03 Eylül 2010, Cuma 22:46:48

KARGO UÇAĞI YERE ÇAKILDI

Dubai'de bir kargo uçağı otoyola düştü. Dubai'de bir kargo uçağı, trafiğin yoğun olduğu bir otoyola düştü.
  • Şu çakıldı manşetini atarken çok mutlu oluyorsunuz di mi ? Altına da 2 pilot da geberdi diye yazın tam olsun. Her kaza haberine aynı başlık. Bir de bizler havacıyız diye geçiniyorsunuz yazıklar olsun.
  • Napan Emrecik damamsin :)))
  • her firsatta araplar alt basligi altinda araplari oyle veya boyle asagilamaya calisan, ucak kazasi haberine ustun bilgi seviyesiyle bilimum milletten insanlarin kalitesizligine vurgu yapmaya calisarak kazayi yukleme hatasina dayandirmaya calisan irkci zihniyet arada bir de aynaya bakip kendinizin ne kadar mukemmel oldugunu degerlendirin. Haber ucak kazasi haberi yorumlar irkcilik uzerine. Yazik ki ne yazik..
  • Arapları adam eden hintlilerdir.

Dubai havaalanı yakınlarındaki Birleşik Arap Emirlikleri'nin bir askeri üssüne bu akşam düşen Amerikan United Parcel Services (UPS) şirketine ait uçaktaki iki kişinin öldüğü bildirildi.

Yetkililer, dünyanın en büyük kargo şirketine ait uçağın, Dubai kentinin çevre otoyolu Emirates Road yakınlarındaki askeri üsse çakıldığını belirttiler. Birleşik Arap Emirlikleri sivil havacılık kuruluşu, kargo uçağının kaptan pilot ve yardımcısının öldüğünü açıkladı.

Görgü tanıkları, Boeing 747-400 tipi uçağın düşmeden önce alev aldığını anlatırken, Dubai televizyonu, kazanın teknik problemlerden kaynaklandığını bildirdi.

KARGO UÇAĞI YERE ÇAKILDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 8 yıl önce
Şu çakıldı manşetini atarken çok mutlu oluyorsunuz di mi ? Altına da 2 pilot da geberdi diye yazın tam olsun. Her kaza haberine aynı başlık. Bir de bizler havacıyız diye geçiniyorsunuz yazıklar olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Napan Emrecik damamsin :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
her firsatta araplar alt basligi altinda araplari oyle veya boyle asagilamaya calisan, ucak kazasi haberine ustun bilgi seviyesiyle bilimum milletten insanlarin kalitesizligine vurgu yapmaya calisarak kazayi yukleme hatasina dayandirmaya calisan irkci zihniyet arada bir de aynaya bakip kendinizin ne kadar mukemmel oldugunu degerlendirin. Haber ucak kazasi haberi yorumlar irkcilik uzerine. Yazik ki ne yazik..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Arapları adam eden hintlilerdir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000