24 Şubat 2012, Cuma 08:18:23

ESENBOĞA'DA RAYLI SİSTEME DOĞRU...

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü, Esenboğa Havaalanı raylı sistem bağlantısı etüt proje ve mühendislik hizmetleri danışmanlık hizmeti işleri için, yeterli tecrübeye sahip adayları teklif vermek üzere ön yeterlilik başvurusuna davet etti...
  • şunu hatlatmak isterim,bu sadece havalanına değil,ulus,aydınlıkevler, kuzey ankara projesi, pursaklar ve hatta akyurt ve çubuka bile faydası olacak bir proje
  • bir de 3.pist kamulaştırmaları başlasa güzel olacak
  • önce şehir içini bitirsinler
Süresi bir yıl olarak belirlenen işin ön yeterlik değerlendirmesi, 14 Mart tarihinde saat 10.00’da Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğünde yapılacak.
 
İhaleye katılmak isteyenler 750 bin lira tutarından az olmamak üzere bankalar nezdindeki kullanılmamış nakdi veya gayrinakdi kredisi ya da üzerinde kısıtlama bulunmayan mevduatı gösteren banka referans mektubunu dosyalarına ekleyecekler.
 
İş hacmini gösteren belgelerin değerlendirilmesi için de toplam ciro için en az iki milyon lira, taahhüt altında devam eden danışmanlık hizmet işlerinin gerçekleştirilen kısmının veya bitirilen danışmanlık işleri için de 1 buçuk milyon lira tutarı ön yeterlilik asgari şartı olarak istenecek. Proje için teknik personel ve proje yönetiminin 10 yıl deneyim sahibi olması da şartlar arasında yer aldı.
 
Yapılacak ön yeterlik değerlendirmesi sonucunda, yeterlikleri tespit edilenler arasından sekiz aday teklif vermek üzere davet edilecek. İhale, yerli ve yabancı tüm isteklilere açık olacak.
 
Ön yeterlik dokümanı idarenin adresinde görülebilecek veya 350 lira bedel karşılığında Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğünden satın alınabilecek. (Hürriyet)
ESENBOĞA'DA RAYLI SİSTEME DOĞRU...

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 6 yıl önce
şunu hatlatmak isterim,bu sadece havalanına değil,ulus,aydınlıkevler, kuzey ankara projesi, pursaklar ve hatta akyurt ve çubuka bile faydası olacak bir proje

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bir de 3.pist kamulaştırmaları başlasa güzel olacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
önce şehir içini bitirsinler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000