10 Ağustos 2016, Çarşamba 12:10:22

Emirates Manchester'a A380'le uçacak

Birleşik Arap Emirlikleri'nin ve dünyanın en önemli havayolu şirketlerinden Emirates, Manchester seferlerini artırdığını ve 2017 itibariyle bu hatta A380 uçaklarını kullanacaklarını açıkladı.
  • Vay be, ulan iyiki aircanada 787 ile İstanbul seferi yapıyor. Bak adam amerikada yaşayan tüm Türkleri aircanadaya çekiverdi birden. Code share bir tek canada da var değil mi? British-Emir için yorum yapmaya değmez bile..
  • Dubai ingilterenin somurgesi oldugu icin emirates de bir british havayolu oldugu icin buralara 380 kaldirmasi cok normal
  • Yakında tüm uçuşları A380 lerle yaparlar. B777 leri de yolcuları uçakla terminal arasında taşımak için kullanırlar yakında bu gidişle.
  • Araplar türkiye dini sattılar, tğrkler burda ağlıyor

Birleşik Arap Emirlikleri'nin (BAE) dubai merkezli havayolu şirketi Emirates, İngiltere'nin Manchester kentine yaptığı uçuşları günlük 3 sefere çıkardığını duyurdu.

Emirates Havayolları, 1 Ocak 2017 tarihinden itibaren bu frekansta kullandığı Boeing B777-300ER tipi uçakları da Airbus A380'ler ile değiştireceğini belirtti.

Öte yandan şirket, öğleden önce yapılan Birmingham uçuşlarında da A380 tipi uçakları kullanmayı hedefliyor.

Emirates Manchester'a A380'le uçacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Tayyere-de olsa benden birinin olsun. ~ 2 yıl önce
Vay be, ulan iyiki aircanada 787 ile İstanbul seferi yapıyor. Bak adam amerikada yaşayan tüm Türkleri aircanadaya çekiverdi birden. Code share bir tek canada da var değil mi? British-Emir için yorum yapmaya değmez bile..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
British ~ 2 yıl önce
Dubai ingilterenin somurgesi oldugu icin emirates de bir british havayolu oldugu icin buralara 380 kaldirmasi cok normal

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alalasi yok ~ 2 yıl önce
Adam gunde uc ucus demis, baska sehirlerde var, emirates ile asya, avusturalya basta olmak uzere seyahat eden yolcular bunlar, UAE nin nufusi cok degil oyle haldir haldir ucak dolduracak kadar yogunluk yok dualsundugunu gibi
~ 2 yıl önce
Ne ingiltere sömürgesi ne british havayolu ya transit yolcudan ötürü A380 gönderiyor oralara. Senin mantığınla olsa British Airways de Dubai ye A380 le uçar.
.. ~ 2 yıl önce
British aptalmi 380 gondersin oraya. Emirates %80 british kokenli bir havayoludur. Nette var hepsi ac oku.
Emirates ~ 2 yıl önce
Yakında tüm uçuşları A380 lerle yaparlar. B777 leri de yolcuları uçakla terminal arasında taşımak için kullanırlar yakında bu gidişle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Milliyetçı ~ 2 yıl önce
Araplar türkiye dini sattılar, tğrkler burda ağlıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000