30 Ocak 2017, Pazartesi 18:01:31

Emirates mürettebatına Trump ayarı!

ABD'de Irak, Suriye, İran, Sudan, Libya, Somali ve Yemen'den gelen Müslümanlara ülkeye giriş yasağı gelmişti. Dubai şirketi Emirates buna uygun ayarlama yaptı.
  • En dogrusu. Duvar ormek ve 220 wolt. Ceryan vereceksin. Bakbakalim gocmen terorizimim kesilirmi kesilmezmi Turkiye digonun ahirimi. Afrikasi orta dogusu elini kolunu sallayip turkiyeye gelip en iyi universitelere girsin bizim cocularimiz Da 3. 4 tane imtihana tabi tutulsun , varmi izah tarzi, Arabistana gitsinler zengin ulkeler var oralara neden gitmiyorlar.
  • bizim ve bizim gibilerin zayıflığı bu noktada , biz abd vatandaşlarını 90 gün türkiyeye sokmuyoruz diyebilirmiyiz . ASLA . Adam tek başına kendi hırsı ve zaafları uğruna bu kadar kişi ve toplumu karşısına almaya gocunmuyor . Niye ? Adam güçlü başkasına ihtiyaç duymuyor o yüzden. Arap ülkeleri de aynı uygulamayı onlara yapmalı.
  • Alaz rumuzlu. Emirates torpilsiz asla gelisiguzel insan almaz Bir arkadasimin oglu iki sefer mulakata cagirdilar , dogru durust mulakat yapmiyorlar yuzunu gorup gonderiyorlar. Arkadasimin oglu boyle siradan bir okulda mezun degil. Koleji ve universite ve. MBA yani mastir bitirmis. 15 sene Amerikada egtim yapmis. Kusura bakma moralini bozmakistemiyorum onlarin adresi beli degil. Baz zamanlarda gazetelere ilan verip. Istanbulda bir hotelde kaliyorlar Kaldiklari hotele gencleri cagiriyorlar. Gazeteleri. Bizim havacilik kosesini taip et, basarilar diliyorum,
  • Bu bir şey mi. ABD, Suudi Arabistan'ın abd bankalarındaki yaklaşık 500milyar dolar parasına el koydu, asla geri vermeyecek

Dubai merkezli Emirates Havayolları'nın, ABD Başkanı Donald Trump'ın bazı Müslüman ülkelerin vatandaşlarının ülkeye girişini geçici olarak yasaklamaya yönelik kararının ardından mürettebatında değişiklik yapmak zorunda kaldığı belirtildi.

Emirates Havayolları'ndan yapılan açıklamada "Son düzenlemelere uymak için mürettebatımızda gerekli ayarlamaları yaptık" dendi.

ABD uçuşlarına programı dahilinde devam ettiğini açıklayan havayolu firması ABD'nin 'vize yasağı'ndan şu ana kadar etkilenen bir mürettabatı olmadığını da belirtti. Emirates, karardan etkilenen yolcularına biletlerinde değişiklik veya geri ödeme gibi olanaklar sağlıyor.

ABD'de Irak, Suriye, İran, Sudan, Libya, Somali ve Yemen'den sığınmacı ya da değil tüm vatandaşların kabülünü 90 günlüğüne askıya almıştı. Şu ana kadar ABD'ye gitmekte olan 300 kadar kişinin bu nedenle gözaltına alındığı ya da durdurulduğu belirtiliyor.

Emirates mürettebatına Trump ayarı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Ramses ~ 1 yıl önce
En dogrusu. Duvar ormek ve 220 wolt. Ceryan vereceksin. Bakbakalim gocmen terorizimim kesilirmi kesilmezmi Turkiye digonun ahirimi. Afrikasi orta dogusu elini kolunu sallayip turkiyeye gelip en iyi universitelere girsin bizim cocularimiz Da 3. 4 tane imtihana tabi tutulsun , varmi izah tarzi, Arabistana gitsinler zengin ulkeler var oralara neden gitmiyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
işte ~ 1 yıl önce
bizim ve bizim gibilerin zayıflığı bu noktada , biz abd vatandaşlarını 90 gün türkiyeye sokmuyoruz diyebilirmiyiz . ASLA . Adam tek başına kendi hırsı ve zaafları uğruna bu kadar kişi ve toplumu karşısına almaya gocunmuyor . Niye ? Adam güçlü başkasına ihtiyaç duymuyor o yüzden. Arap ülkeleri de aynı uygulamayı onlara yapmalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rio Alaz Rumuzluya. Hitaben,o ~ 1 yıl önce
Alaz rumuzlu. Emirates torpilsiz asla gelisiguzel insan almaz Bir arkadasimin oglu iki sefer mulakata cagirdilar , dogru durust mulakat yapmiyorlar yuzunu gorup gonderiyorlar. Arkadasimin oglu boyle siradan bir okulda mezun degil. Koleji ve universite ve. MBA yani mastir bitirmis. 15 sene Amerikada egtim yapmis. Kusura bakma moralini bozmakistemiyorum onlarin adresi beli degil. Baz zamanlarda gazetelere ilan verip. Istanbulda bir hotelde kaliyorlar Kaldiklari hotele gencleri cagiriyorlar. Gazeteleri. Bizim havacilik kosesini taip et, basarilar diliyorum,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Finans ~ 1 yıl önce
Bu bir şey mi. ABD, Suudi Arabistan'ın abd bankalarındaki yaklaşık 500milyar dolar parasına el koydu, asla geri vermeyecek

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000