29 Temmuz 2016, Cuma 16:34:46

Emirates Sabiha Gökçen uçuşlarını durduruyor

15 Aralık 2015 tarihinde Dubai’den Sabiha Gökçen Havalimanı uçuşlarına başlayan Emirates, uçuşlarını askıya alma kararı aldı.
  • Pegasus'umuza kim dayanır gitsin kendi Dubai'sinde uçsun arkadaş ;)
  • Arkadaslar sizin ekdan haberiniz yok galiba ama size bari icerden biri olarak sunu soyliyeyim. Ek inanilmaz zarar ediyor bu sene. Bunu aciklarlarmi yoksa herseyin ustunu orttukleri gibi bunuda kapatirlarmi bilmiom ama durum su. Bu ay sadece saw degil icinde lizbonun lagosun bazi avustralya ucuslarininda oldugu 8 ucus kapatildi. Bilet fiyatlari yerlerde ve yaz sezonunda olmasina ragmen load lar hic iyi degil cogu destinasyonda. Bilen bilir hergun dunyanin bi yerinde alim yapardi 11 haftaligina alimlari durdurdu ve hr da calisan bazi kisiler zorunlu izne yollandi. Yani olay sadece saw veya Turkiye degil
  • Adam haklı otobusu dolduramamıs
  • Gitme , ucak tipini degistir, A320 ile uc veya B738 ile uc, ama yeterki uc.

15 Aralık 2015 tarihinde Dubai’den Sabiha Gökçen Havalimanı uçuşlarına başlayan Emirates, uçuşlarını askıya alma kararı aldı.

Dubai’den İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na her gün uçuş gerçekleştiren Emirates Havayolları, beklediği doluluk oranını yakalayamayınca uçuşlarını belirsiz süreli askıya alma kararı aldı.

Türkiye’den Dubai, Asya, Afrika ve Ortadoğu’ya giden yolcuları hedefleyerek  İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan sonra Sabiha Gökçen’e de uçmaya başlayan Emirates, uçak tipini büyüttükten sonra beklediği doluluk oranlarına ulaşamadı. Airbus 330 ve Boeing 777 tipi uçaklarla seferlerini yapan Emirates son uçuşunu 1 Ağustos’ta yapacak.

©Airporthaber.com

Emirates Sabiha Gökçen uçuşlarını durduruyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (53)

PGS ~ 2 yıl önce
Pegasus'umuza kim dayanır gitsin kendi Dubai'sinde uçsun arkadaş ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ek ~ 2 yıl önce
Arkadaslar sizin ekdan haberiniz yok galiba ama size bari icerden biri olarak sunu soyliyeyim. Ek inanilmaz zarar ediyor bu sene. Bunu aciklarlarmi yoksa herseyin ustunu orttukleri gibi bunuda kapatirlarmi bilmiom ama durum su. Bu ay sadece saw degil icinde lizbonun lagosun bazi avustralya ucuslarininda oldugu 8 ucus kapatildi. Bilet fiyatlari yerlerde ve yaz sezonunda olmasina ragmen load lar hic iyi degil cogu destinasyonda. Bilen bilir hergun dunyanin bi yerinde alim yapardi 11 haftaligina alimlari durdurdu ve hr da calisan bazi kisiler zorunlu izne yollandi. Yani olay sadece saw veya Turkiye degil

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İzmirli ~ 2 yıl önce
Petrolü bedava almalarina ragmen Thy nin direkt ucuslarindan daha pahali fiyat cekerlerse böyle olur
Kalkıyo bir iki ~ 2 yıl önce
Adam haklı otobusu dolduramamıs

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pleeeze ~ 2 yıl önce
Gitme , ucak tipini degistir, A320 ile uc veya B738 ile uc, ama yeterki uc.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
. ~ 2 yıl önce
Emirates de b738 veya a320 olsa uçardıda filosu a330,B777 ve A380 den oluşuyor hocam

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000