalışanlar için Anadolu yakasında oturması, Ankara’dakiler için ise Esenboğa Havalimanı’na yakın oturması tercih sebebi olarak gösteriliyor.

ATLASJET DE KABİN MEMURU ARIYOR

Atlasjet Havayolları da (bayan) kabin memuru arayan şirketler arasında...

Atlasjet Havayolları’nın aradığı kabin memuru kriterleri ise şu şekilde;  19-33 yaşları arasında olmak, en az lise diplomasına sahip olmak, İngilizce bilmek, en az 1,60 m boyunda olmak ve İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet etmek.

Öte yandan Atlasjet’in alımlarında Kabin Amiri müracaatlarının kabul edilmeyeceği öğrenildi.

©AirportHaber.com ÖZEL
 

ŞİRKETLER KABİN MEMURU ARIYOR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
Haklısın özgürlüklere EVET varlıkta buluşturan AKP ye evet

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
GENÇ KABİN MEMURU OLMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMA BİR UYARIM OLACAK .SAKIN HOSTES YETİŞTİRİYORUZ VE SİZİ HAVAYOLLARINA YERLEŞTİRİYORUZ DİYEN OKULLARA İNANMAYIN .SİZLE DİREK O HAVAYOLLARINA GİDİN VE MÜRACATINIZI YAPIN ONLAR ZAYEN ALINCA KENDİ EĞİTİMLERİNİ VERİYOR.SAKIN BU DIŞARDAKİ KURSLARA PARANIZI KAPTIRMAYIN.SAYGILAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Eğer Sky Airlines, sadece iç hat-iç hat düşünürse, bence zorlanır. Yapması gereken, Türkiye'ye taşıdığı özellikle gurbetçi yolcuyu, memleketlerine yurt içinde de taşımaktır. Dış hat-iç hat için ise, ESB en ideal bir transfer noktası olacaktır. İç hat-iç hat uçuşta, AnadoluJet, SAW'da Sky Airlines'ı çok zorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
sen ne için yazıyorsun belli bu havacılık adı üstünde havacılık sitesi belli.siyasi görüşünü illaki belli edeceksen git mitng meydanlarında konuş arkadaşım!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000