28 Şubat 2012, Salı 21:46:09

ESENBOĞA SEFERLERİ YAPILAMIYOR...

Ankara Esenboğa Havalimanı kar yağışına teslim oldu...
  • Akşam brukselden bindik istanbulda indik oysa ki istikamet eskişehir...ya arkadaş madem bu meydan uçak brukselden kalkmadan önce kapatılmıştı neden yolcuya bilgi vermiyorsun istemeyen binmesin İstanbuldan Eskişehire gitmek kolay mı, gecenin 02.00 ında istanbula in, iş mi allahaşkına bu..
  • DHMİ kendine çeki düzen vermeli, asıl kış şartları bu işin sınavıdır ve DHMİ kalıyor.
  • olan bitene bahane aramak boşuna. konu tam bir işletme yetersizliğidir. karla mücadele araçları alınırken ilgisiz kişiler isviçrelere gönderildi. sonucu da ortada.
  • burada da mı ya biraz insaflı olun dün ankarada caddeler açıktı buna bizzat ben şahit oldum ara sokaklar kapalıydı hava-limanı ile belediyeyi kıyaslayan beynin nasıl bir beyin inanın çok merak ettim
Esenboğa Havalimanı bir kez daha aşırı kar yağışıyla uğraşıyor. Ankara'da etkili olan kar yağışı nedeniyle birçok sefer iptal ve gecikmeye uğradı.

Kar yağışı uçakların iniş ve kalkışına engel olmaya devam ederken, pistte zaman zaman buzlanma da meydana geliyor.
 
Pistteki buzlanma nedeniyle birçok iptal ve gecikme yaşanıyor. Pistte buzlanma nedeniyle çalışmalar sürerken yolcular da bir an önce seferlerin normale dönmesini bekliyor.
 
AirportHaber
ESENBOĞA SEFERLERİ YAPILAMIYOR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 6 yıl önce
Akşam brukselden bindik istanbulda indik oysa ki istikamet eskişehir...ya arkadaş madem bu meydan uçak brukselden kalkmadan önce kapatılmıştı neden yolcuya bilgi vermiyorsun istemeyen binmesin İstanbuldan Eskişehire gitmek kolay mı, gecenin 02.00 ında istanbula in, iş mi allahaşkına bu..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
DHMİ kendine çeki düzen vermeli, asıl kış şartları bu işin sınavıdır ve DHMİ kalıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
olan bitene bahane aramak boşuna. konu tam bir işletme yetersizliğidir. karla mücadele araçları alınırken ilgisiz kişiler isviçrelere gönderildi. sonucu da ortada.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
burada da mı ya biraz insaflı olun dün ankarada caddeler açıktı buna bizzat ben şahit oldum ara sokaklar kapalıydı hava-limanı ile belediyeyi kıyaslayan beynin nasıl bir beyin inanın çok merak ettim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000