15 Eylül 2011, Perşembe 14:30:15

"HAVAALANI POLİS KAYNIYOR SANKİ OHAL VAR"

BDP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, Twitter'dan yazdı...
  • bırakın bunları uçağa,meclise alanlara ne demeli...böyle demokrasi olmaz.bir babayiğit çıkıpta bunların vekilliğini fesh edemedi..
  • SENİ UÇAĞA ALDIKLARINA DUA ET.
  • benim vergimle maaş alıyorsun ya senin değil bu devletin,bu sistemin sorgulanması lazım....dünyada hangi aklı başında ülke teröriste maaş bağlar milletvekili yapar akıl alır gibi değil...
  • ALLAH BELANI VERSİN , BİN BETER OL.........
Bağımsız Demokrasi Partisi Şırnak Milletvekili olan Hasip Kaplan Diyarbakır'dan Ankara'ya gidecek uçağın içinde bazı bakanlarla birlikte 1 saat 15 dakika bekletildiklerini Twitter'dan yazdı.

Sözkonusu rötarın Kandil'e uçuş yapan savaş uçaklarının neden olduğunu yazan Kaplan, İçişleri ile Çevre ve Orman Bakanı'nın da uçakta olduğunu belirtti. Milletvekili, rötarın yanısıra Esenboğa Havaalanı'ndaki polis yoğunluğuna da değinmesinin yanısıra VIP'de bazı BDP'li vekillere ayrımcılık yapıldığını da iddia etti.

Rötarı ve savaş uçaklarının Kandil seferlerini eleştiren BDP'li vekil, Twitter'da şu ifadeleri kullandı:"HAVAALANI POLİS KAYNIYOR SANKİ OHAL VAR"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Misafir ~ 7 yıl önce
bırakın bunları uçağa,meclise alanlara ne demeli...böyle demokrasi olmaz.bir babayiğit çıkıpta bunların vekilliğini fesh edemedi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
SENİ UÇAĞA ALDIKLARINA DUA ET.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
benim vergimle maaş alıyorsun ya senin değil bu devletin,bu sistemin sorgulanması lazım....dünyada hangi aklı başında ülke teröriste maaş bağlar milletvekili yapar akıl alır gibi değil...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ALLAH BELANI VERSİN , BİN BETER OL.........

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000