16 Kasım 2010, Salı 08:57:20

"4 YENİ UÇAK ALDIK, KİRALIKLARI DEVRETTİK"

Turkuaz Havayolları şirketi iki uçağında çıkan krizle ilgili açıklama yaptı.
  • Çalışanlarını cebinde para mı varki avukata mahkemeye gitsin.Evet hak ettiğimiz maaşlara mahsuben avans istiyoruz.Utanmıyorsanız birde neye mahsuben avans istediğimizi sorun.Ama ben siz sormadan söyleyeyim;hak ettiğiimiz ,sizin de ödemediğiniz maaşlarımıza mahsuben avans!!!!!!!!!!!!!!!!! istiyoruz.Anlatabildimmi.
  • tamam 2 uçak pahalı kiralandı, bunların uçuş sigorta larını ödediniz ayrıca iç hatlara girdiniz uçuşların iç hatlarda yoğun olduğu bir dönemde zaten aksayarak uçuşlar gerçekleşiyordu ani kararla 2 uçağı geri verdiniz bildiğim ödeme güçlüğü yoksa uçaklar gelir diğerleri gönderilir ama öyle olmadı. paranız varsa borçlarınızı ödeyin yoksa gereksiz 4 uçak alıyoruz geldi gelecek gibi first ahmet in notasız keman çalma işlerini boş verinde borç namusdur çalışanımızda insandır deyip ödeyin gariplarin parasını.. first ahmet sende cabinde koltuk çıktığın kişilere söyle bir zahmet uçsunlar senin şemsiyen altına girip krallıını ilan eden cabincileri kollama kul hakkı seni çarpar.
  • Buna dupeduz yalancilik denir, hangi eylul-ekim maasindan bahsediyorsun sen arkadas. Maasimizin dilencisi olduk
  • Tüm personele Eylül ve Ekim maaşları ödenmiş, avans mı istiyorsunuz anlamadım. Var mı mahkemeye giden? O zaman bu karalama kampanyası niye?
Turkuaz Havayolları, finansal kiralama yoluyla hizmet veren 2 uçağın ödeme problemlerinden değil, 4 yeni uçağın filoya katılımı için iade edildiğini bildirdi.

Turkuaz Havayolları'ndan yapılan açıklamada, 22 Eylül 2010 tarihinde iç hat seferlerine başlayan Turkuaz Havayolları'nın uçuşlarına devam ettiği ve bayram süresince 220 sefer düzenleyerek 30 bin yolcuyu taşıyacağı ifade edildi.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:
''Bünyemizde finansal kiralama yolu ile hizmet vermekte olan 2 uçak, ödeme probleminden değil, daha iyi koşullarda hizmet verebilmek için 4 adet yeni uçağı filoya katmak üzere iade edilmiştir. Hizmet kalitesini artırmak adına tüm hızla çalışmalarına devam etmekte olan Turkuaz Havayolları, yaptığı anlaşma nezdinde önümüzdeki günlerde 4 yeni uçağını karşılamaya hazırlanıyor. İlk günde olduğu gibi, Esenboğa Havalimanı çıkışlı olarak 8 noktaya uçuşlar devam etmektedir. İç hatlardan geri çekilme gibi bir durum söz konusu değildir.''
"4 YENİ UÇAK ALDIK, KİRALIKLARI DEVRETTİK"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Misafir ~ 8 yıl önce
Çalışanlarını cebinde para mı varki avukata mahkemeye gitsin.Evet hak ettiğimiz maaşlara mahsuben avans istiyoruz.Utanmıyorsanız birde neye mahsuben avans istediğimizi sorun.Ama ben siz sormadan söyleyeyim;hak ettiğiimiz ,sizin de ödemediğiniz maaşlarımıza mahsuben avans!!!!!!!!!!!!!!!!! istiyoruz.Anlatabildimmi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
tamam 2 uçak pahalı kiralandı, bunların uçuş sigorta larını ödediniz ayrıca iç hatlara girdiniz uçuşların iç hatlarda yoğun olduğu bir dönemde zaten aksayarak uçuşlar gerçekleşiyordu ani kararla 2 uçağı geri verdiniz bildiğim ödeme güçlüğü yoksa uçaklar gelir diğerleri gönderilir ama öyle olmadı. paranız varsa borçlarınızı ödeyin yoksa gereksiz 4 uçak alıyoruz geldi gelecek gibi first ahmet in notasız keman çalma işlerini boş verinde borç namusdur çalışanımızda insandır deyip ödeyin gariplarin parasını.. first ahmet sende cabinde koltuk çıktığın kişilere söyle bir zahmet uçsunlar senin şemsiyen altına girip krallıını ilan eden cabincileri kollama kul hakkı seni çarpar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Buna dupeduz yalancilik denir, hangi eylul-ekim maasindan bahsediyorsun sen arkadas. Maasimizin dilencisi olduk

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Tüm personele Eylül ve Ekim maaşları ödenmiş, avans mı istiyorsunuz anlamadım. Var mı mahkemeye giden? O zaman bu karalama kampanyası niye?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000