28 Ağustos 2008, Perşembe 18:21:37

KUZU KUZU BÜYÜYOR

Kuzu Havayolları Kargo, Emirates Sky Cargo’dan üç adet 1992 yılı yapımı A310-300F kargo uçağı satın aldı. C bakımları yapılan uçaklar sırasıyla Ekim, Kasım ve Aralık aylarında teslim alınacak.
  • Sevgili Akilli ve bilincli kardes; yalniz kartal a kendini aptal yerine koyma diyecegine once sen okumasini ve okudugunu anlamasini ogren :) bak bakalim ne yazmis once niye yazmis, kendini aptal yerine koyan birisi varsa o da senden baskasi degil burda :)) hahahahaha
  • Kuzu Havayolları Ailesinin en iyisine layık olduğuna inanıyorum.Kurulduğundan bu güne aynı heyecanla çalışan eski şirketime Hayırlı Olmasını diler daha güzel günlere ulaşmalarını temenni ederim.
  • Sıra Rus ortaklara geldi. Rusya da ambargoyu koydu, mal kaydı batıya. A310 lara hayırlı uçuşlar, yeni oluşuma başarılar.
  • Martı arkadaşımızın da dediği gibi kuzu ailesi git gide büyüyor. Rus ortaklarıyla beraber dünyadaki havacılık sektöründen kendine düşen payı artıracağına inannıyorum. Bu yolda kuzu ailesinin bir üyesi olmakla gurur duyorum.

Emirates Havayolları’nın Dubai’deki merkezinde yapılan törende üç uçaklık anlaşma Kuzu Kargo CEO’su Fatih Yurdakul ve Emirates Kargo CEO’su Ram Menen tarafından imzalandı.

Kuzu Havayolları CEO’su Fatih Yurdakul, dünya genelinde artan yakıt fiyatları, global ekonomik daralma ve benzerî olumsuzluklar karşısında birçok firmanın uçaklarını park etme kararı aldığı bu zor günlerde, böyle bir atılım yapmaktan gurur duyduklarını ve bu uçakları uzun yıllar ülke ekonomisine fayda sağlayarak kullanmayı hedeflediklerini belirtti.

Fatih Yurdakul ayrıca Kuzu Havayolları Kargo’nun gelişme plânları içerisinde iki adet yeni nesil uzun menzilli uçağı da 2009 senesi içerisinde filoya eklemek üzere çalışmalarını da sürdüklerini açıkladı.

Satın alınan üç A310-300F uçakların emsallerinden farklı olarak her biri 40 ton taşıma kapasitesine sahip ve yakıt ikmali yapmaksızın kesintisiz sekiz saat menzilde rahatlıkla uçabilen yeni teknoloji uçaklar olduğu biliniyor.

Halen filosunda mevcut dört adet ve her biri 43,5 ton taşıma kapasiteli A300-B4 kargo uçakları bulunan şirket, bu yatırımı ile uçak sayısını 7 ve toplam günlük taşıma kapasitesini 300 tona ulaştırdı.

KUZU KUZU BÜYÜYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

jazziza ~ 10 yıl önce
Sevgili Akilli ve bilincli kardes; yalniz kartal a kendini aptal yerine koyma diyecegine once sen okumasini ve okudugunu anlamasini ogren :) bak bakalim ne yazmis once niye yazmis, kendini aptal yerine koyan birisi varsa o da senden baskasi degil burda :)) hahahahaha

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uğur EKER ~ 10 yıl önce
Kuzu Havayolları Ailesinin en iyisine layık olduğuna inanıyorum.Kurulduğundan bu güne aynı heyecanla çalışan eski şirketime Hayırlı Olmasını diler daha güzel günlere ulaşmalarını temenni ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
Sıra Rus ortaklara geldi. Rusya da ambargoyu koydu, mal kaydı batıya. A310 lara hayırlı uçuşlar, yeni oluşuma başarılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Turn@m ~ 10 yıl önce
Martı arkadaşımızın da dediği gibi kuzu ailesi git gide büyüyor. Rus ortaklarıyla beraber dünyadaki havacılık sektöründen kendine düşen payı artıracağına inannıyorum. Bu yolda kuzu ailesinin bir üyesi olmakla gurur duyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000