16 Haziran 2012, Cumartesi 10:19:32

"EN İYİ UÇAK İÇİ EĞLENCE ÖDÜLÜ" EMIRATES'İN

Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden Emirates, Türkiye'nin ilk seyahat dergisi Voyager tarafından gerçekleştirilen Voyager Seyahat Ödülleri 2012 "En İyiler Kimler?" anketi sonucunda "En İyi Uçak İçi Eğlence Ödülü"nün sahibi oldu.
  • Emirates gibi bir şirketle Thy karşılaştırılamaz bile. Adamların kabini saray gibi otel gibi kabin personeli melek gibi şirketin kurulduğu günden beri bir kazası yok. Thy den sonra kurulmuş derler şimdi 90'larda kurulmuş şirket Thy 90'lardan bu yana kaç uçak kazası yapmış? 94 Van, 99 Adana, 2002 Diyarbakır, 2008 Hollanda. Bu yeterli heralde güvenlikte ki farkı göstermek için. Her yönü ile şirket dünya standartlarını zorluyor. Yakıt ucuzmuş vs demesinler hemen adamlar profesyonel kabul edin THY de çalışmış biri olarak bakkal işletmecisi kafasıyla çalışan bir yer asla bu tarz bir yere gelemez. Keşke THY daha iyi olabilse ama bu yönetimle asla.
  • TK çok iyi,en iyisi biziz diyor bazıları.peki öyleyse yolcular neden TK yı değil de emirates i seçtiler ? TK emirates in yanından bile geçemez.hadi bakalım TK avukatları klavye başına,döktürün yorumlarınızı.savunun şirketinizi yine biz 1 numarayız diye ölümüne :))

1 Şubat – 31 Mayıs 2012 tarihleri arasında www.voyager.com.tr sitesi üzerinden gerçekleştirilen anket ile Voyager okurları, turizm sektörünün farklı oyuncuları için oy kullanarak, tüketici gözüyle değerlendirmelerde bulundu. Otel, havayolu, havaalanı, turizm acentesi, seyahat web sitesi, cruise ve otobüs şirketi kategorilerinde düzenlenen ve 4 ay süresince toplam 18.453 kişinin katıldığı anket sonucunda Emirates, uçak yolculuklarını eğlenceye dönüştüren "ice" sistemiyle ödüle layık görüldü.

Uçak içinde kesintisiz eğlence

Her uçuşta ve her koltuğun arkasında 1.200 kanala sahip "ice" (Information / Bilgi, Communications / İletişim, Entertainment / Eğlence) sistemi olan ilk ve halen de tek havayolu olan Emirates, bu servisi ilk kurulduğu günden beri vererek uçak seyahatinde bir trend oluşturdu.

Emirates'in ice eğlence sisteminde filmlerden televizyon kanallarına, radyo kanallarından oyunlara, 10.000 şarkı arasından yolcuların kendi müzik listelerini oluşturabileceği My Playlist'e kadar birçok farklı seçenek bulunuyor. ice'ın oyun sistemi, yolcuların kendi kendilerine ya da birbirleri ile yarışma imkanını sunuyor. Tüm uçaklarda BBC World ile dünyadaki gelişmelerden anında haberdar olmak mümkün. Uluslararası alanda birçok ödül kazanan ice'da Türkçe dublajlı filmlerin yanı sıra Türk müzisyenlerin şarkıları da mevcut.

Emirates'in sahip olduğu uçakların büyük çoğunluğunda cep telefonu ile arama yapma ve gelen aramaları yanıtlama imkanı sunan AeroMobile sistemi ve WiFi hizmetleri bulunuyor. Dizüstü bilgisayar şarj noktaları, First ve Business Class'ta her koltukta, Economy Class'ta ise her koltuk sırasında yer alıyor. 

"EN İYİ UÇAK İÇİ EĞLENCE ÖDÜLÜ" EMIRATES'İN

Facebook Yorum

Yorumlar

emirates son nokta ~ 6 yıl önce
Emirates gibi bir şirketle Thy karşılaştırılamaz bile. Adamların kabini saray gibi otel gibi kabin personeli melek gibi şirketin kurulduğu günden beri bir kazası yok. Thy den sonra kurulmuş derler şimdi 90'larda kurulmuş şirket Thy 90'lardan bu yana kaç uçak kazası yapmış? 94 Van, 99 Adana, 2002 Diyarbakır, 2008 Hollanda. Bu yeterli heralde güvenlikte ki farkı göstermek için. Her yönü ile şirket dünya standartlarını zorluyor. Yakıt ucuzmuş vs demesinler hemen adamlar profesyonel kabul edin THY de çalışmış biri olarak bakkal işletmecisi kafasıyla çalışan bir yer asla bu tarz bir yere gelemez. Keşke THY daha iyi olabilse ama bu yönetimle asla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TK ~ 6 yıl önce
TK çok iyi,en iyisi biziz diyor bazıları.peki öyleyse yolcular neden TK yı değil de emirates i seçtiler ? TK emirates in yanından bile geçemez.hadi bakalım TK avukatları klavye başına,döktürün yorumlarınızı.savunun şirketinizi yine biz 1 numarayız diye ölümüne :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000