20 Ekim 2012, Cumartesi 08:10:04

EMIRATES'TEN 'A380' ATAĞI

1 Ocak 2013'ten itibaren, EK203 sefer sayılı Dubai-JFK uçuşu ile EK204 sefer sayılı dönüş uçuşu A380 uçaklarıyla gerçekleştirilmeye başlanacak.
  • iyi oldu bunu haber yaptığınız.
  • adamlar ortağunun kralı

Bu sayede iki yönde haftada yaklaşık 1000 kişilik ilave yolcu kapasitesi sağlanabilecek. Bu seferler hali hazırda Boeing 777-300ER uçaklarıyla gerçekleştirilmeye devam ediyor.

İki ayrı bölmeden oluşan ve son derece sessiz bir yolculuk deneyimi sunan uçaklarda Economy Class'ta 399 koltuk, Business Class'ta 76 adet yatırılabilir koltuk ve First Class'ta 14 özel suit ile iki adet uçak içi duş spası bulunuyor. Uçağın üst katında bulunan ve tüm premium class yolculara açık olan dinlenme salonu ise yolculara keyifli bir uçuş deneyimi yaşama olanağı sunuyor.

188 uçaktan oluşan filosuyla hizmet veren Emirates, 26 uçaktan oluşan dünyanın en büyük A380 filosuyla hali hazırda; Auckland, Bangkok, Pekin, Hong Kong, Cidde, Johannesburg, Kuala Lumpur, Londra Heathrow, Manchester, Münih, New York JFK, Paris, Roma, Seul, Şanghay, Sydney, Toronto, Tokyo, Amsterdam ve Melbourne seferlerini gerçekleştiriyor.

ABD destinasyonlarına uçuş yapan yolcular ayrıca Emirates'in Jet Blue, American Airlines, Virgin America ve Alaska Airlines ortaklıklarından da faydalanabiliyor. Emirates'in ABD uçuşlarına bu havayollarından aktarmalı olarak katılacak yolcular, tek noktada check-in ve bagaj aktarma gibi pek çok avantajdan yararlanabiliyor.

Emirates, 2012 yılı içinde ABD'de Dallas/Fort Worth, Seattle ve Washington Dulles olmak üzere üç yeni destinasyona daha sefer başlattı.

EMIRATES'TEN 'A380' ATAĞI

Facebook Yorum

Yorumlar

hmm ~ 6 yıl önce
iyi oldu bunu haber yaptığınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
emir ~ 6 yıl önce
adamlar ortağunun kralı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000