16 Mart 2017, Perşembe 14:41:55

Emirates'i Trump'a şikayet ettiler

Körfez bölgesinin en güçlü havayollarından biri olan Emirates'i ABD Başkanı şikayet ettiler.
  • Uzaya çıkan ilk insan olarak 1961 yılında R7-Semyorka ICBM füzesi ile ucunda Vostok uzay aracına binerek 90 dk boyunca uzaya çıkan Yuri Gagarin olarak kabul edilse de aynı denemeyi 1633 yılında Lagari Hasan Çelebi ruslardan 327 sene evvel kendi icadıyla İstanbul'da yapmıştır. Bilim tarihimiz bile yok, kendi tarihimize ve bilim insanlarımıza sahip çıkalım. Tarih yazmak en az tarih yapmak kadar önemlidir.
  • Kimi kime şikayet ediyorsunuz!!! Körfezle derdiniz varsa batılı yöneticileriyle yani kendi kendinizle çelişiyorsunuz. Oralarda yatırım yapıp paraları ceplerken iyiydi demi. Destekledikleri şirketler şimdi onlara batıyor tabi artık karşılarında dünyada her yerde gücü olan şirketleri var. Körfez ülkeleri dünyada her yerde yatırım yapıyor buda onların işine gelmiyor artık ama parra hoştır benana...
  • Sen araştır ! Ali Kuşcu'yu bilmem ama Farabi ve İbn-i Sina'nın dindar olmadıklarını biraz okuyan,araştıran herkes bilir.Çoğunluğu müslüman coğrafyada doğan herkesi müslüman varsaymak da nedir ?! Hastayım şu bilgiçlik triplerinize.Lakin daha önemli bir sorun var... O denli büyük işler yapmış adamlar dinli olsa ne çıkar dinsiz olsa ne çıkar ?? Bu kafayla ancak kendiniz çalıp kendiniz oynarsınız.Başka da bir halt olmaz.
  • Protesto edeceklerine Emiratese girip Dubai de yeni bir hayata baslasalar.. Biraz ufuklari genisler,iki kat da fazla para kazanirlar..

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli havayolu şirketi Emirates, ABD'li havayolu şirketleri tarafından Başkan Trump'a şikayet edildi.

Emirates, Dubai-Atina-Newark seferlerini 13 Mart tarihinde başlayacağını duyurmuştu. Şirket ilk seferini gerçekleştirdikten sonra yapılan lansmanda United Airlines çalışanları tarafından protesto edildi.

ABD'li havayolu şirketleri, Emirates'in Dubai-New York (JFK Havalimanı) uçuşunu gerekçe göstererek Atina-Newark seferlerinin iptal edilmesini istiyor.Emirates'i Trump'a şikayet ettiler

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

Lagari mi Gagarin mi? ~ 1 yıl önce
Uzaya çıkan ilk insan olarak 1961 yılında R7-Semyorka ICBM füzesi ile ucunda Vostok uzay aracına binerek 90 dk boyunca uzaya çıkan Yuri Gagarin olarak kabul edilse de aynı denemeyi 1633 yılında Lagari Hasan Çelebi ruslardan 327 sene evvel kendi icadıyla İstanbul'da yapmıştır. Bilim tarihimiz bile yok, kendi tarihimize ve bilim insanlarımıza sahip çıkalım. Tarih yazmak en az tarih yapmak kadar önemlidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A6-EOX ~ 1 yıl önce
Kimi kime şikayet ediyorsunuz!!! Körfezle derdiniz varsa batılı yöneticileriyle yani kendi kendinizle çelişiyorsunuz. Oralarda yatırım yapıp paraları ceplerken iyiydi demi. Destekledikleri şirketler şimdi onlara batıyor tabi artık karşılarında dünyada her yerde gücü olan şirketleri var. Körfez ülkeleri dünyada her yerde yatırım yapıyor buda onların işine gelmiyor artık ama parra hoştır benana...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
VAR ARAŞTIR'a ~ 1 yıl önce
Sen araştır ! Ali Kuşcu'yu bilmem ama Farabi ve İbn-i Sina'nın dindar olmadıklarını biraz okuyan,araştıran herkes bilir.Çoğunluğu müslüman coğrafyada doğan herkesi müslüman varsaymak da nedir ?! Hastayım şu bilgiçlik triplerinize.Lakin daha önemli bir sorun var... O denli büyük işler yapmış adamlar dinli olsa ne çıkar dinsiz olsa ne çıkar ?? Bu kafayla ancak kendiniz çalıp kendiniz oynarsınız.Başka da bir halt olmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kusbeyin ~ 1 yıl önce
Protesto edeceklerine Emiratese girip Dubai de yeni bir hayata baslasalar.. Biraz ufuklari genisler,iki kat da fazla para kazanirlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Amerika da en az 10 yil yasamadan bu yorum mantiksiz ~ 1 yıl önce
Amerika daki hicbir sehirin hayat kalitesi ve cocugunuzun ozgur yetisme sartlari, hicbir ortadogu ulkesnde yoktur, yakin gelecekte olamazda.. para bir yere kadar motivasyondur, oda kiseden kisiye degisir.. tamamen yabanci calisana bagli havayolllari calisanlarin maaslarini ve calisma kosullarini daima iyi tutmak zorundadir, isler normal gitmediginde orda kimse kalmayacaktir. Duabi ve doha gibi sehirleri biraz olsun yasanilasi kilan, icindeki expat dedigimiz yabanci isci insanlarin coklugu ve hayat seklinin ister istemez birazda onlara gore ayarlanmasidir. Ozet olarak, Amerikalinin cok yuksek bir yuzdesi, bolgesel jet te ucup, cok,daha az para yapmayi, dubai de yasayio emirates te ucmaya neyler...
Dunyavatandasi ~ 1 yıl önce
Batı medeniyetini, yaşam kalitesini görmemişsin. Köyünden büyükşehire gelip bi ev bi araba en büyük hayalindir. 1 kere WAT bile yapan öğrencinin ufku seninden daha geniştir.
Kusbeyin ~ 1 yıl önce
6 yasimdan 21 yasima kadar amerikada yasadim,3 yil tir soforlugu yaptim,butun ulkeyi gezdim.. Su anda ortadoguda bir sirkette kaptanim 33 yasindayim.. Bana yorum yapana cevaben..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000