19 Eylül 2010, Pazar 08:23:12

KILIÇDAROĞLU'NUN ÜSTÜ ARANDI MI?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Brüksel'de havalimanında VIP'den geçirilmediği ve üzerinin arandığı yönündeki haberlerin yalan olduğu ve bu haberleri yazan gazeteler ve yayımlayan televizyon kanallarına dava açacaklarını bildirdi.
  • YA BOSVERIN SU VIP SEVDASINDAN YA...REZILLIKTEN BASKA BIR SEY DEGIL VIP...HANGI ILERI,CAGDAS,MODERN,ZENGIN ULKEDE BOYLE HANEDAN,GOSTERIS MERAKLILIGI,HAVA SEVDASI VAR??? YOK..SADECE BIZ VE BIZIM GIBI GERI KALMIS ULKELERDE VAR...
  • Biz Gandhi'yi seviyoruz. Siz ne derseniz deyin. Şimdiye kadar bir yanlışını görmedik. Görürsek de ilk biz söyleriz. Sizin gibi deve kuşu misali ülkede olan bitene kafamızı kuma gömerek cevap vermeyiz Bknz (habur-gemicik-kelle-sayın ocalan-demokrasi aractır-unakıtan yumurtaları-komur-yandas medya-yargının bagımsızlıgı-vs)
  • VIP den terlikle geçip apronda deve kesenlerle sn kılıçdaroğlunu karıştırmayın. Aman dikkat.
  • 600 liralik gomlek giymesine bisey diyen yok, fakir edebiyati yapan kendisi 600 liralik gomlegi giyen kendisi. Fakir edebiyati yapmasa kimse ne villasina karisacak ne gomlegine.
Brüksel'den CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Esenboğa Havalimanı'nda gazetecilerin sorularını yanıtladı.VIP'den geçmek gibi tasası olmadığını" ifade eden Kılıçdaroğlu, "Onun dışındaki haberlerin tamamı yalan. Üzülerek söylüyorum, haberi yazanlar gazeteci olamazlar. Çünkü yanımızdaki gazeteciler bile şaşırdılar 'böyle yalan haber nasıl oluyor' diye. Arkadaşlarıma talimat verdim, o yalan haberleri yazan gazeteler ve onları haber yapan televizyon kanalları aleyhine dava açacağız" diye konuştu.
KILIÇDAROĞLU'NUN ÜSTÜ ARANDI MI?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 8 yıl önce
YA BOSVERIN SU VIP SEVDASINDAN YA...REZILLIKTEN BASKA BIR SEY DEGIL VIP...HANGI ILERI,CAGDAS,MODERN,ZENGIN ULKEDE BOYLE HANEDAN,GOSTERIS MERAKLILIGI,HAVA SEVDASI VAR??? YOK..SADECE BIZ VE BIZIM GIBI GERI KALMIS ULKELERDE VAR...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Biz Gandhi'yi seviyoruz. Siz ne derseniz deyin. Şimdiye kadar bir yanlışını görmedik. Görürsek de ilk biz söyleriz. Sizin gibi deve kuşu misali ülkede olan bitene kafamızı kuma gömerek cevap vermeyiz Bknz (habur-gemicik-kelle-sayın ocalan-demokrasi aractır-unakıtan yumurtaları-komur-yandas medya-yargının bagımsızlıgı-vs)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
VIP den terlikle geçip apronda deve kesenlerle sn kılıçdaroğlunu karıştırmayın. Aman dikkat.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
600 liralik gomlek giymesine bisey diyen yok, fakir edebiyati yapan kendisi 600 liralik gomlegi giyen kendisi. Fakir edebiyati yapmasa kimse ne villasina karisacak ne gomlegine.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000