27 Şubat 2016, Cumartesi 10:41:16

O yarışmayı bir Türk kazandı

Dünyanın en büyük havayolu şirketlerinden Emirates'in düzenlediği fotoğraf yarışmasını bir Türk kazandı.
  • Koskoca şirketsiniz bence daha hoş bir ödül olmalıydı
  • Tebrik ediyorum gercekten Salonlara asilacak kare. Fotograf. Cok guzel, Gelelim. Banane diyen Bedi ademe. Gunun birinde. Nasrettin hocaya cemaati soruyor. Hocam. Dunyanin sonune nezaman gelecek Bir soryorla hacadan cevap yok. Iki soruyorlar yine hacadan bir cevap. Alamiyorlar cemaat ucuncu sefer soruyor hocam diyorla sen zamanin. Ermis ve alimlerdensin Bize bircevap vermedin. Bunu ancak. Bir ulema bilir. Bu sefer hoca cevap veriyor. Ne yor bilirmisin sayin Yorumcu. Hoca diyorki. Ne vakitki. Halk arasinda. BANANE. Cumlesi. Yayildimi, Bilinki dunyanin sonu Gemek uzere, Bunun icin arkdas. Bir daha banane. Deme hepimiz Birbirimizle sorumluyuz , bir daha boyle bir cumle Sizden. Kim olursa olsun ,duyarsam Gelirim oraya Beni oraya getirtmeyin. Saygilar sunuyorum,
  • iyi hojdur ema benana......
  • Pınar sen her şeyi beğenirsin

Dünyanın en büyük havayolu şirketlerinden Emirates'in düzenlediği fotoğraf yarışmasını bir Türk kazandı.

Sosyal medyayı oldukça etkili kullanan Emirates, İnstagram'da 1 milyon takipçiye ulaşan ilk havayolu olması nedeniyle bir fotoğraf yarışması düzenledi. Yarışmaya yoğun katılım olurken kazananı da havacılık tutkunu olan bir Türk oldu.

12 bin fotoğraf arasından cep telefonuyla Mauritius'da çektiği fotoğraf birinci seçilen kullanıcı, istediği yöne gidiş-dönüş 2 kişilik bilet kazandı.

Yarışmayı kazandığını İnstagram'dan duyuran uçakyolcusutr adlı İnstagram kullanıcısı, kazandığı biletle nereye gideceğini de takipçilerine sordu.

İşte 12 bin fotoğraf arasından birinci seçilen o kare:

O yarışmayı bir Türk kazandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Ödül ? ~ 2 yıl önce
Koskoca şirketsiniz bence daha hoş bir ödül olmalıydı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Volvo ~ 2 yıl önce
Uçak mı verseydi?
Siyaset ~ 2 yıl önce
Tebrik ediyorum gercekten Salonlara asilacak kare. Fotograf. Cok guzel, Gelelim. Banane diyen Bedi ademe. Gunun birinde. Nasrettin hocaya cemaati soruyor. Hocam. Dunyanin sonune nezaman gelecek Bir soryorla hacadan cevap yok. Iki soruyorlar yine hacadan bir cevap. Alamiyorlar cemaat ucuncu sefer soruyor hocam diyorla sen zamanin. Ermis ve alimlerdensin Bize bircevap vermedin. Bunu ancak. Bir ulema bilir. Bu sefer hoca cevap veriyor. Ne yor bilirmisin sayin Yorumcu. Hoca diyorki. Ne vakitki. Halk arasinda. BANANE. Cumlesi. Yayildimi, Bilinki dunyanin sonu Gemek uzere, Bunun icin arkdas. Bir daha banane. Deme hepimiz Birbirimizle sorumluyuz , bir daha boyle bir cumle Sizden. Kim olursa olsun ,duyarsam Gelirim oraya Beni oraya getirtmeyin. Saygilar sunuyorum,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
özet ~ 2 yıl önce
özet geç kardeş çok uzun yazmışsn.
... ~ 2 yıl önce
iyi hojdur ema benana......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
H ~ 2 yıl önce
Pınar sen her şeyi beğenirsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pinar ~ 2 yıl önce
sayin H, pozitif biriyim ondandir

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000