14 Mart 2010, Pazar 10:59:44

EMIRATES VE AIR CANADA RESTLEŞİYOR

Birleşik Arap Emirlikleri Havayolu Emirates ile Air Canada arasındaki rekabet, restleşmeye dönüyor.
  • neden gelemiyor gurur timsalimiz buraya? neden korkuyor? onun hangi ülkeye hizmet ettiğini pek iyi biliriz. İşinize gelince dindarsınızdır ama başka ülke personelini de pek seversiniz.
  • ISMAIL...fetoşun okullarından mezun amerikada hükumet için çalışan bir sürü insancık VAR. bu kendini bilmezlerden biri(hepsi) amerikada KARDEŞİMİN BAŞI AÇIK OLDUĞU IÇIN bizlerle kavgaya tuttuştu...o insancık ancak amerikan hükumetin koruması altında bir şekilde kurtuldu..işte böyle biri bu adam ve yandaşları...sen ve senin gibi zavallı insanların beyinlerini yıkamışlar, ülkeye ve halkına bir gram faydaları yok...din din din diyerek hepinizi kandırıyor o çok güzel insanlar...!!!!!! madem lakapla iş tutcaz al sana, adanalı efe...
  • Bırakın fetoşu falan. Boş insanlarla vakit kaybetmeyin. Kimmiş o ? Zavallının biri. Emirates de eceline susamış anlaşılan. Emirates kim Air Canada kim ? Araplardan aklı başında bir şirket çıkmış mı ?
  • sevgili ismail , Sen ve senin gibi iyi kalpli insanların inanmak istedikleri,görmek istedikleri bunlar.Bizim gibi kötü niyetli art niyetli insanlarda Fettullah Gülen gibi baldırı çıplak bir insanın bugünlere gelirken nasıl bir düzen oluşturduğu,kimlere ne sözler verildiği,yaşadığı ülkede vizesi bile olmadan Hristiyanlığa en büyük hizmet ödülünü papadan alabilecek kadar da hizmetkar kişilikten ülkemiz çıkarları adına korkuyoruz.Bizler kötü niyetliyiz İsmail :) Yeri zamanı burası mı tartışılır bu tartışmanın.Burada önemli olan şu ülke için 1 taş üstüne koyup onu parasız verebilmiş mi?Yoksa gerisi hikaye...

Emirates’in, Dubai çıkışlı Toronto uçuşlarını her güne çıkarmak istemesi, Vancouver ve Calgary şehirlerini de yaz sezonu uçuş planına katmak istemesi Air Canada'nın büyük tepkisine yol açtı.
 
Vancouver Board of Trade' de bir konuşma yapan Air Canada Genel Müdürü Calvin Rouinescu, Emirates'in 2800 kişiye yeni iş imkânı yaratma ve 343 milyon Euroluk bir ciro artışına karşılık " Hikâye okuyorlar" dedi.

Air Canada Genel Müdürü konuşmasında, Emirates'in asıl hedefini saklayıp, yolcu kapasitesi üzerinde uçuş koyarak Dubai aktarmalı uzun mesafe yolcu sayısını artırmayı amaçladığını belirtti.
 
Emirates‘in, Almanya’nın Frankfurt, Münih, Düsseldorf ve Hamburg'a ilave olarak Stuttgart ve Berlin'e de uçmak istemesi Almanya'da da büyük tepki ile karşılandı.  Emirates'in Businessclass tarifesini ucuzlatmak istemesi Almanya’nın tepkilerine sebep olmuş ve karşılıklı anlaşmalar gösterilerek uygulanmasına mani olunmuştu.
 
Emirates'in Genel Müdür Yardimcisi Andrew Parker, Emirates'in yükselişini önlemek için alınmak istenen tek taraflı tüm kararları kınadı ve kaybedenin ucuz uçmak isteyen müşteriler olduğunu vurguladı.

AirportHaber – Dış Haberler

EMIRATES VE AIR CANADA RESTLEŞİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 8 yıl önce
neden gelemiyor gurur timsalimiz buraya? neden korkuyor? onun hangi ülkeye hizmet ettiğini pek iyi biliriz. İşinize gelince dindarsınızdır ama başka ülke personelini de pek seversiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ISMAIL...fetoşun okullarından mezun amerikada hükumet için çalışan bir sürü insancık VAR. bu kendini bilmezlerden biri(hepsi) amerikada KARDEŞİMİN BAŞI AÇIK OLDUĞU IÇIN bizlerle kavgaya tuttuştu...o insancık ancak amerikan hükumetin koruması altında bir şekilde kurtuldu..işte böyle biri bu adam ve yandaşları...sen ve senin gibi zavallı insanların beyinlerini yıkamışlar, ülkeye ve halkına bir gram faydaları yok...din din din diyerek hepinizi kandırıyor o çok güzel insanlar...!!!!!! madem lakapla iş tutcaz al sana, adanalı efe...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bırakın fetoşu falan. Boş insanlarla vakit kaybetmeyin. Kimmiş o ? Zavallının biri. Emirates de eceline susamış anlaşılan. Emirates kim Air Canada kim ? Araplardan aklı başında bir şirket çıkmış mı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
sevgili ismail , Sen ve senin gibi iyi kalpli insanların inanmak istedikleri,görmek istedikleri bunlar.Bizim gibi kötü niyetli art niyetli insanlarda Fettullah Gülen gibi baldırı çıplak bir insanın bugünlere gelirken nasıl bir düzen oluşturduğu,kimlere ne sözler verildiği,yaşadığı ülkede vizesi bile olmadan Hristiyanlığa en büyük hizmet ödülünü papadan alabilecek kadar da hizmetkar kişilikten ülkemiz çıkarları adına korkuyoruz.Bizler kötü niyetliyiz İsmail :) Yeri zamanı burası mı tartışılır bu tartışmanın.Burada önemli olan şu ülke için 1 taş üstüne koyup onu parasız verebilmiş mi?Yoksa gerisi hikaye...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000