30 Kasım 2009, Pazartesi 17:50:12

Emirates ne yapacak?

Dubai 60 milyar dolarlık borcunu erteleyerek dünyayı sarsarken Birleşik Arap Emirlikleri Merkez Bankası, ülkedeki bankalara ek likidite sağlayacağını açıkladı...
  • ne olacak el parasiyle is yaparsan boyle olur.Ingilizin kuklasi seyhliklerin gelecegi yok , petrol biter seyhlikler gider , az kaldi fazla surmezzzzz
  • Sayın araplar deniz bitti. Bakalım şimdi ne olacak ? Su gibi para harcarken iyidi. Yok dubai alışveriş merkeziymiş, yok burj el arapmış. Al sana burj EL arap.
  • Sokaktan toplanan paralar bir yere kadar. İşte para bitti. Şimdi ne olacak ? Kapatın emiratesi gitsin. Zaten arapların işi buraya kadardı. Ayrıca emirates kimseyi cebine falan koyamaz. Burada arap hayranlığı yapmanın bir alemi yok.
  • Sana katiliyorum!

Yaşanan gelişmelerin ardından Emirates'in verdiği uçak sipraişlerinin iptal edilip edilmeyeceği de merak konusu oldu. Bu konuya Emirates'in Başkanı Tim Clark açıklık getirdi.

‘UÇAK İPTALİ OLMAYACAK’
Dünyanın en hızlı gelişen havayolları arasında sayılan Emirates’in Başkanı Tim Clark, yaşanan gelişmelerden şok olduklarını kaydederken, Dubai’nin bu krizden bir şekilde çıkış yolu bulacağına inandığını, şirketinin gelişmelerden etkileneceğini düşünmediğini söyledi. İngiliz Sunday Times gazetesine konuşan Clark, Emirates Airlines şirketinin bağımsız kaynakları bulunduğunu, ellerinde 2010 ve 2011 vadeli sukuklar (İslami hisse senetleri) olduğunu ifade etti. Clark, şu aşamada yeni uçak alımlarını iptal etme gibi bir düşüncelerinin olmadığını da sözlerine ekledi.

Emirates ne yapacak?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 9 yıl önce
ne olacak el parasiyle is yaparsan boyle olur.Ingilizin kuklasi seyhliklerin gelecegi yok , petrol biter seyhlikler gider , az kaldi fazla surmezzzzz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sayın araplar deniz bitti. Bakalım şimdi ne olacak ? Su gibi para harcarken iyidi. Yok dubai alışveriş merkeziymiş, yok burj el arapmış. Al sana burj EL arap.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sokaktan toplanan paralar bir yere kadar. İşte para bitti. Şimdi ne olacak ? Kapatın emiratesi gitsin. Zaten arapların işi buraya kadardı. Ayrıca emirates kimseyi cebine falan koyamaz. Burada arap hayranlığı yapmanın bir alemi yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sana katiliyorum!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000