15 Nisan 2015, Çarşamba 11:22:05

SEĞMEN İLK UÇAĞINI GETİRDİ

Ankara merkezli uçuş okulu fabrika çıkışlı ilk Cessna 172S uçağını dün teslim aldı. İkinci uçak ise ABD’den yola çıktı.
  • Thk tua dan uzak durun derim bizzat yaşadım ve yarım bırakıp ,Erah a geçtim şuan super gidiyor .thk hocaların keyfi kararları extra Uçuş yazmaları(adam gibi öğretemediklerinden),kaptan asker çocuklarına yapılan ayrıcalıklar( indirimler ve Uçuş da öncelik). Çift motor da öğrencileri sıra var diye bekletmek ve emekli askeri pilotları ME de öncelik vermek gibi bir sürü sıkıntı var .Bulaşmayın derim Thk tua berbat bir okuldur .ayjet ,Afa , Erah tercihiniz olsun derim....
  • Tua yı kötülüyenler gelsin. Kulaktan dolma sözler ile konuşmayın lütfen kaç kere tua okullarına gidip eğitimlerini ve hoca kalitesini gördünüz. Kabul ediyprum bundan 2 yıl önce bazı sıkıntılar yaşanmış ama şu anda en kaliteli okullardan bir tanesi. En eski uçagı 2 yaşında ve eğitimleri hiç aksamıyor. En önemlisi eğitici kalitesi mükemmel. 16 ayda Atpl bitirdik. Eskidenmiş o 3 seneler. Thk yeni yüzüyle kalitesini ve hak ettiği değeri bulacak.
  • başta genel müdür ve onun çifliğine ait kalıtesiz müdürler sayesinde bu okul gün geçtikçe değerini kaybetmeye devam ediyor.biz öğrenciler mağdur durumdayız,kimseye de tavsiye etmem.seğmene hayırlı olsun.
  • Hayirli olsun emniyetli ucuslari olur umarim fakat 2 ucaga sahip hatta 1 tanesini hala teslim almamis bir okulla THK yi nasil kiyasliyosunuz anlamiyorum 17 adet ucagi var sadece Ankara'da THK nin ayrica cok degerli ogretmenlere sahip keske su yorum gonder butonuna yarim yamalak havacilik bilgisi olan arkadaslar tiklamasa ama maalesef millet olarak cok merakliyiz luzumlu luzumsuz herseye yorum yapmaya

Ankara merkezli uçuş okulu fabrika çıkışlı ilk Cessna 172S uçağını dün teslim aldı. İkinci uçak ise ABD’den yola çıktı.

Ankara’da kurulan işadamı Hasan Sarıdağ’a ait Seğmen Uçuş Okulu, ilk eğitim uçağını getirdi. ABD’deki fabrikasından teslim alınan Cessna 172S tipi uçak, uzun bir uçuş sonrası Ankara’ya ulaştı.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nden uçuş eğitimleri için izin alma süreci devam eden Seğmen Uçuş Okulu’nun, aynı tipte ikinci uçağı ise ABD’den yola çıktı. Şu an Türkiye’de kullanılan tam donanımlı ve modern eğitim uçaklarından olan Cessna 172S tipi uçaklar ile eğitimlerine başlayacak olan Seğmen Uçuş Okulu, Temmuz ayında eğitimlerine başlamayı planlıyor. ATP seviyesine kadar uçuş eğitimi verecek olan okulda, aynı zamanda Kara Kuvvetleri ve Emniyet Genel Müdürlüğü’nde görevli helikopter pilotlarına uçak lisansı dönüşüm eğitimleri de verilecek. Eğitimler okula ait Gölbaşı’ndaki kendi yaptıkları havaalanının resmi işlemleri tamamlanıncaya kadar Esenboğa Havalimanı’nda verilecek. Sonrasında ise okul için inşa edilen Gölbaşı’ndaki havaalanında eğitimlere devam edilecek. Teorik eğitimler ise Yenimahalle’deki dershanelerde verilecek.

İLK DİZEL CESSNA 182T GELİYOR

Uçuş okulu için gerekli izinleri almak üzere dökümanları tamamlayan ve bu hafta Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’ne başvurura bulunacak olan okul, Temmuz ayında iki uçak daha getirecek. Türkiye’de hiçbir uçuş okulunun kullanmadığı dizel motorlu Cessna 182T modeli iki uçak daha filoya katılacak ve uçak sayısı 4’e çıkacak.

SEĞMEN İLK UÇAĞINI GETİRDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Thk tua dan uzak durun derim bizzat yaşadım ve yarım bırakıp ,Erah a geçtim şuan super gidiyor .thk hocaların keyfi kararları extra Uçuş yazmaları(adam gibi öğretemediklerinden),kaptan asker çocuklarına yapılan ayrıcalıklar( indirimler ve Uçuş da öncelik). Çift motor da öğrencileri sıra var diye bekletmek ve emekli askeri pilotları ME de öncelik vermek gibi bir sürü sıkıntı var .Bulaşmayın derim Thk tua berbat bir okuldur .ayjet ,Afa , Erah tercihiniz olsun derim....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Tua yı kötülüyenler gelsin. Kulaktan dolma sözler ile konuşmayın lütfen kaç kere tua okullarına gidip eğitimlerini ve hoca kalitesini gördünüz. Kabul ediyprum bundan 2 yıl önce bazı sıkıntılar yaşanmış ama şu anda en kaliteli okullardan bir tanesi. En eski uçagı 2 yaşında ve eğitimleri hiç aksamıyor. En önemlisi eğitici kalitesi mükemmel. 16 ayda Atpl bitirdik. Eskidenmiş o 3 seneler. Thk yeni yüzüyle kalitesini ve hak ettiği değeri bulacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thk uçuş akademisi ~ 3 yıl önce
başta genel müdür ve onun çifliğine ait kalıtesiz müdürler sayesinde bu okul gün geçtikçe değerini kaybetmeye devam ediyor.biz öğrenciler mağdur durumdayız,kimseye de tavsiye etmem.seğmene hayırlı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Hayirli olsun emniyetli ucuslari olur umarim fakat 2 ucaga sahip hatta 1 tanesini hala teslim almamis bir okulla THK yi nasil kiyasliyosunuz anlamiyorum 17 adet ucagi var sadece Ankara'da THK nin ayrica cok degerli ogretmenlere sahip keske su yorum gonder butonuna yarim yamalak havacilik bilgisi olan arkadaslar tiklamasa ama maalesef millet olarak cok merakliyiz luzumlu luzumsuz herseye yorum yapmaya

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000