02 Mart 2016, Çarşamba 17:14:35

Emirates'ten Qantas'a 20 dakikalık fark!

Dubai merkezli havayolu şirketi Emirates, 17 saat 15 dakika süren Dubai-Auckland seferi ile 'dünyanın en uzun aktarmasız uçuşu'nu gerçekleştirdi ve Qantas Havayolları'ndan rekoru devraldı.
  • Onenli olan. Uzun mesafeyi kisa zamanda. Kat etmek simdiki ucaklar cok yavas Ucagi tamamen. Govde ve motor sistemleri Supersinic hale getirmek lazim Artik dunyanin en uzak ucuna 3 , 5 ve ya Enfazla. 4. Saatte. Mesafeyi katetmek ictenlikle arzu ediyorum . Ben. Iki sene oncede. Yazdim. Rabbim. Arzu ettigimiz gibi olsun, Insallah, Ki olacak Kisa zamanda,
  • Emiratesle. THY. Boy olcecek Emirates buyuk ise THY de buyuk . Insallah. Her konudada basarili olacaktir, IKI. KISININ. DISINDA. Herkese basarilar dilarim , o iki kisi haksizlik yaptiklari icin , mutlaka bir olumsuzlukla karsikarsiya. Kalacaklardir, Allah isini bilir Allahin adaletine siginiyoruz,
  • Emirates büyük bir şirkettir ve onunla rekabet yapmak isteyen şirketler boyunun ölçüsünü alırlar.
  • Tam dolmuşçu muhabbeti

Dubai merkezli havayolu şirketi Emirates’e ait bir yolcu uçağı, dünyanın en uzun molasız ticari uçuşunu başarıyla gerçekleştirdi. 

Airbus A380 model yolcu uçağı ile Dubai’den Yeni Zelanda’nın Auckland kentine uçan yolcular 14 bin 200 km yol kat ederek tam 17 saat 15 dakika havada kaldı ve Qantas Havayolları'nın 2014 yılında 16 saat 55 dakika süren Dallas-Sidney uçuşundan rekoru aldı.

Emirates yetkilileri bu rotanın 'uzun uçuş rekorunu' sadece bir kaç hafta elinde tutabileceğini, çünkü bu ayın sonunda havayolu şirketinin 17 saat 35 dakika sürecek Dubai- Panama seferlerini başlatacağını açıkladı.

Havayolu şirketi ayrıca; 17 saat 15 dakikalık ilk uçuşun Airbus A380 ile gerçekleştirilmiş olmasına rağmen, bundan sonra bu rotadaki uçuşlarda Boeing 777 model uçakların kullanılacağını söyledi.

Emirates’in yeni rotası Yeni Zelanda’da da mutlulukla karşlandı. Dubai- Auckland uçuşunun Yeni Zelanda’yı dünyaya daha yakından bağladığını söyleyen Ulaşım Bakanı Simon Bridges, “Doğrudan uçuşlar iki ülke arasındaki turizm ve ticareti daha da güçlendirecek” dedi.

Emirates'ten Qantas'a 20 dakikalık fark!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Siyaset ~ 2 yıl önce
Onenli olan. Uzun mesafeyi kisa zamanda. Kat etmek simdiki ucaklar cok yavas Ucagi tamamen. Govde ve motor sistemleri Supersinic hale getirmek lazim Artik dunyanin en uzak ucuna 3 , 5 ve ya Enfazla. 4. Saatte. Mesafeyi katetmek ictenlikle arzu ediyorum . Ben. Iki sene oncede. Yazdim. Rabbim. Arzu ettigimiz gibi olsun, Insallah, Ki olacak Kisa zamanda,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Siyaset ~ 2 yıl önce
Emiratesle. THY. Boy olcecek Emirates buyuk ise THY de buyuk . Insallah. Her konudada basarili olacaktir, IKI. KISININ. DISINDA. Herkese basarilar dilarim , o iki kisi haksizlik yaptiklari icin , mutlaka bir olumsuzlukla karsikarsiya. Kalacaklardir, Allah isini bilir Allahin adaletine siginiyoruz,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kaptan ~ 2 yıl önce
Emirates büyük bir şirkettir ve onunla rekabet yapmak isteyen şirketler boyunun ölçüsünü alırlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mert ~ 2 yıl önce
Tam dolmuşçu muhabbeti

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000